بایگانیهای تیشرت کار

اما تفاوت این مدل از تیشرت تبلیغاتی ، در نخ و الیاف مورد استفاده در آنها و بهطور کلی جنس پارچه جودون است. شرکتها و سازمانهای زیادی هستند، که برای زیباتر نشان دادن مجموعه خود و ایجاد نظم و آراستگی در میان کارکنان، از تیشرت جودون استفاده میکنند. شرکتها و سازمانهای زیادی برای انجام تبلیغات خود و نوشتن پیام و شعارهای تبلیغاتی و نیز چاپ برند و لوگوی مورد نظرشان برروی سینه، یقه، آستین و پشت لباس، از این نوع تیشرت ها استفاده میکنند. اما کراواتهای نازک و باریک در این نوع یقه عموماً ریز و شاید هم کمی نامناسب دیده میشوند. اما این تیشرت بهدلیل دکمهدار و یقهدار بودن آن، طرح و شکلی خاص و رسمی به این لباس بخشیده است. مدتی است که تیشرت جودون ، علاوه بر یک لباس کار و تیشرت اسپرت ، بهعنوان یک وسیله و رسانه تبلیغاتی بسیار ارزشمند و تأثیرگذار در میان مردم شناخته شده است. طوری که تیشرت به زیبایی بر روی بالا تنه مینشیند، و آن را در تن جذاب میکند. علاوه بر افراد مختلف، مؤسسهها و شرکتهای زیادی هستند، که سفارش تیشرت تبلیغاتی برای مجموعه فعال خود را، از فروشگاه معتبر ایمن گستر دانیال انجام میدهند. تولیدی ایمن گستر دانیال؛ بهترین کیفیت پارچه جودون را با بالاترین میزان نخ در الیاف آن، در تولید تیشرت تبلیغاتی خود استفاده میکند.

این مدل از بافت پارچه جودون ، سبب زیباتر دیده شدن آن، جذابیت و جوان پسند شدن این لباس شده است. تیشرت کار ( تیشرت جودون یا تیشرت کارگری هم می گویند ) به عنوان یک لباس کار به دلیل کیفیت بالا، راحتی و قیمت مناسبی که دارد، طرفداران زیادی پیدا کرده است. که بهوسیله کادری مجرب با بهترین جنس پارچه جودون ، تولید و در زمان سفارش تیشرت کار بهصورت کلی و جرئی به مجله خبری tshirtbaz مشتریان عرضه میشود. این یقه که به ندرت دیده میشود دارای یک نوار ریز پشت یقه و روی لباس است که به همراه دکمه آخر یقه بسته میشود. و نیز درصد نخ طبیعی زیاد که در الیاف پارچه جودون بهکار رفته است، سبب گردش هوا و خنکی زیاد این تیشرت کار ، در مقایسه با سایر تیشرت کار های موجود در بازار شده است. قیمت تیشرت کار در این تولیدی، در مقایسه با جنس و کیفیتی که دارد، بسیار مناسب است. این تیشرت کار ، در انواع رنگهای بسیار متنوع و عموماً یقه دار و دکمه دار به بازار عرضه میگردد. با چاپ انواع تبلیغات روی تیشرت تبلیغاتی ، پیامهای تبلیغی در معرض دید عموم مردم قرار میگیرد.

که علاو بر استفاده به عنوان تیشرت تبلیغاتی ، بهصورت لباس اسپرت هم توسط افراد زیادی پوشیده میشود. اما دیده میشود در بعضی از مراکز تولیدی، برای کاهش هزینههای تولید این تیشرت کار ، علاوه بر الیاف طبیعی از الیاف مصنوعی هم در ترکیب تولید پارچه جودون استفاده میکنند. تیشرت کار یا جودون را چرا جودون می گویند؟ استفاده کنندگان تیشرت جودون را نمیتوان یک گروه یا طیف خاصی از مردم دانست. ممکن است نخی که در بافت پارچه جودون استفاده میشود، صد در صد پنبه، یا همراه با ترکیبی از لاکرا و پلی استر باشد. یقه ماندارین یا یقه چینی نوعی رسمیتر از این یقه است که عموماً لبههای آن نزدیک به هم ایستاده و حالت صاف بودن بیشتری دارد. اما از آنجایی که چی بپوشم همیشه به جزئیات دقت دارد، امروز به سراغ بررسی یقه پیراهن مردانه رفته است تا شما را بیشتر با انواع یقه پیراهن مردانه آشنا کند.

بنابراین جنس و میزان الیاف مورد استفاده در این تیشرت ، آن را به انواع مختلفی که شامل تیشرت جودون پنبه ، تیشرت جودون لاکرا ، تیشرت جودون پلی استر و .. تقسیم بندی میکند. پارچه جودون ، با استفاده از ماشینهای گردبافی که نوع و طرح بافت آن در پارچه به شکل لوزی لوزی است تولید میشود. نوع بافت خاص پارچه جودون ، که همان بافت لوزی و سوزنی شکل است، در تمامی انواع تیشرت جودون مشترک میباشد. این بافتهای لوزی شکل در پارچه جودون ، با کمی دقت قابل تشخیص است. به یکدست بودن رنگ تیشرت کار و نداشتن پرز و دررفتگی در همه قسمتهای آن مجله خبری tshirtbaz دقت داشته باشید. کیفیت رنگرزی در پارچه جودون بسیار بالاست، طوریکه حتی با شستشوهای مکرر، سریع چرک مرده و رنگ و رو رفته نمیشود. این نوع از تیشرت کار ؛ بهدلیل نوع پارچه خاصی که در دوخت آن بهکار میرود و جودون نام دارد، به آن تیشرت جودون میگویند. الیاف طبیعی و تهویه هوای این نوع از تیشرت ، بهمیزان زیادی از تعریق و بو گرفتن آن جلوگیری میکند.