این کت بمب افکن Issey Miyake برای همیشه آرزومند خواهد ماند

این ژاکت خاص از مجموعه پاییز و زمستان 1996 او بود. طراحی بر اساس نظامی معروف MA-1 بود اما با جیب های مدولار در جلو و یک جیب مستطیلی قابل توجه در پشت سوپرشارژ شد. در سال‌های بعد، این زیبایی‌شناسی بیش از حد فایده‌گرا بارها و بارها در باند فرود ظاهر می‌شود. هلموت لانگ، طراح اتریشی، جلیقه هایی به سبک بالستیک را در مجموعه ای در سال 1998 به روی باند فرود فرستاد. در سال 2001، راف سیمونز استتار “Riot Riot Riot!” بمب افکن سابق به طور گسترده ای به عنوان الهام بخش دیده می شود برای یک قطعه برجسته از فصل اول Yeezy، در حالی که دومی مورد علاقه یک رپر است به 47000 دلار می رسد در بازار پس از فروش ژاکت Miyake به نظر می رسد که می تواند سرنوشتی مشابه داشته باشد.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع ایسی میاکه، طراح مد، که هفته گذشته در سن 84 سالگی درگذشت، به خاطر چیزهای زیادی در یادها خواهد ماند. او لباس‌های آینده‌نگر را شیک و سرکش نشان می‌داد و این کار را به راحتی انجام می‌داد. او یکی از اولین طراحان ژاپنی بود که در پاریس به نمایش درآمد و نسل‌هایی از انواع خلاقانه را در شلوار و پیراهن چین‌دار پوشانید. اما یک قطعه خاص از کاتالوگ گسترده آثار او برجسته است. این یک بمب افکن آینده نگر و سودمند از مجموعه ای در سال 1996 است، و در بیست و چند سالی که از آغاز به کارش می گذرد، طرفداران تب و تاب زیادی ایجاد کرده است.

می توانید استدلال کنید که میراث این ژاکت نه در یک باند مد، بلکه روی فرش قرمز، زمانی که رابین ویلیامز فقید آن را در اولین نمایش فیلمش در سال 1997 پوشید، آغاز شد. فلابر. یک روز سرد نوامبر بود، بنابراین پوشیدن ژاکت سنگین‌تر تعجب‌آور نبود. اما پوشیدن چنین طرح آوانگاردی در اولین اکران یک فیلم کودکان، مطمئناً کمی سرها را متحول می کرد. E به طعنه گفت: “فقط از راه او دوری کنید؛ او لباس تیم سوات را پوشیده است.” میزبان در طول مصاحبه فرش قرمز. “لطفا! پشتیبان بگیرید!” ویلیامز پاسخ داد، لبخندی زد و ضربه ای از دست نداد. ویلیامز در آن زمان نمی‌توانست آن را بشناسد، اما لباس او در نهایت تبدیل به یک عنصر اصلی در گوشه‌های مد محور اینترنت شد: این روزها، نمی‌توان اینستاگرام یا توییتر را بدون دیدن او در حالی که فیلمی در مورد آن تبلیغ می‌کرد، باز کرد گوپ بسیار فنری و در حالی که قدردانی از نبوغ طنز ویلیامز برای عموم زمان می‌برد، اکنون می‌توانیم به استقبال او از این ژاکت – در کنار برچسب‌هایی مانند Acronym، Visvim و Bape- که بسیار جلوتر از زمان خود است اشاره کنیم.