این ژاکت نایک دارای تمام ویژگی‌های یک جواهر قدیمی است

اگر یک کشباف کابلی دنج اولین موردی نیست که هنگام کار کردن با شویتس به آن دست پیدا می‌کنید، خوب، این موضوع همین است. خط لایف نایک چیزی بیش از یک تلاش بی‌دریغ برای سرمایه‌گذاری در شوق ورزش است – بافتنی سنگین آن به لطف ترکیب پلی‌استر بازیافتی انعطاف‌پذیر است، اما برای اندازه‌گیری خوب در یک پشم روغنی قابل اعتماد نیز مخلوط می‌شود. .

ژاکت کشباف نایک لایفمنبع

با توجه به اینکه هر برچسب مد سنتی برای لوازم تناسب اندام شما عرضه می شود، منطقی است که نایک در نهایت لطف خود را برگرداند. نفسمان را حبس نمی‌کنیم تا دوستان بیورتون‌مان شروع به خرید املاک در Savile Row کنند (هرچند، هرگز نمی‌دانی!) اما اگر قبلاً فکر پوشیدن لباس جردن با کت و شلوار را ندارید، چه چیزی شما را از این کار باز می‌دارد. ژاکت منقش به Swoosh را با کتانی تکان می دهید؟ بچه ها، به نظر می رسد نایک پیشنهاد می کند، اگر این مفهوم را کشف کردید … فقط آن را انجام دهید.

چیزی که باعث می شود کل shebang کار کند (و شبیه یک ماکت اینستاگرام نباشد) وفاداری آن به منبع منبع است. در بیشتر موارد، به نظر تفاوت چندانی با اتصالات ماهیگیر کلاسیک که توسط نیروهای آماده‌سازی قابل اعتمادی مانند LLBean و J.Crew رایج شده است، نیست. به جز بافتنی Swoosh بزرگ که مستقیماً روی سینه قرار می گیرد، ممکن است هرگز منشأ آن را حدس بزنید.

از زمان راه‌اندازی فروشگاه در دهه 60، نایک، همانطور که به شما یادآوری می‌شود، به ورزشکاران کمک کرده تا سریع‌تر بدند، بالاتر بپرند و به طور کلی عملکرد بهتری داشته باشند. (“اگر بدن دارید، شما یک ورزشکار هستید”، صدای بی‌پایان نقل قول این شرکت می‌گوید.) امروزه، لباس‌های فعال قاتل جوگرنوت شاهین مستقر در پورتلند – ضربات بسیار شگفت‌انگیز، عرق‌های نسل بعدی – اما اخیراً نیز گسترش یافته است. رپرتوار آن شامل لباس هایی است که فقط به طور مماس با ورزش مرتبط است. نمونه موردی: خط تازه معرفی شده نایک لایف این شرکت، مجموعه‌ای که شامل ژاکت‌های براق برزنتی، شلوارهای دو زانو محکم، و اکنون، یکی بسیار بانشی های اینشیرین ژاکت کشباف کابلی.