این کارتیه، یکی از جالب ترین ساعت های تاریخ، اساساً تا دیروز ناشناخته بود

برخلاف نمونه‌های قبلی، این چیچ کاملاً از طلای سفید ساخته شده است. به گفته زنگا، در سال 2010 برای کلکسیونر معروف جورجیو سرانولی، که به طور انحصاری قطعات طلای سفید را جمع آوری می کرد – از Patek Philippe، اما بیشتر از Cartier، ساخته شد. با این حال، زمانی که کارتیه آماده ارسال ساعت به سرانولی بود، ورشکست شده بود و قادر به دریافت آن نبود. زنگا گفت که او این ساعت را مستقیماً از کارتیه خریده است، پس از آن که یک ماه وقت خود را صرف چندین بار در روز زنگ زدن برای پرس و جو کرد.

زمانی که Zenga برای اولین بار این ساعت را در اختیار گرفت، مطمئن نبود که آن را بفروشد، اما اکنون برای یافتن آن یک خانه خوب و دوست داشتنی (و احتمالاً با پول نقد زیادی در بانک) اختصاص داده شده است. از زمان ارسال آن در صبح چهارشنبه، Zegna گفت که او قبلاً علاقه زیادی پیدا کرده است. هنگامی که علاقه به پایان رسید، این ساعت احتمالاً به سایه ها باز خواهد گشت. امیدواریم که قطعات وحشی و منحصر به فرد دوباره ظاهر شوند. تا آن زمان، حتماً تاریخ شام خود را در مورد ساعت‌های افسانه‌ای که می‌خواهید با آن‌ها روبرو شوید، بگویید. تجلی کار می کند.منبع

به غیر از تفاوت آشکار طلاها، تفاوت اصلی بین این ساعت جدید و ساعت اصلی در داخل آن است. کو دارای یک حرکت مکانیکی است، در حالی که این یکی از کوارتز نیرو می گیرد. کو چهارشنبه از طریق تلفن گفت: «همیشه دیدن چیزهایی که قبلاً ناشناخته به بازار آمده اند، هیجان انگیز است.

Cheich همه چیزهایی است که در مورد ساعت های کارتیه دوست دارم. یک قطعه کاملا منحصر به فرد مبتنی بر طراحی که هیچ شرکت ساعت دیگری حتی رویای آن را نخواهد داشت. بسیاری از مارک‌های دیگر ساعت‌ها را برای جایزه برندگان مسابقه می‌سازند—همه مدل‌های استاندارد با حکاکی‌های ویژه در پشت هستند. Cheich همه چیز عالی در مورد کراش محبوب است – طراحی متمایز که به ظاهر در حال حرکت است – اما حتی عجیب‌تر و بی‌نهایت کمیاب‌تر.

من به این واقعیت اشاره کردم که از دیدگاه خودم، جذاب‌ترین و عجیب‌ترین و به‌طور باورنکردنی‌ترین موردی که تا به حال توسط کارتیه ساخته شده، Cheich است، چیزی که آنقدر گریزان و نادر بود که در واقع هرگز فرصت دیدن آن را نداشتم. یکی در بدن.» دوست او دوست خوبی بود: او به او پیشنهاد داد که سعی کند زمانی را برای دیدن قطعه تعیین کند.

این ساعت خاص به دلیل قاب طلایی سفیدش بیشتر متمایز است. این ماده برای Zegna ایتالیایی واردات ویژه ای داشت. زگنا گفت: «ایتالیایی ها برای مدت طولانی ساعت های فلزی سفید را جمع آوری کرده اند. ما در مورد ساعت های طلای سفید و پلاتینیوم وسواس داریم، زمانی که بقیه جهان می خواستند همه بدانند که مال آنها از طلای زرد است.

هنگامی که سال گذشته Cheich طلای زرد برای اولین بار به حراج آمد، آن را یکی از جالب ترین ساعت های موجود نامیدم. کو، که می گوید اغلب آن را می پوشد، این قطعه را «هنر پوشیدنی» می نامد. مثل یک مجسمه کوچک روی مچ دست شماست.» (Zegna دقیقاً از همان عبارات برای توصیف قطعه استفاده می کند.) من معمولاً در این توصیف صحبت می کنم اما بحث در اینجا دشوار است. همانطور که Zegna آن را توصیف می کند، قاب با لایه بندی دقیق، “تقریبا مایع” است.

توسط The Watch Boutique

VINCENZOFINIZOLA.COM


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: