اکنون به شیک ترین مرد سال 2022 GQ رأی دهید

اگر چند سال گذشته در لباس‌های مردانه فرش قرمز با عرق‌های مه‌آلود و دیرهنگام تعریف شده‌اند که راه را به کت و شلوار می‌دهد، سال 2022 یک عبارت بود، برگشت بیرون. جاه طلب ترین کمدهای جهان – همانطور که بهترین لباس های سال 2022 با خوشحالی نشان می دهد – به خود بدشان برگشته بودند. اما تنها یکی از آنها تاجگذاری خواهد کرد – توسط شما– شیک ترین مرد سال.

تیموتی شالامه

لیست های بهترین های سال مورد بحث، جمع آوری و منتشر شده اند. افتخارات پایان سال جمع آوری شده است. فصل تعطیلات در راه است. این بدان معناست که قبل از اینکه همه ما به تعطیلات تعطیلات استراحت کنیم، یک کار دیگر وجود دارد: وقت آن است که خوانندگان GQ به شیک ترین مرد سال خود رای دهند.

دور اول، 12/12

پس بیایید وارد آن شویم. همانطور که در گذشته انجام داده‌ایم، 16 نفر از شیک‌ترین افراد روی کره زمین را گرد هم آورده‌ایم که هر یک از آنها سال گذشته را صرف کسب جایگاه خود کرده‌اند. (طبق روش معمول، تایلر، خالق به هری استایلز در حلقه برندگان می پیوندد، به این معنی که هر دو سال را تعطیل می کنند.) هر کدام چیزی کمی متفاوت به ارمغان می آورد، اگرچه همه نمونه ای از انواع مختلف لباس های مردانه هستند – خیاطی، لباس های خیابانی، و … تجهیزات tech-ninja – در تمام کمدهای ما در هم می آمیزند. اما تنها یکی از آنها می تواند شیک ترین مرد سال باشد که توسط شما انتخاب شده است. در زیر می توانید در مورد هر یک از آنها بیشتر بخوانید.

رای گیری امروز ظهر به وقت شرق آغاز می شود اینستاگرام GQ; دور اول به مدت 24 ساعت اجرا می شود. ما آن را در طول هفته تکرار می کنیم و برنده خود را در روز جمعه اعلام می کنیم. برای درج آرای خود به IG بروید و مطمئن شوید که هر روز دوباره بررسی کنید تا متوجه شوید چه کسی برنده شده و چه کسی حذف شده است. باشد که شیک ترین مرد پیروز شود.

رفتن بدون پیراهن به اسکار، نشان دادن کتف در سالن استخوان ها و همه اولین نمایش در ونیز: Chalamet ساخته شده است بزرگ در سال 2022 حرکت می کند و اشتهای مد او همچنان در حال تکامل است. او همیشه یک مدعی است—او سال گذشته در مرحله یک چهارم نهایی شکست خورد و در سال 2020 به مقام نایب قهرمانی دست یافت. آیا می تواند امسال عنوان شیک ترین عنوان را به دست آورد؟

منبع

گتی ایماژ


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: