باب اودنکرک به دنبال انجام اقدامات بیشتر است

“من بسیار شگفت زده شدم هيچ كس،” او گفت، به ازای هر گزارش در مهلت. «من آن پروژه را آغاز کرده بودم زیرا احساس می کردم شخصیتی که در آن رشد می کردم بهتره با ساول تماس بگیری شخصیتی بود که در یک فیلم اکشن می بینید. او آرزوهای جدی دارد و حاضر بود خود را فدا کند…. من هنوز چندین بار در هفته تمرین می‌کنم و اگر به راهم برسم، من را در حال انجام اقدامات بیشتر خواهید دید.” طرفداران Odenkirk از خنده دار خود را آقای نمایش با توضیح او در مورد اینکه چرا این ژانر را دوست دارد، روزها دلگرم خواهد شد: “من سکانس های اکشن را بسیار سرگرم کننده دیدم، و به ساخت کمدی اسکچ نزدیک شده بودم… من عاشق فیلم های اولیه جکی چان هستم که طنز در آنها وجود داشت. من می خواهم در آینده آن را وارد کنم.” (در آوریل 2021 او به GQ گفت که چان داستان پلیس “فیلم اکشن مورد علاقه او در تمام دوران” و تیتراژ پایانی فیلم آقای شو در سال 2002 است. رونی فرار کن! یک برخاست از بدلکاری های معروف چان-رفته-اشتباه خروجی ها را به نمایش گذاشت.)

زمانی که باب اودنکرک در فیلم انتقام 2021 بازی کرد هيچ كس، بخشی از تازگی – و جذابیت – دیدن بازیگری بود که بیشتر به خاطر مهارت کلامی و کت و شلوارهای شیک ساول گودمن شناخته شده بود و تبدیل به مردی کم حرف و مشت های وحشیانه به گلو می شد. موفقیت فیلم از نظر منتقدان و باکس آفیس، تماشاگران سینما را بر جای گذاشت و بازیگری که بیشتر می خواهد: او در مستر کلاس خود در جشنواره فیلم ونیز به مخاطبان گفت که به دنبال بازی در نقش های اکشن بیشتری در آینده نزدیک است.

«تقریباً مثل این است که مردم دوست دارند ببینند که افراد مسن‌تر از دست دادن چیزهای خود را از دست می‌دهند. چرا به نظر می رسد این برای همه منطقی است؟ اودنکرک گفت: خنده دار است.

در آوریل سال گذشته، اودنکرک به GQ گفت که می‌خواهد آن را بگیرد هيچ كس نقشی کاملاً جدی داشته باشد و به عنوان «سوپاپ ایمنی» به کارهای کمدی او متکی نباشد. او همچنین گفت که سه تجربه دلخراش از زندگی واقعی را انتقال داده است: خانه او دو بار شکسته شد و اواخر یک شب در شیکاگو با اسلحه از او سرقت شد.

که در هيچ كس، اودنکرک نقش یک کارمند اداری با اخلاق ملایم با گذشته خشونت آمیز را به عنوان یک قاتل تحت حمایت دولت بازی می کند. اودنکرک اکنون 59 ساله به تماشاگران ونیز گفت که می‌داند تماشاگران سینما از تماشای بازیگران کهنه‌کار در نقش‌های اکشن لذت می‌برند: به هلن میرن و مورگان فریمن فکر کنید. قرمزکیانو ریوز در اواسط دهه 50 با بازی در جان ویک دنباله ها یا تقریباً تمام کارهایی که لیام نیسون از آن زمان تاکنون انجام داده است گرفته شده.

هيچ كس تهیه کننده دیوید لیچ به Collider گفت در اوایل آگوست که دنباله‌ای در دست ساخت بود و بیشتر کارگردان‌ها احتمالاً باز خواهند گشت. لیچ گفت: «من فکر می‌کنم همه ما می‌خواهیم برگردیم و در آن جهان بازی کنیم، و می‌خواهیم ببینیم که باب آن شخصیت را دوباره زنده می‌کند. (کمی پس از نسخه اصلی هيچ كس منتشر شد، درک کوسلتاد نویسنده به Collider گفت که او از قبل صحنه افتتاحیه را برای دنباله برنامه ریزی کرده بود.)

با بهتره با ساول تماس بگیری اکنون به پایان رسیده است، اودنکرک از قبل برنامه خود را با پروژه های جدید پر کرده است. او در حال بازی در یک اقتباس تلویزیونی از رمان ریچارد روسو است. مرد مستقیم (داستانی کاملاً غیر اکشن در مورد یک استاد بدبین و در اواخر دوران حرفه ای کالج) و او فیلم جدیدی دارد که در ونیز شروع به کار کرد به نام دنیاها جدا از هم، که در طول قرنطینه COVID-19 از راه دور شلیک شد. او همچنین به حاضران در ونیز گفت که می‌خواهد دوباره روی صندلی کارگردانی بنشیند و احتمالاً برداشتی از فیلم کلاسیک رابرت روسلینی در سال 1945 در لس‌آنجلس بسازد. رم، شهر باز.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: