ایلان ماسک زیاد توییت کرده است. لباس او چه می تواند به ما بگوید؟

از بسیاری از چیزهای خبرساز، شرور فناوری لحظه ای که ایلان ماسک امسال گفته است، شگفت انگیزترین آنها ممکن است در Met Gala باشد. ماسک “من عاشق مد هستم.” گفت به گروهی از روزنامه‌نگاران فرش قرمز در اولین دوشنبه ماه می. ماسک که به نظر می‌رسید چند ابروی برافراشته را ثبت می‌کرد، توضیح داد: او با جدیت فزاینده‌ای ادامه داد: «در واقع این کار را انجام می‌دهم. “گاهی اوقات به عنوان بیهوده و شاید نه چندان مهم در نظر گرفته می شود، اما من فکر می کنم زیبایی بسیار مهم است، و استایل، و چیزهایی که قلب را تکان می دهد.”

به طور مشابه، تی شرت های خاکستری مارک زاکربرگ برای رهایی ذهن او از تصمیم گیری های غیر مرتبط با فیس بوک – یا حداقل ایجاد چنین تصوری طراحی شده اند. (از آنجایی که او یک میلیاردر است، آنها توسط برونلو کوسینلی ساخته شده اند، اومانیستی با لباس ترمه که لباس و تفکرات فلسفی را از دهکده خود در پرو به سایر اربابان فناوری از لحاظ تاریخی ثروتمند جهان مانند جف بزوس و مارک بنیوف می دهد.) جک دورسی، بنیانگذار توییتر، در از سوی دیگر، خودش را به عنوان یک مبشر رمزارز ضد نظام و مدیر عامل آزاده با کمد پر از شورت آویزان و کاپشن های باریک چرمی بره ساخته ریک اوونز ساخت.

منبع

اگر مخاطبان او شک داشتند، به راحتی می توان فهمید که چرا. در پانتئون حاکمان دره سیلیکون، جایی که تصویرسازی به اندازه رژیم های سلامتی New Age-y جدی گرفته می شود، به نظر می رسد ماسک منحصر به فرد است. بیزاری به قدرت های متقاعدکننده مد و استایل – حداقل در مورد لباس های خودش. در فینال جام جهانی در قطر روز یکشنبه، جایی که ماسک بازی را در یک جعبه VIP در کنار جرد کوشنر (از “جمعیت قبلی Slim Suit”)، رئیس توییتر تماشا کرد. پوشید یک تی شرت سبز زیتونی و یک شلوار جین مشکی ساده (با سگک کمربند بیضی شکل). چه نگرش کمی که لباس نشان می‌داد با سگک بود – شاید عادتی که از ایالت جدید او، تگزاس، اتخاذ شده بود. (مشک نیز گاهی در یک کلاه گاوچران تصویر می شود و دارد گفت او از طرفداران زیبایی شناسی “کابوی فضایی” است.) اما هیچ چیز نمی تواند این واقعیت را پنهان کند که مردی که 44 میلیارد دلار خرج کرد تا در مرکز توجه قرار گیرد، برای لحظه ای ناآماده به نظر می رسید، مانند اولین چیزی که در خود دیده بود پرتاب کرده بود. سوئیت پنت هاوس دوحه.

ماسک در فینال جام جهانی

دن مولان/گتی ایماژ

یکی از کاربران در پاسخ به نظرسنجی که ماسک این هفته منتشر کرد و از او پرسید که آیا باید از سمت ریاست توییتر کناره‌گیری کند، پیشنهاد متفاوتی داشت: «راستش باید یک آرایشگر را فقط به خاطر ظرافت استخدام کنید.»

یک سنت طولانی از غول های فناوری ثروتمند و مشهور وجود دارد که خود را با دنیای مد هماهنگ می کنند. از زمانی که استیو جابز از ایسی میاکه خواست تا از او یک یقه یقه اسکی مشکی ظریف برای استفاده روزمره بسازد، لباس بخش اصلی اسطوره سازی دنیای فناوری بوده است. یونیفرم روزانه پیشکسوت آیفون نشان دهنده تعهد رهبانی به خلاقیت و توجه به طراحی بالا و تواضع بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: