بازگشت برندان فریزر پس از تشویق های احساسی برای فیلم جدید او “نهنگ” کامل شد.

ظهور خیره کننده و ناپدید شدن شگفت انگیز برندان فریزر.

منبع

مطابق با تنوع، فریزر با خبرنگارانی که در ونیز جمع شده بودند، در مورد نحوه استفاده از پروتز و تنظیم راه رفتن خود به گونه ای صحبت کرد که به طور متقاعدکننده ای نقش فردی با وزن 600 پوند را بازی کند. من حتی در پایان روز که همه وسایل را برداشتند، احساس سرگیجه کردم. مثل این بود که از اسکله بر روی یک قایق در ونیز پیاده شوید. که [sense of] موج دار این به من قدردانی از کسانی که بدنشان شبیه به هم است، به من داد. “شما باید یک فرد فوق العاده قوی از نظر ذهنی و جسمی باشید تا در آن موجود فیزیکی زندگی کنید.”

چند سال پیش، من یک تریلر از یک فیلم برزیلی گرفتم، یک فیلم کم‌هزینه [movie]و برندان را در تریلر دیدم و یک لامپ خاموش شد. من ندیده بودم خدایان و هیولاها یا جورج جنگل. با دیدن او در آنجا، فقط کلیک کرد.» او گفت. “از برندان خواستم به ملاقاتم بیاید… فقط کلیک می کرد.”

این تصویر ممکن است شامل چهره، انسان، شخص و مرد باشد
چه اتفاقی برای برندان فریزر افتاد؟

در نشست خبری این جشنواره، تنوع از آرونوفسکی پرسید که چرا فریزر را انتخاب کرده است و او گفت که یک دهه تلاش کرده تا بازیگر مناسب این نقش را پیدا کند. او گفت که بعد از دیدن تریلر درام 2006 متوجه شد که فریزر ممکن است مناسب باشد سفر به انتهای شب.

فریزر برای چندین سال در دهه 2010 از کانون توجه عقب نشینی کرد، و چند نقش تلویزیونی را بازی کرد قبل از اینکه برای یک چرخش کوتاه اما به یاد ماندنی در فیلم جنایی استیون سودربرگ در سال 2021 ستایش کرد. بدون حرکت ناگهانی در سال 2018 GQ فریزر در مورد تجاوز جنسی توسط رئیس سابق انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، فیلیپ برک، در سال 2003 و تأثیر نامطلوب آن بر حرفه او صحبت کرد. (برک از فریزر عذرخواهی کرد، اما گفت GQ که روایت بازیگر از رویدادها “یک ساختگی کامل است.”)

که در وال، فریزر نقش مردی سنگین وزن را بازی می‌کند که روی ویلچر بسته شده است و سعی می‌کند پس از ترک خانواده‌اش برای دنبال کردن رابطه با مرد دیگری، دوباره با دخترش ارتباط برقرار کند. این فیلم بر اساس نمایشنامه ای از ساموئل دی. هانتر در سال 2012 ساخته شده است که کار خود را به فیلمنامه تبدیل کرده است. وال در 9 دسامبر در سینما اکران خواهد شد و سادی سینک، هونگ چاو و سامانتا مورتون نیز در آن ایفای نقش خواهند کرد. فریزر قرار بود در فیلمی که اکنون کنسل شده است، نقش سنگین را بازی کند دختر خفاشی این فیلم و نقش‌های آتی در درام جنایی مارتین اسکورسیزی در اوکلاهما دارد قاتلان ماه گل و کمدی زوج عجیب برادران.

حتی فریزر در حین تشویق های طولانی به وضوح احساساتی بود در حال شکستن در اشک. این یک مسیر سخت برای این بازیگر بوده است که با افسردگی، تجاوز جنسی توسط یک شخصیت قدرتمند هالیوود و چندین عمل جراحی بزرگ به دلیل تنبیه بدنی نقش‌های اکشن مشخص شده است. در حال حاضر، او به عنوان یک کاندیدای احتمالی جایزه اسکار.

غیرمعمول نیست که یک بازیگر محبوب دیروز در یک فیلم تحسین شده و مدعی جایزه بازگردد: میکی رورک را در کشتی گیر یا جان تراولتا در داستان عامهپسند. اما سروصدای بازی برندان فریزر در بازی دارن آرونوفسکی وال کاملا شبیه چیز دیگری است این هنرپیشه که در اواخر دهه 90 و 00 میلادی یک لیست خوب بود، هنگامی که فیلم آینده اولین نمایش جهانی خود را داشت، با استقبال پرشور تماشاگران جشنواره فیلم ونیز مواجه شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: