این عینک آفتابی به شما احساس می‌کند که یک ستاره کاور GQ هستید

او به یاد می آورد: «وقتی شروع به استفاده از عینک کردم، همیشه این لحظات کلارک کنت-سوپرمن را داشتم، جایی که عینکم را عوض می کردم. «تا اینکه یک روز دوچرخه‌سواری می‌کردم و عینک آفتابی‌ام را عوض کردم و وقتی ساعت دو نیمه شب به خانه رفتم، عینک شفاف واقعی‌ام را گم کردم.» داودو متوجه شد که به یک گزینه بین‌المللی نیاز دارد و رنگ‌های رنگی تفاوت را با ذوق شکافتند. او جذابیت آن‌ها را به زیبایی شناسی برمی‌انگیزد، اما این موضوع در عملی بودن نیز ریشه دارد: «من دوست دارم نور را خاموش نگه دارم.» (شکل چهارگوش چشم گربه ای نیز از بزرگان جاز مانند مایلز دیویس و فاروآ سندرز، دو مرد شیک معروف که داودو از آنها به عنوان تأثیرات اصلی یاد می کند، الهام گرفته است.)

در طول سال‌ها، رویکرد داودو به استایل‌سازی – انفجاری آزاد از رنگ‌ها، الگوها و بافت‌ها – به یک علامت تجاری تبدیل شده است و نسل جدیدی از این سبک را هدایت می‌کند. GQ خوانندگان به سبک خود را در این روند. “من آن کسی نیستم که بخواهم در مورد چیزی به شما تک گویی کنم [related to] سبک،» او می گوید. “برای من، این در واقع یک احساس است.” داودو می‌گوید که فرآیند واقعی استفاده از سبک شخصی شما، با “رسیدن به منطقه راحتی” و اجازه دادن به انعکاس‌ها شروع می‌شود که شما را به کجا هدایت کند.منبع

موبولاجی داودو با یک عینک آفتابی قاتل آشناست. در دوران تصدی خود به عنوان GQمدیر مد بزرگ، استایلیست خارق العاده ساکن بروکلین مسئول برخی از به یاد ماندنی ترین ظاهرها در GQ تاریخ. آشر در حال عبور از وگاس است. Bad Bunny کنار قایق تفریحی در میامی. دگردیسی میانی رابرت پتینسون در لندن. تنها چیزی که همه آن عکس های کاور افسانه ای مشترک هستند؟ صحنه‌ای جذاب از یک جفت سایه‌های نرم، که توسط خود داودو انتخاب شده است.

بنابراین کاملا منطقی است که او با کارشناسان عینک های لوکس همکاری کند اهلم در مجموعه‌ای از سانی‌های با نسخه محدود، که دقیقاً همین لحظه در دسترس عموم لباس‌پوشان است. همچنین منطقی است که عینک‌های آفتابی مذکور در دو رنگ تقریباً شفاف سبز خزه‌ای و نارنجی سوخته عرضه شوند، یک انحراف عمدی از فریم‌های سیاه جت که به استاندارد صنعتی تبدیل شده‌اند. داودو که اوایل این هفته با تلفن صحبت می‌کرد، می‌گوید: «استفاده از عینک سیاه، فریم سیاه، آسان است. “من فکر می کردم جالب تر است که کمی رنگ در آن وجود داشته باشد.” آن لنزهای گرادینت رنگی؟ آنها نیز تصمیمی آگاهانه بودند که تا حدی از عینک آفتابی مشابهی که پدرش در دوران کودکی داودو استفاده می کرد الهام گرفته بود.

جولیوس فریزر