با آدام جوکل، نماد سبک تابستانی Mall-Prep آشنا شوید

من می گویم قطعا عقاب آمریکایی. مردم می گویند، “آیا شما گیاهی برای عقاب آمریکایی هستید؟” من می گویم، “نه، من سال هاست که اینجا خرید می کنم.” من در واقع این تعداد فیت های عقاب آمریکایی را دارم. من هالیستر را خیلی دوست دارم. انگور تاکستان. من همیشه در تلاش برای یافتن چیزهای جدید هستم.

وحشی است، برای دوستان من نیز. زمانی که من در وایلد وود بودم، در کل سفر ما احتمالاً 50 یا 60 نفر بودند. می‌دانم که بازدیدهای زیادی از ویدیوهایم داشته‌ام، اما فکر نمی‌کردم آنقدر گسترده باشد که این‌قدر رایج باشد. خوبه. همه با من بسیار خوب و محترمانه رفتار کردند. بنابراین سعی می کنم آن را متقابلاً جبران کنم.

جوک: من می گویم اواخر ترم، حدود اردیبهشت. سعی می‌کردم بفهمم جایگاه من باید چه باشد. من کارهای مرتبط با مدرسه انجام می دادم. من انواع مختلف محتوا را انجام می‌دادم، اما یک جهت نداشتم که بخواهم به آن برسم. و سپس من TikTok شخصی را تماشا کردم و آنها در مورد تناسب خود صحبت می کردند. من فکر می کردم، من این همه لباس دارم، چرا لباس های روز را انجام نمی دهم؟ بنابراین من این یکی از لباس‌های عقاب آمریکایی را انجام دادم، و در ابتدا بیرون نیامد، مثل یک هفته بود، و سپس چند تایک‌تاکر بزرگ به من دوختند.

مردم ویدیوهایی درباره برخورد با شما در زندگی واقعی ساخته اند. آن چه بوده است؟

من مسیرهای مختلفی دارم که می توانم زندگی ام را ببینم. یک سال و نیم پیش من به مدلینگ علاقه مند شدم زیرا برخی از مردم با من صحبت می کردند که چگونه تناسب مناسب، اندازه مناسب و ظاهر منحصر به فرد دارم. بنابراین من به شهر نیویورک رفته‌ام و کارهای مرتبط با آن را انجام داده‌ام. من دوست دارم با آن درگیر شوم، و به همین دلیل است که فکر می‌کنم وارد مد TikTok شدم، زیرا فکر می‌کردم ممکن است کمی همپوشانی وجود داشته باشد، خوب، ممکن است با آن متوجه شما شوند. بنابراین به همراهی با TikTok و مدل‌سازی ادامه دهید و ببینید به کجا می‌رود. و پس از آن من نیز به مدرسه کارشناسی ارشد علاقه مند هستم، بنابراین شاید به یک دانشکده حقوق بروم یا یک برنامه MBA انجام دهم. بنابراین حدس می‌زنم که بسیاری از درها را باز نگه دارم.منبع

من در یک ویدیوی خود باعث خنده بسیاری از مردم شدم، زیرا داشتم در مورد اینکه وقتی شروع به پوشیدن دیور ساواژ کردم هیچ تعریفی دریافت نکردم. این به این دلیل بود که من با Acqua di Giò ساخته جورجیو آرمانی شروع کردم و متوجه شدم که از آن تعریف های زیادی دریافت خواهم کرد. مثلاً اگر در یک قرار قرار می‌گرفتم، تقریباً هر بار اینطور بود که «وای، بوی خوبی می‌دی». بنابراین من فقط به آن چسبیدم. و بنابراین اخیراً دیور ساواژ را امتحان کردم، اما عطرها عجیب و غریب هستند زیرا می‌دانم که بوی این عطر روی یک مرد مانند دیگری نخواهد بود. بنابراین به همین دلیل است که من تعارف را مطرح می کنم، زیرا من نگران هستم. من می گویم، بسیار خوب، وقتی آن را تست می کنم بوی خوبی می دهد. اما در واقع چه بویی روی من می آید؟

از چه زمانی به مد علاقه مند شدید؟

هنگامی که یک لباس را کنار هم می چینید، آیا ظاهر خاصی وجود دارد که همیشه به دنبال آن هستید؟

امیدوارید همه چیز از اینجا به کجا برسد؟ آیا برای بعد از فارغ التحصیلی برنامه ای دارید؟

این به نوعی جالب است زیرا احساس می‌کنم این بخشی از چیزی است که جرقه‌ی رشد را زد، «دلیل تعامل منفی». من اول شوکه شدم. و این فقط ویدیوهای مد نبود، ویدیوهای دیگر بود. من مثل این هستم، من فقط اینجا هستم و اوقات خوبی دارم. اگر ویدیوهای من را دوست ندارید، فقط از طریق آن رد شوید. لازم نیست این همه انتقاد به من بکنید. و من از آن غافلگیر شدم، اما بعد از آن می‌دانستم که نمی‌گذارم برخی از افرادی که به من ترول می‌کنند دیکته کنند که چه کار کنم، بنابراین من فقط به آن ادامه می‌دهم.

این وحشی است زیرا، باز هم، من هرگز واقعاً برای شهرت این کار را انجام ندادم. من این کار را انجام می دهم، زیرا از آن لذت می برم و برای همه چیزهایی که از آن به دست می آید سپاسگزارم. اما دیدن خود که تقریباً به یک پدیده در یک حلقه خاص از اینترنت تبدیل شده‌اید وحشیانه است. من فکر می کنم برخی از آن خنده دار است. منظورم این است که فکر می‌کنم برای من هنوز یک خط خوب است، جایی که شما افرادی را دارید که واقعاً شما را دوست دارند، و سپس افرادی را دارید که فقط شما را مسخره می‌کنند. بنابراین فکر می کنم چیزهایی که روحیه خوبی دارند، سرگرم شدن با آن، به نظر من خنده دار است. و سپس، می دانید، چیزهای دیگری وجود دارد که آنها به وضوح فقط شما را مسخره می کنند. بنابراین این فقط یافتن تعادل است.

او می‌گوید: «این لباس به من حال و هوای قدیمی پول می‌دهد.

عطر را هم لمس می کنید. هنگامی که یک لباس را کنار هم می چینید چه ادکلن ها یا عطرهایی استفاده می کنید؟

برای هر موقعیتی لباسی وجود دارد – تی شرت Brooks Brothers و شورت رالف لورن برای ناهار در Cava، یک تی شرت و شورت Hollister برای یک شب بیرون رفتن در Wildwood، نیوجرسی، و یک لباس چوگان و خاکی کامل Brooks Brooks مناسب برای یک روز در محدوده رانندگی – و یکی از دو عطر با امضای آکورآژیو، Diòoruvage و یکی از دو رایحه آکورژیوم دیجیو، ساکوآوا، آرمز. با

در آن زمان بازخوردهای منفی زیادی دریافت می کردم، نفرت زیادی. مردم آن را دوست نداشتند. و بنابراین من چند TikTokker بزرگتر داشتم که می‌گفتند: «ببین، می‌دانم که تو از من انتظار داری که این بچه را خراب کنم، اما من به آن احترام می‌گذارم. او کاری را که می خواهد انجام می دهد.» و سپس منفجر شد. من یک شبه از پربازدیدترین TikTok من که 3000 بازدید بود به 150000 رسیدم. پس من گفتم، اوه، وای. من در اینجا با مد پتانسیل دارم. بنابراین بلافاصله، با وجود اینکه بازخورد منفی دریافت می‌کرد، من می‌خواهم این را بپذیرم و آنچه را که دوست دارم بپوشم. بنابراین من یک پیراهن Vineyard Vines، شورت خاکی، یک کمربند Vineyard Vines پوشیدم و در مورد آن صحبت کردم و بعد از آن حدود 300000 بازدید شد. احساس می کنم به چیزی که می پوشم اشتیاق دارم. من آن را دوست دارم، اگرچه ممکن است آن چیزهای مد روز و شیک برای پوشیدن نباشد. بنابراین من می خواهم به آن بچسبم. و از آنجا منفجر شد.

مطمئناً نسبت به قبل خیلی بیشتر از آن آگاهم. مثل اینکه در گذشته فقط این می شد، اوه، این یک پیراهن باحال است. اکنون سعی می کنم حال و هوا را احساس کنم. بنابراین اگر به ساحل یا چیزی می روم و به عقاب آمریکایی می روم، سعی می کنم لباسی با رنگ های روشن تر یا چیزی پیدا کنم که ظاهر ساحل را به نمایش بگذارد. اگر قصد باشگاه زدن داشته باشم، شاید چیزی تیره تر باشد. این مربوط به جایی است که من آن را بپوشم، وضعیت، و فقط سعی می کنم پیامی را که می خواهم با لباسم ارسال کنم، در آغوش بگیرم.

حدس می‌زنم این موضوع به آن‌چه می‌خواهند درباره من بدانند نیست، بلکه بیشتر در شوک هستند. مثلاً، “الان دو ماه است که تو را می بینم و شخصاً واقعی هستی.” من فقط یک پادکست با آن گوش دادم کارلی آکیلینو و او در مورد اینکه چگونه من را در وایلد وود دید صحبت کرد. او در یکی از بارها بود، اما نمی‌خواست پیش من بیاید. عصبی بود. خیلی خنده دار بود

او می گوید: «در ابتدا سؤالات و انتقادهای زیادی در مورد آن داشتم GQ. “مثل این است که “تو بچه ای هستی که هرگز دهه 2010 را ترک نکردی و بزرگ نشدی.”

تماشای منفجر شدن خود در TikTok چگونه بوده است؟

در یکی از کامنت های بالا آمده است: «شما شاهزاده دیانا من هستید.

اگر بخواهید لباس کامل خود را کنار هم بچینید، آن لباس چیست؟

جوکل 24 ساله برای اولین بار در اوایل سال 2020 شروع به استفاده از TikTok کرد، اما تا این سال بود که بررسی‌های روزانه تناسب اندام و بررسی نوشیدنی‌های Starbucks برای او طرفدارانی پیدا کرد. او اکنون بیش از 128000 دنبال کننده دارد، طرفدارانی دارد که با او در بارها عکس می گیرند، و ویدیوهای دونفری ویروسی که در آن سایر کاربران TikTok زبان بدن متمایز او را بازسازی می کنند. در برنامه‌ای که مملو از مدهای طنز زودگذر است، Jockle به ظاهر امتحان‌شده و واقعی، اگر شاید کمی ابتدایی و آماده دبیرستانی از برندهای مراکز خرید مانند American Eagle، Hollister، و Vineyard Vines است.

من متوجه نشدم که شما با بازخورد منفی شروع کردید، زیرا واکنش ها به ویدیوهای شما اکنون بسیار مثبت است!

فکر کنم بعد از دبیرستان در ابتدا سوالات و انتقادات زیادی در مورد آن داشتم. مثل این است که «تو بچه ای هستی که هرگز دهه 2010 را ترک نکردی و بزرگ نشدی». اما ببینید من تمام عمرم به مدرسه خصوصی رفتم. ما هر روز کت و شلوار و کراوات می پوشیدیم. ما لباس فرم می پوشیدیم. من احساس می‌کنم وقتی در دبیرستان هستید، آنجاست که از مد الهام می‌گیرید، اما من هرگز آن دوران را نداشتم، مانند دوران جین‌های پاره‌دار یا دوران عقاب آمریکایی/هالیستر. بنابراین بعد از اینکه از دبیرستان خارج شدم و شروع به رفتن به کالج کردم، فکر کردم این چیزها جالب به نظر می رسند. خوشم می آید. و سپس به ایلان رفتم که مدرسه ای آماده تر است. من می‌گفتم، خوب، من می‌خواهم اینجا جا شوم، پس می‌خواهم با Vineyard Vines بچسبم. من این را در آغوش می گیرم

جوکل که به‌عنوان دانشجوی ارشد آینده در کالج الون (او مدتی بعد از دبیرستان مرخصی گرفت)، دو رشته در رشته آمار و علوم سیاسی است و در عین حال بر TikTok – و امیدواریم که یک نماینده مدلینگ – با لباس‌هایش پیروز شود. GQ با او روی زوم نشستیم تا نظر او را در مورد شهرت TikTok، نحوه پرورش حس مد خود، و الهام گرفتن برای لباس های تابستانی بیاموزیم.

آنها بیشتر از همه می خواهند در مورد شما چه چیزی بدانند؟

همین الان؟ من می‌توانم چیزی شبیه به پول‌های قدیمی بگویم. من فکر می کنم پول قدیمی ترند است. من کمی مدلینگ انجام داده‌ام و می‌دانم که بسیاری از کارهایی که آنها در حال حاضر دنبال آن هستند، روند پول قدیمی است. و من فکر می کنم واقعا عالی به نظر می رسد. بنابراین احتمالاً مانند یک پیراهن آستین کوتاه برنزه و آبی روشن تر با شلوار خاکی نیست، بلکه یک لباس تابستانی برنزه تر است. چیزی که به نظر می رسد شما در ایتالیا هستید یا روی آب یا چیزی دیگر.

در آدام جوکل جدیدترین ویدیو، او در ریسترتاون، مریلند (که اتفاقاً یک شهر واقعی نیست، بلکه یک “محل تعیین شده توسط سرشماری”) ایستاده است. او یک دکمه آستین کوتاه آبی روشن پوشیده است که توسط PacSun برای او فرستاده شده است، و یک جفت شورت سفید.

GQ: چه زمانی متوجه شدید که TikToks شما در حال محبوب شدن است؟

فروشگاه های مورد علاقه شما برای خرید لباس کدامند؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: