با هفت حرف قرمز ریز، خط داغ تودور ادامه دارد

چرا باید آن هفت حرف زرشکی تمام تفاوت را برای این قطعه ایجاد کند؟ خوب، ما قبلاً می دانیم که کلکسیونرها وقتی با این لهجه های کوچک قرمز ارائه می شوند نمی توانند به خودشان کمک کنند. این جزئیات مانند فلوت کوچک عجیب آهنگ های رپ: این یک موفقیت تضمین شده است. به ساعت‌هایی که اکنون به نام «ساکن دریای سرخ مجرد“، “زیردریایی قرمز،” و “دیتونا قرمز بزرگ” امروز، به نظر می رسد که ما شاهد تولد کلکسیونر مورد علاقه “Red Pelagos” هستیم.

با ساعت‌ها، گاهی اوقات می‌توانید یک قطعه کلکسیونر را از روی پرش ببینید. می‌توانید شرح حراج آینده سال‌های بعد را بخوانید و برای مثال، GMT جدید امسال را فراخوانی کنید: اولین ساعت رولکس کامل رولکس، حراجدار پارس خواهد کرد. اغلب، جزئیاتی که یک ساعت کلکسیونر واقعی را نشان می‌دهند بسیار کوچک هستند: دیتونا “معکوس 6”. یا “Long E” GMT-Master. Pelagos جدید Tudor که این هفته معرفی شد، به لطف خط قرمز کوچکی که نام آن روی صفحه نمایش داده شده است، شبیه یکی از این ساعت‌ها است. به نظر می رسد که مطمئناً موفقیت آمیز است – و به توضیح بخاری عظیمی که Tudor در این سال استفاده کرده است کمک می کند.منبع

به نظر می رسد این نسخه از Pelagos همه تغییرات درستی را ایجاد می کند. ساعت جدید در مقایسه با مدل‌های گذشته کمی باریک‌تر است و به جای قاب مات، این ساعت ساتن برس خورده است که به نظر من کمی غنی‌تر است. پنجره تاریخ بخار شده است، در حالی که نام ساعت با رنگ قرمز بسیار جذاب درست زیر وسط صفحه نوشته شده است.

این Pelagos نمادی از شیوه هایی است که تودور امسال با موفقیت برای مخاطبان خود بازی کرده است. مطمئناً، خدمات هواداران در اینجا انجام می شود، اما این روش صنعت ساعت است. کلکسیونرها به دنبال یک Pelagos باریک هستند – این پلاگوس از 42 میلی متر به 39 می رسد – و یکی بدون پنجره تاریخ، که اغلب به دلیل گل آلود کردن صفحه با تمام عملکردهایش سرزنش می شود. برخلاف دیگر شرکت‌های بزرگ، برندهای ساعت به طرز شگفت‌آوری نسبت به کلکسیونرها واکنش نشان می‌دهند. برخی از برندها برای طرح‌های جدید فراخوان‌های آزاد اعلام می‌کنند، در حالی که برخی دیگر پرشورترین و پرشورترین خود را به خدمت می‌گیرند طرفدار برجسته برای همکاری. تودور تا این حد پیش نمی رود، اما واضح است که این برند گوشش را به زمین بسته است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: