این ویمبلدون، برد یا باخت کریستوفر یوبانکس است

هر زمان که کریستوفر یوبانکس – تنیسور 27 ساله آمریکایی که در اولین حضورش در ویمبلدون به یک چهارم نهایی تبدیل شده است – تعجب می کند که آیا همه اینها واقعاً اتفاق می افتد، فقط باید تلفن خود را بررسی کند. او دیروز به گروهی از خبرنگاران توضیح داد که یکی از سوررئال‌ترین چیزها در مورد سریال داغش این است که «تلفنم را چک می‌کنم و نامم را به‌عنوان هشدار ESPN می‌بینم».

در ساعت 6:7، یوبانکس مانند یک لک لک لاغر است، اما قد و هوشیاری او ابزار مؤثری را ایجاد می کند: خدمت کردن. او در ویمبلدون گفت: «من خودم را یک سرور می دانم. “من برای این لحظات به اهداف خدمت زدم.” در مقابل تسیسیپاس، 13 آس به او کمک کرد تا به پیروزی برسد – همانطور که در ست چهارم و پنجم سرعت او را افزایش داد. دومین خدمت. او به ESPN گفت: “من شروع به دیدن توپ بزرگ کردم.”

البته دلیلی وجود دارد که او در سراسر ESPN حضور دارد: وقتی او این مشاهدات را به اشتراک گذاشت، به تازگی استفانوس سیتسیپاس رتبه پنجم را در یک مسابقه پنج ست جذاب و گربه و موش شکست داده بود. چند ثانیه بعد، او اضافه کرد که «عجیب» است که خودش را در سراسر شبکه‌های اجتماعی ببیند، جایی که او عادت کرده است به تماشای بت‌های ورزشی‌اش که به‌مراتب بیشتر به صحنه مرکزی عادت دارند، نگاه کند. در مورد آینده تنیس مردان آمریکا سر و صداهای زیادی وجود دارد، و با توجه به حذف ستاره های آمریکایی فرانسیس تیافو، تیلور فریتز و تامی پل در ویمبلدون، کانون توجه اکنون کاملاً (و شایسته) در Eubanks است. یکی از خبرنگاران او را “احساس یک شبه” نامیده است.

با این حال، برای سران تنیس، این احساس نیست دقیقا درست است، واقعی. یوبانکس یک حرفه عالی در کالج داشت، برای جورجیا تک بازی کرد و دو بار به عنوان بهترین بازیکن سال ACC انتخاب شد (در کنار اینکه دو بار آمریکایی شده بود). و پیش از ویمبلدون امسال، او به چندین نقطه عطف دست یافت که در میان طرفداران این ورزش طنین انداز شد: یوبانکس در ماه مارس به اولین مرحله یک چهارم نهایی 1000 مرحله ای خود در میامی رسید. او سپس اولین عنوان تور خود را به دست آورد، زمین چمن 250 سطحی مایورکا اوپن در اسپانیا. و با کسب این عنوان قهرمانی، او در 3 ژوئیه به بالاترین رتبه حرفه ای خود دست یافت: او در حال حاضر در رتبه 43 جهان قرار دارد. یوبانکس با شکست دادن تسیسیپاس، اولین شکست خود از پنج بازیکن برتر را به همراه رسیدن به یک چهارم نهایی به کابینه جام‌های خود اضافه کرد. هر اسلم اگر چیزی به عنوان احساس آهسته سوختگی یک شبه وجود داشته باشد، Eubanks این احساس است.

یوبانکس تعدادی از بازیکنان را به خاطر جرقه زدن عزم قوی‌تر خود در سال جاری به‌عنوان کوکو گاوف، نائومی اوزاکا و کیم کلایسترز، مرد شماره یک سابق زنان جهان که از آن زمان بازنشسته شده است، تحسین کرده است.منبع

یوبانکس بازی اخیر خود را نیز به بلوغ ذهنی نسبت داده است. او به توانایی افزایش یافته در تفکر بازی به بازی به تنیس، به جای فکر کردن به مسابقه به عنوان یک پیشنهاد برد یا باخت اشاره کرده است. را نیویورک تایمز گزارش شده است که Eubanks در نظر داشت در طول همه‌گیری COVID-19 به فعالیت‌های دیگر بپردازد، زیرا در رتبه‌بندی حدود 200 تلاش کرده بود و حرکت رو به جلو زیادی پیدا نکرد. به نظر می رسد افزایش دو برابری تقویت روانی نتیجه می دهد. (یک دوره نظر برای کانال تنیس توانایی او را در صحبت کردن به صورت مکالمه و روشنگری در مورد بازی نیز عمیق تر کرد.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: