بارسلونا این آخر هفته لوگوی جغد دریک را خواهد پوشید

جولی گویو، معاون بازاریابی باشگاه بارسلونا در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: برای اولین بار در تاریخ خود، نام اسپانسر اصلی خود را در جلوی پیراهن با یک هنرمند مشهور بین المللی، دریک جایگزین می کنیم. این ابتکار پتانسیل ما را برای تبدیل شدن به یک پلتفرم منحصربفرد برای ارائه تجربیاتی نشان می‌دهد که به ما کمک می‌کند به طرفداران خود نزدیک‌تر شویم و در عین حال با مخاطبان جدید در سراسر جهان ارتباط برقرار کنیم.»

دریک، دوستدار غیر فرقه ای ورزش های حرفه ای، “این به نظر واقعی نمی رسد، اما اینطور است.” نوشت درباره پیراهن (و/یا جریان 50 میلیاردی) در اینستاگرام. و تا آنجا که وفاداری Drizzy به پلتفرم‌های مختلف استریمینگ ادامه دارد، در حالی که او همیشه در اعداد و ارقام برای Spotify بوده است، زمانی که این سرویس برای اولین بار در سال 2015 راه‌اندازی شد، قراردادی پیشگام با Apple Music امضا کرد. اخیراً SiriusXM (که شرکت مادر است). از پاندورا) به او کانال رادیویی خود -صدای 42- داد تا کانال خود را صدا کند. همه اینها به وضوح نشان می دهد که پیراهن OVO بارسا مخصوص دریک در کنار پیراهن OVO تورنتو رپتورز مخصوص دریک جای گرفته است.

منبع

بازیکنان در روز یکشنبه پیراهن‌های ویژه ماه اکتبر را در زمین بازی خواهند پوشید، با لوگوی جغد امضای دریک که تنها برای این کلاسیکو جایگزین غول استریمینگ خواهد شد. (اسپاتیفای اسپانسر جلوی لباس FCB شد در ماه مارسکه همچنین منجر به تغییر نام ورزشگاه نمادین باشگاه نیوکمپ شد که اکنون Spotify Camp Nou نامیده می شود. با این حال، بازی یکشنبه این هفته در سانتیاگو برنابئو در مادرید برگزار خواهد شد.) قبل از بازی، تیم قرار است با پیراهن های تمرینی با شماره “50” در پشت خود را گرم کند تا 50 میلیارد استریم را جشن بگیرد.

بازی بعدی ال کلاسیکو بین باشگاه‌های فوتبال رقیب اسپانیا بارسلونا و رئال مادرید قرار است شنبه آینده در ماه اکتبر دریک برگزار شود. به همین مناسبت، اسپاتیفای حامی اصلی بارسا از این فرصت استفاده می‌کند تا دو مورد از موفق‌ترین دارایی‌های خود را جشن بگیرد: شامپاین پاپی، که در حال حاضر پرمخاطب‌ترین هنرمند تمام دوران‌ها بود، به‌تازگی تبدیل به اولین هنرمندی شد که از مرز 50 میلیارد استریم روی پلتفرم عبور کرد و بنابراین بارسلونا. در طول بازی از کیت OVO نسخه محدود استفاده خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: