با هری استایلز تازه دلپذیر آشنا شوید

این داستان در ابتدا ادامه داشت GQ بریتانیا با عنوان “تو کی هستی و با هری استایلز چه کردی؟”منبع

با این حال، بیشتر از همه، این لباس نشان می دهد که سبک شخصی فرد بی اثر نیست. حرکت می کند و تکامل می یابد. اما چه این فقط یک لحظه یا یک لحظه پر آب باشد، کت و شلوار شرور تمام مشکی ممکن است خودش را گردنبند مروارید جدید بیابد.

برای مردی که چنین احترام عمیقی برای کمپ بالا قائل است (لیمویی، یاسی، صورتی، پیژامه و غیره)، این یک تغییر کلیدی است. اما این همچنین یادآوری است که تک رنگ یکنواخت نیست. به لطف یک تناسب آینده نگر، می توان آن را صیقلی، بد خلق و در عین حال سرگرم کننده کرد. به علاوه، استایلز به طور کامل از امضای خود چشم پوشی نکرده است. کمربند گیره هنوز با شبح بازی می کند. یک ضربه خفیف به شلوار وارد می شود. همه، لطفاً آرام باشید: هری قطعاً به یک گل دیواری تبدیل نشده است.

با این حال، این هفته نگاهی به سبک متفاوتی از استایل ها داشتیم. در اولین نمایش پلیس من، دومین فیلم بزرگ سال استایلز، کمتر اقامتگاه نئو وگاس بود و بیشتر… تپه? شدید، نظامی‌گرا، آینده‌نگر و به یکباره ساختار یافته بود – مراسمی که با آتریدهای خانه تیموتی شالامه در مراسم تشییع جنازه یک رفیق کشته شده هماهنگ بود. یقه همیشگی تبهکاران سینما در سراسر جهان وجود داشت. خونسردی وجود داشت. و از همه جالبتر، همه سیاه بود.

کوین وینتر/گتی ایماژ

یک گردنبند مروارید روی یک پسر؟ این یک روش استاندارد در حال حاضر است، تا حد زیادی به لطف هری استایلز. چه کسی دیگری می توانست اقلام کلاسیک مادربزرگ را به جامی مناسب تبدیل کند؟ هيچ كس! اون کیه! از آنجا که خواننده در حالت شومن در فضای عمیق خود با قدرت گوچی، مرزهای لباس مردانه، لباس زنانه و همه چیز را ماساژ داده است تا به یک نماد سبک تبدیل شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: