“این بدترین چیزی بود که تا به حال دیده بودم”: تاریخ شفاهی اولین بازی فاجعه بار 50 سنت

دونترل ویلیس (پارچ سابق MLB): در روز کله پاچه من، من 10 ساله ام را مجبور کردم این کار را انجام دهد. داستان واقعی. من هیچ بخشی از آن را نمی خواستم.

Recker: یادم می آید یکی به من گفت که در گاو نر بود و داشت گرم می کرد. کمی تمرین کرد.

جان نیسی (پارچ، نیویورک متس): فکر می کردم از طریق درخت انگور شنیده بودم که او در دوران دبیرستان یا هر چیز دیگری یک ورزشکار است.

مارک لوین (نیویورک عکاس متس، به MLB Cut4): خوب پرتاب می کرد. نمی توانم صد در صد بگویم که او ضربات می زد. هیچ چیز واقعاً به بیراهه نمی رفت، جایی که، می دانید، مانند “سر خود را بپوشانید.” فرم او خوب بود: او تقریباً 3/4 پرتاب می کند، نه از بالا، کمی با اسلحه بغل می آید. وقتی از او خواسته شد که این کار را انجام دهد، به نظر می رسید که آماده رفتن بود.منبع

دیوید رایت (بازیکن پایه سوم، نیویورک متس): اعصاب یک چیز واقعی است. من چند تا زمین اول را بیرون انداخته ام – و برای امرار معاش این کار را انجام می دادم – و از بیرون انداختن اولین زمین عصبی شدم. و ثانیاً، من بهترین بازیکنان NBA، بازیکنان NFL، حتی کوارتربک‌ها را دیده‌ام که اولین زمین‌های بازی را بیرون می‌اندازند و به نظر می‌رسند که قبلاً هرگز توپ بیسبال را به دست نیاورده‌اند. فقط به این دلیل که شما یک ورزشکار عالی هستید، به خوبی به پرتاب توپ بیسبال ترجمه نمی شود.

گری کوهن (نیویورک متس گوینده بازی به بازی، SNY): چیزی که نمی دانم چیست [50’s] آماده سازی قبل از زمین مانند بود. نمی‌دانم سرد بیرون رفت یا تمرین کرده بود.

نیسی: شنیده بودم کمی گرم شد و چند تا انداخت. ولی حتما اعصابش خورده

جاش هریسون (بازیکن داخلی، پیتسبورگ دزدان دریایی): می توانید داخل قفس یا گاو نر بروید و هر چقدر که می خواهید تمرین کنید، اما وقتی بیرون هستید حیوان متفاوتی است. در پیت، مایک تایسون یک بار زمین اول را پرتاب کرد، و من یادم می‌آید که پشتیبان ما می‌گفتیم او یک ساعت و نیم در قفس بود و سعی می‌کرد بفهمد چگونه آن را پرتاب کند.

کورتیس گراندرسون (بیرون زمین، نیویورک متس): مخصوصاً برای مردان بالغ، بدترین فرصت است، زیرا قرار است یک اعتصاب بزنید. پس اگر این کار را بکنید، خوب، عالی است، قرار بود. اما وقتی آن را به هم می ریزید، آن وقت تمام توجه به شماست. بنابراین من به مردم توصیه می کنم، اگر از شما خواسته شد این کار را انجام دهید، از فرزندتان بخواهید این کار را انجام دهد، از یک دوست بخواهید این کار را انجام دهد. شما این کار را نمی کنید.

از طریق یک سخنگوی، 50 Cent از اظهار نظر در مورد این داستان خودداری کرد.

جاش لوین (پخش کننده رادیو، نیویورک متس): برو جلو و یکی را بگذر، جلو برو و یکی بادبان. این ارزش هیچ چیز را ندارد. برام مهم نیست کی هستی اگر رئیس جمهور ایالات متحده هستید یا یک ستاره کمدی کمدی هستید، اجازه دارید یکی را به عرض سه فوت پرتاب کنید، اجازه دارید یکی را در خاک بیندازید و هیچ کس واکنشی نشان نمی دهد. چون سخته سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. متوجه می‌شوید که یک بار در این مورد می‌گیرید، و همه دارند تماشا می‌کنند و ناگهان احساس می‌کنید غیرطبیعی هستید.

50 سنت (به MLB.com): من کمی بزرگتر بازی کردم. اما نه در هیچ تیمی یا چیزی شبیه این.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: