با پسران مدل-موسیقی-فیلمساز پیرس برازنان آشنا شوید

برای ثبت، برازنان هرگز چند نوشیدنی ننوشیده و بازی Nintendo 64 را بازی نکرده است چشم طلایی 007 – در واقع هرگز آن را به جز یک بار در تلویزیون با جیمی فالون بازی نکرده است. این بازی ممکن است با علاقه ترین جنبه از بازی باشد برازنان باند دوران، اما فیلم‌ها رپ بدی دریافت می‌کنند – آنها آخرین باندز هستند با کمی کمپ، پژواک ابروی کمانی راجر مور.

هریس در حدود سال 1986 بیمار شد. یک شب سال بعد، برازنان می‌گوید: «با تحمل وزن و درد و ترس از آن بیماری، رنگ‌ها را بیرون آوردم. و شروع به نقاشی کرد. با انگشتانم در واقع با دستانم.»

رمینگتون استیل بدست آورد توجه افسانه ای جیمز باند تهیه‌کننده آلبرت بروکلی، که طبق داستان، عکس برازنان را دید و گفت: “اگر او بتواند بازی کند، پسر من است.” شبکه آمریکایی NBC متوجه این موضوع شد و برازنان را برای یک فصل دیگر تحت قرارداد نگه داشت. باند بعدی تیموتی دالتون خواهد بود. اما برازنان خواهد بود بعد باند بعدی – او این نقش را از سال 1995 آغاز کرد چشم طلایی.

در حوالی سال 2004، تهیه کنندگان باند با او در باهاما تماس گرفتند تا بدانند که راه دیگری را می روند. او برای مدت کوتاهی عصبانی بود – او گفت: “این که لعنتی ها فرش را کشیدند وقتی که این کار را کردند بسیار ناامید کننده است.” پلی بوی در سال 2005 – و پس از آن راحت شد. جانشین او، دانیل کریگکه در پنج فیلم به نمایش درآمد، باندی جن زده و بدجنس برای دوران ژئوپلیتیکی که به طور فزاینده ای ناگوار بود. اکنون زمان کریگ به پایان رسیده است و اختراع مجدد دیگری قریب الوقوع است. برازنان به سوالی که می داند در راه است پاسخ می دهد: «چه کسی باید این کار را انجام دهد؟ من اهمیتی نمی دهم.» او می گوید.

او می گوید: «آخری را دیدم و دیدم اسکای فال. من عاشق اسکای فال. در مورد آخری خیلی مطمئن نیستم.» یک مکث دانیل همیشه از قلبش می بخشد. بسیار شجاع، بسیار قوی. اما…” او می گوید. فکر ناتمام می ماند.منبع

آن بوم در نمایش خواهد بود. “اینگونه شروع می کنیم – سنگین. اما زیبا، زیبا.»


برازنان با لحنی که نشان می‌دهد شاید واقعاً جالب نباشد ادامه می‌دهد: «جالب است ببینیم چه کسی به دست می‌آید، چه کسی باید باشد». “او هر که باشد برایش آرزوی سلامتی می کنم.”

منتقدان نمایش را از نظر سبک طولانی‌تر می‌دانستند تا ماهیت، اما سبک آن پایدار است. این نمایش یک جریان کامل دهه 80 است، یک حمام حباب شامپاین برای مغز شما. رتبه بندی ها خوب بود و کنسرت به مدت پنج فصل اجرا شد. برازنان لوازم هنری را خرج کرد که داخل کمد رفت. من در تلویزیون آمریکا بودم و دستمزد خوبی دریافت می‌کردم و فکر می‌کردم اکنون زمان نقاشی است. و تنها کاری که انجام دادم کار بود.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: