بابا والاس و دانیل سوارز در حال شکل دادن به آینده نسکار هستند

DS: دیدن راننده های بسیاری از کشورهای مختلف که اکنون به NASCAR نگاه می کنند، برای من بسیار غیر قابل باور است. تعجب نخواهم کرد اگر در چند سال آینده شاهد مسابقات بین المللی NASCAR در کانادا، مکزیک و چه کسی بدانیم. و احساس می‌کنم که بخش کوچکی از آن بوده‌ام و تلاش می‌کنم لاتین‌های بیشتری را به میدان مسابقه بیاورم. خیلی سفر بوده

فرمول 1 برای مسابقه خیابانی موناکو شناخته شده است و اکنون نسکار مسابقه خیابانی خود را در شیکاگو برنامه ریزی کرده است. چه انتظاراتی برای آن دارید؟

BW: روز قبل داشتم به این موضوع فکر می کردم. اولین برد من، در تالادگا، عظیم بود – نه فقط به این دلیل که اولین پیروزی من بود، بلکه تاریخ ادامه داشت. حضور در آن واقعاً خاص بود. نحوه پیروزی ما بحث برانگیز بود، به نوعی، اما چک نقد شد و جام در خانه من نشسته است، بنابراین همه ما خوب هستیم!

BW: راستش نمی دانم. ما چیزهای مختلفی را امتحان کرده ایم، مانند مسابقه نمایشگاهی خود در LA Coliseum، و این فقط حس و حال و هوای چیزهای معمول ما را تغییر می دهد. انگشت های روی هم به نفع ما می شود.منبع

با برد دوم در کانزاس، این من را به زمانی که برای اولین بار مسابقه را شروع کردم و شروع به برنده شدن کردم، برد. مدتی می‌گذرد که در آن روش برنده شدم – تا با حدود 67 دور باقی مانده پیشتاز باشم و هرگز به عقب نگاه نکنم. آنها دو سبک مختلف برد بودند، و من امیدوارم که هر دوی آنها بیشتر باشد، هر چند که من بیشتر به سمت دومی در کانزاس متمایل هستم.

صحبت از بین المللی شد، هر دوی شما ارتباطات فرمول 1 منحصر به فردی دارید. بابا، تو با لوئیس همیلتون دوست هستی. و دنیل، نامزد شما خواهر دوست دختر مکس ورشتاپن است. آیا تا به حال برای تماشای مسابقات F1 دور هم جمع می شوید؟

دانیال، برد تو هم تاریخی بود. و از آن زمان، رانندگان بین المللی بیشتری برای امتحان نسکار آمده اند، از جمله قهرمان فنلاندی فرمول 1، کیمی رایکونن. آیا از بین المللی شدن این ورزش شگفت زده شده اید؟

DS: من یک طرفدار پر و پا قرص هستم، و بیشتر مسابقات را به خاطر مکس تماشا می کنم، اگرچه لوئیس همیلتون را نیز بسیار دوست دارم. اما همانطور که بابا می‌گوید، گاهی اوقات بیدار شدن در ساعت 5 صبح که من هم می‌خواهم وسط بعد از ظهر مسابقه بدهم، منطقی نیست. اما سعی می کنم تا جایی که می توانم تماشا کنم. چیزهایی وجود دارد که ما می توانیم از آنها یاد بگیریم، و مطمئن هستم که آنها نیز می توانند از ما چیزهایی بیاموزند.

دنیل سوارز: من موافقم، و در واقع با آن چیزها سختی گذرانده ام. اما هر چه بالغ تر می شوم، با آن بهتر می شوم. همانطور که بابا می گوید، ما تقریبا 40 بار در سال مسابقه می دهیم و شما با بسیاری از رانندگان اختلاف خواهید داشت. شما باید به نحوی آن را کنترل کنید، آن را کنار بگذارید و به حرکت خود ادامه دهید.

BW: نه، اما فقط به این دلیل که خیلی زود در راه است – وقتی آن مسابقات در حال انجام است، من خوابم!

بابا، اولین برد شما در NASCAR تاریخی بود – و این هیجانی شما نشان دادید پس از آن صحبت کردید. اما این پیروزی با یک تعویق بحث برانگیز باران به دست آمد. برد دوم شما به ساکت کردن شک کنندگان کمک کرد. آیا به هر یک از این دو پیروزی برای شخص شما مهم‌تر نگاه می‌کنید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: