اکنون بهترین زمان برای خرید کت باربور است


هی، رفیق: میخوای کت باربور بخری؟ ما فکر کردیم که شما ممکن است. بنابراین بیایید مستقیماً به اصل مطلب برویم – همین حالا، پایان. لباس انبوهی از آنها دارد حراج. این برند معروف بریتانیایی جایگاه خود را در تالار مشاهیر پوشاک مردانه به لطف کت‌های بارانی واکس‌کاری شده فوق‌العاده بادوام خود از جمله Bedale، Ashby و International به دست آورد. شرایط عادی این کلاسیک های متعارف را در محدوده 400 دلار قرار می دهد. خوشبختانه این شرایط عادی نیست. زیرا در همین لحظه، می‌توانید هر یک از آن‌هایی که دائماً توسط GQ مورد تأیید قرار گرفته‌اند، با آب و هوای دلخراش با قیمتی کمتر از حد معمول دستگیر کنید. (سبک‌های انتخابی حتی روشن هستند اضافی فروش، قیمت ها را به 70٪ تخفیف سنگین کاهش می دهد.)

ژاکت مومی باربور اشبی

حتی با قیمت کامل، غلبه بر ژاکتی که به این خوبی به نظر می رسد دشوار است. فقط در مورد تنها راهی که می توانیم برای بهبود آن فکر کنیم؟ در معرض فروش گذاشتن.

اسم آن را یک فلش در تابه سرقت جمعه سیاه بگذارید. آن را موهبت مد اعطا شده از بالا بنامید. آن را هر چه می خواهید بنامید، اما ما آن را یک رقیب سریع برای بهترین معامله آخر هفته می نامیم، زیرا هیچ راهی در جهنم وجود ندارد که اینها مدت طولانی باقی بمانند. بهترین شانس شما برای به ثمر رساندن کت رویاهایتان (با تخفیف خیره کننده، نه کمتر) درست در زیر آمده است.

آیا به دنبال فروش بیشتر در جمعه سیاه هستید؟ اینجاست تک تک معامله های خوبی که تاکنون پیدا کرده ایم. همچنین می توانید مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند برای دریافت همه راهنماهای خرید آخر هفته سایبری ما، همراه با انتخاب های فروش هفتگی ما.

ژاکت مومی باربور اشبی

اگر با نوح آنها خوابیدید، یک ژاکت OG Barbour هنوز هم ارزش وقت شما را دارد.

ژاکت مومی اصلی باربور بین المللی

با این ژاکت آماده مانند ایوان مک گرگور شوید. تنها چیزی که اکنون نیاز دارید یک موتور سیکلت است…

ژاکت مومی تابستانی باربور بیکن

یادآوری ملایم این است که نسخه‌های عمومی باربور می‌توانند حتی از پرهیجان‌ترین همکاری‌ها هم ضربه بزنند.منبع