این G-Shock 550 دلاری، ساعت بعدی Big Grail 2022 است

شاید عاقلانه، G-Shock در مورد GM-B2100 کار زیادی برای انحراف از یک چیز خوب انجام نداده است. این هنوز همان مچ‌بند خشن و آماده‌ای است که انتظارش را داشتید، فقط اکنون با یک قاب فلزی که در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و برنزی موجود است. این بدان معناست که شما از اتصال بلوتوث با تلفن هوشمند خود، شارژ ToughSolar برای افزایش عمر باتری آن و یک چراغ LED برای مشاهده زمانی که در ساعتی که خدای نکرده از میخانه خارج می شوید، استفاده می کنید.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی

این داستان در ابتدا ادامه داشت GQ بریتانیا با عنوان “این جی شاک 499 پوندی، ساعت 2022 بزرگ جام جهانی است”منبع

برای کسانی که واقعاً زندگی می‌کنند تا انعطاف‌پذیر باشند، یک نوع دو رنگ مشکی و طلایی از ساعت روی بند رزین نیز به زودی در دسترس خواهد بود، اما ما فکر می‌کنیم که تمام فلزی روش زیباتری است. آن مدل برنزی در حال حاضر ما را فرا می خواند و بحران هزینه های زندگی لعنتی است، ما مطمئن نیستیم که بتوانیم در مقابل آن مقاومت کنیم.

تقریباً شبیه رولکس ساب‌مارینر و ناتیلوس پاتک فیلیپ، ساعت‌های محبوب G-Shock، CasiOak یکی از آن ساعت‌های کمیاب است که تقریباً بزرگ‌تر از برند سازنده آن شده است. جذابیت خارق‌العاده‌اش همین است، G-Shock از زمان معرفی آن در سال 2019، مشغول تولید تعداد قابل توجهی از انواع مختلف در تم ناهموار و هشت ضلعی خود بوده است – به حدی که در همان بازه زمانی تقریباً به اندازه تعداد مدیران جدید منچستریونایتد بوده است. . اگرچه اخیراً به سختی به سراغ پاپ آماده تابستانی G-Shock GA-B2100 رفتیم، جانشین تمام فلزی آن ساعتی است که در تمام طول سال از آن استفاده خواهیم کرد.

پس از اینکه خودمان ساعت را امتحان کردیم، خوشحالیم که گزارش دهیم دقیقاً همان چیزی است که از یک CasioOak تمام فلزی انتظار دارید. بدون اینکه کل تناسب اندام شما را تحت تاثیر قرار دهد، روی مچ دست قابل توجه است. بهتر از آن، تطبیق پذیری بسیار بیشتری نسبت به پسرعموی کلاسیک خود دارد، که به قدری به جنبه معمولی «هوشمند-کژوال» متمایل می شود که واقعاً برای پوشیدن در شرکت رئیس یا مادرشوهرتان مناسب نیست.

casio.com

بله شما آنرا درست خواندید. ساعتی که قبلاً از بلوط سلطنتی Audemars Piguet الهام گرفته شده بود – نمادی که همه از دریک گرفته تا کریس همسورث آن را دوست دارند – دیگر با این مقایسه‌ها بازی پا را متوقف کرده و به طور کامل ادای احترام را پذیرفته است. تفاوت بزرگ؟ در حالی که یک بلوط سلطنتی بهترین قسمت از 20000 دلار را برای شما به ارمغان می آورد، G-Shock GM-B2100 با قیمت بسیار وسوسه انگیز 550 دلاری به فروش می رسد. این آن را به یکی از داغ ترین معاملات ساعت تبدیل می کند، و همچنین به خودی خود یک ساعت قابل توجه است.