اپل واچ اولترا: اپل واچ یک علامت مشترک مهم دریافت می کند

روزی روزگاری، در حالی که بحث در مورد ساعت هایش با هودینکی، او عملکرد GMT رولکس خود را (که منطقه زمانی دوم را ردیابی می کند) با یک برنامه در تلفن مقایسه کرد. و اگر دوست دارید ساعت‌های خود را مجهز به برنامه‌ها کنید، این Ultra در پیک ارائه می‌دهد. مایر چند مورد از موارد مورد علاقه خود را در اینستاگرام صدا می کند: ردیابی GPS، عمق سنج، یک کامپیوتر غواصی، یک آژیر با صدای بلند برای کسانی که در مضیقه هستند و حالت شب. و بسیاری موارد دیگر مانند یک قطب نما بسیار دقیق، یک سنسور دمای آب و یک آشکارساز تصادف اتومبیل وجود دارد. مایر درباره این قطعه نوشت: «این یک نیروگاه ماجراجویی کمپینگ/شکار/در فضای باز است. بخشی از جذابیت اصلی ساعت مچی این بود که مدل های مختلف اساسا ابزاری بودند که برای اهداف خاصی ساخته می شدند. Apple Watch Ultra یک ساعت ابزاری است که برای قرن بیست و یکم ساخته شده است.

هر کسی که جان مایر را در اینستاگرام دنبال می کند، عادت دارد ساعت هایی را در فید او ببیند. به طور معمول، آنها ساعت های بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند: Rolex “Rainbow” Daytonas، Audemars Piguet Royal Oak جدید با نگین های ست شده در طرحی که اکولایزر را تقلید می کند، یکی از ساعت‌های ورزشی Patek Philippe که یافت نشد. اما او روز چهارشنبه پیامی غیرمنتظره به اشتراک گذاشت.

دومین دلیلی که مایر مجبور شد در نهایت عاشق اپل واچ شود این است که او هرگز دماغش را در یک ساعت بالا نمی‌گیرد. بله، او صاحب بسیاری است، زیاد قطعات لوکس، اما ثابت شده است که او به همان اندازه ممکن است عاشق G-Shock یا کاسیو چون او یک رولکس یا آدمار پیگت است. من تا آنجا پیش می روم که بگویم اعلام تصادفی اینکه واقعاً اپل واچ جدید را دوست دارد دقیقاً دلیلی است که ما مایر را به عنوان یک کلکسیونر دوست داریم. او دائماً در حال تزویر و پیروی از سلیقه خود است (و این سلیقه ها اغلب به سلیقه توده ها تبدیل می شود). او در اسلاید استوری اینستاگرام در پایان بررسی خود از اپل واچ نوشت: «یک #تبلیغ نیست». “من فقط چیزی را که دوست دارم دوست دارم.”

منبع

آیا اپل فقط یک ساعت تاکتیکی ساخته است؟ او نوشت. “یک هفته است که اپل واچ اولترا را پوشیده ام…” – این تعلیق را بساز، جان! – “و عالی است.” این خبر احتمالاً به عنوان یک زلزله قابل توجه در ژنو ثبت شده است. از آنجایی که مایر فقط یک کلکسیونر خوش تیپ و مشتاق نیست، او احتمالاً برجسته ترین سازنده ساعت در جهان است. زمانی که او رولکس دیتونای سبز و طلایی می پوشد، قیمت آن بالا می رود و اکنون به عنوان «جان مایر» شناخته می شود. دیدن یک بلوط رویال روی مچ دست او می تواند دلالان را ترغیب کند که بیرون بروند و دوجین از آن قطعه را دقیقاً بردارند. مطمئناً، امضای مشترک مایر چنین تأثیری بر ساعت اپل نخواهد داشت، ساعتی که در حال حاضر در مقادیر بالاتری نسبت به آنچه که قبلاً خریداری شده است، خریداری شده است. کل صنعت ساعت سوئیس در حال حرکت است. اما با توجه به جایگاه منحصربه‌فرد اپل واچ در دنیای ساعت – تقریباً همه آن‌ها را می‌پوشند، اما هیچ‌کس ایده‌ای از طعمه‌های کلکسیونر ندارد- تأیید مایر یک معامله بزرگ است.

همانطور که خود مایر اعتراف می کند، او معمولاً کسی نیست که تسلیم جذابیت های خاص یک ساعت هوشمند شود. او روی عکسی از خود با پوشیدن Ultra نوشت: «اولین ساعت اپل که من را به عنوان یک کلکسیونر مکانیکی ساعت هیجان زده کرد. اما با توجه به نحوه صحبت و رویکرد مایر در مورد ساعت‌ها، به نظر می‌رسد که او قلب خود را به روی ساعت هوشمند باز کرده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: