با فروشنده ساعت Shaking Up the Diamond District’s Boys Club آشنا شوید

اما سلبریتی TikTok جولیا تنها بخشی از داستان او است. آزر بخشی از یک جامعه کوچک یهودی در مراکش بزرگ شد. پس از تحصیل در اسرائیل – جایی که فرصت های تحصیلی برای زنان بهتر بود – به خانه نقل مکان کرد و پس انداز کرد تا به ایالات متحده نقل مکان کند. زمانی که در مراکش بود، شروع به فروش کالاهای لوکس دست دوم کرد. پس از نقل مکان به نیویورک برای ادامه تحصیل، در اوقات فراغت خود به این تمرین ادامه داد. اما او به سرعت از آن دنیا پیشی گرفت: پس از جذب مشتری بزرگی که شرکتی که در آن کار می کرد به شدت تلاش می کرد به دست بیاورد، رئیس او کارمزد او را رد کرد.

او با کسی که می‌شناخت که در خیابان 47 کار می‌کرد تماس گرفت و به او پیشنهاد داد که به صورت رایگان برای او کار کند – مدیریت رسانه‌های اجتماعی، فهرست‌ها، کار خرخر. او تقریباً چیزی در مورد ساعت نمی‌دانست، بنابراین روزهایش را با گوگل، تماشای ویدیو در یوتیوب و ارسال پیامک با ساعت‌سازی که می‌شناخت، سپری می‌کرد و در مورد عملکرد درونی ساعت‌ها و مذاکرات اطلاعاتی کسب می‌کرد. این روزها جولیا فروش مجدد و مذاکره را از بالا به پایین مدیریت می کند. او ساعت‌ها را منبع و احراز هویت می‌کند، تعمیرات را مدیریت می‌کند و به مشتریان ساعت لوکس آری در خیابان 47 بازفروش می‌کند.منبع

تماشای مبادله مبادله جولیا با یک مشتری یا فروشنده همکار به نظر می رسد شاهد یک رقص کاملاً طراحی شده در جایی که او سرعت را تعیین می کند. او طوری کنترل می کند که تماشای آن اعتیاد آور است. واضح است که مردم او را دست کم می گیرند، به هر دلیلی – سن، جنسیت، تجربه یا هر سه. اما جولیا درک ماهرانه ای از نحوه استفاده از تخصص، جذابیت و زرنگی خود دارد. هنگامی که او یک معامله را امضا می کند، می توانید پرتو او را از طریق صفحه لمس کنید، و ثابت کنید که همتای مشکوک او اشتباه می کند.

این بخشی از چیزی است که حضور جولیا در رسانه های اجتماعی را بسیار برنده می کند: تماشای معامله او با مردان، اغلب دو برابر سن او، با دقتی بی رحمانه اما زیرک، هیجان انگیز است. او خود را ماهی کوچکی می نامد که “در میان کوسه ها حرکت می کند.” ویدئوهای مذاکرات او پرمخاطب است اما بدون تظاهر. او شام را با فروشنده یا یک فنجان قهوه که مدیون آنهاست می‌ریزد، و پیتزای نازک سبک نیویورکی را که روی پیشخوان شیشه‌ای که در آن کار می‌کند، می‌خورد. او تفاوت بین دو مدل گران‌قیمت رولکس‌های نمادین را توضیح می‌دهد و از خودش فیلم می‌گیرد که از ابتدا تا انتها در حال چرخش ساعت است. و او تمام چرخ زدن و کارش را با بلوزهای ابریشمی شیک، خط چشم مشکی تیز و با ناخن های کاملا آراسته انجام می دهد.

این یک نقطه عطف برای جولیا بود و او را در صنعت مد ناراحت کرد. سپس کووید ضربه زد و او اخراج شد. او شروع به بازی کردن حرکت بعدی خود کرد و به پدربزرگش که عاشق ساعت بود فکر کرد.

من برای اولین بار با جولیا در TikTok، در ویدئویی توسط متخصص ساعت قدیمی و #watchtok پاور پلیر آشنا شدم. مایک نوو: او تنها زن در گروهی از مردان مسن بود که همگی در خیابان 47 در منطقه الماس شهر نیویورک ساعت می فروشند.

او می گوید: «همیشه از پدربزرگم می پرسیدم: «خیابان 47 چیست؟ [He would say] “این منطقه الماس است، جایی که همه چیز در آن اتفاق می افتد.” و در سرم گفتم من می روم آنجا کار کنم