اکنون برای انتخاب شیک ترین بازیکن NFL رأی دهید


دور 1

پس از یک دوره سوپر بولز که توسط QB های قدیمی تسلط داشت، گارد جدید NFL رسما وارد شد. Super Bowl LVII، دو هفته دیگر در آریزونا، Jalen Hurts و Eagles را در مقابل Pat Mahomes’s Chiefs می بینند. (و جو بارو و بروکی پردی نیز در مسابقات قهرمانی کنفرانس تلاش‌های شجاعانه زیادی را از خود به نمایش گذاشتند.) همه اینها می‌تواند بگوییم: این روزها انرژی‌های جدید، جوان و هیجان‌انگیزی در لیگ ملی فوتبال وجود دارد – و که به سبک شخصی بازیکنان خود گسترش می یابد.

NBA ممکن است همچنان لیگ ورزشی باشد که دستور کار تونل فیت را تعیین می کند، اما لیگ به اصطلاح No Fun League در حال افزایش است (و سرگرم کننده زیادی دارد). و بنابراین، همانطور که وارد فصل سوپر بول می شویم — ما را در تالار مشاهیر سبک ورزشی GQ در آریزونا، در 11 فوریه ببینید!— ما از شما برای دادن جایزه ای متفاوت می خواهیم. به اولین تورنمنت شیک ترین بازیکن NFL GQ خوش آمدید.

براکت 16 نفره انباشته است و دارای اسامی تازه ای است. ما دارای مجوزهای همه جانبه مانند Bills wideout Stefon Diggs، Saquon Barkley، و Travis Kelce هستیم. ما همچنین افراد قدیم و کهنه‌سربازی داریم که مشتاق هستند خود را به‌عنوان کمدهای سنگین تثبیت کنند.

16 قوی‌ترین خبره تناسب اندام لیگ، شروع می‌کنند اکنون، در رقابتی پنج روزه و پنج دور برای تعیین خوش پوش ترین بازیکن لیگ. هر دور 24 ساعت طول می کشد. و همه چیز در اینستاگرام GQ Sports. هر روز رأی خود را بدهید، برای به‌روزرسانی‌ها دوباره اینجا را بررسی کنید و ببینید چه کسی جایزه GQ Most Stylish NFL Player را در سوت پایان بالا می‌برد.

منبع