اولین نمایش «پیاز شیشه‌ای» به درستی یک باغ‌خانه لباس مردانه بود

در حالی که زیبایی شناسی batty از پیاز شیشه ای به این امر کمک می‌کند که به‌ویژه برای دوره جدید لباس‌های مردانه مناسب باشد، لباس پوشیدن “مغز کهکشانی” به روند غالب برای انواع رویدادهای افراد مشهور تبدیل شده است. سخت است بگوییم کریگ کجای این پدیده می افتاد-او پوشیده بود معادل مد پیراهن یقه‌دار و شلوار خاکی یک کارمند اداری خارج از وظیفه در اولین اکران اسپانیایی فیلم – اما چه کسی می‌داند برای سال 2023 چه برنامه‌ریزی شده است.



منبع

روزی روزگاری، در دسامبر 2019، یک ژاکت ماهیگیر کرم رنگی که کریس ایوانز در سریال به کارگردانی ریان جانسون پوشیده بود. چاقوها بیرون برای لباس مردانه کافی بود گرفتن سرفصل ها. (اگرچه، البته، ما هنوز در مورد ژاکت های ماهیگیر سینمایی صحبت می کنیم.) ما نمی دانستیم که در چاقوها بیرون دنیای سینمایی، توطئه های طنزآمیز بیشتری در راه بود.

اما معیارهای ما برای لباس های جلب توجه از آن زمان تا حد زیادی تغییر کرده است – و من می خواهم استدلال کنم که سال 2022 جذاب ترین سال برای سبک فرش قرمز بوده است که در دهه های اخیر دیده ایم. پس از آن، اولین نمایش دوشنبه پیاز شیشه ای: رمز و راز چاقو حداقل کوکی ترین فرش قرمز ماه بود. اگرچه مراسم لس آنجلس کوتاه بود، یک کمد بسیار قابل توجه بدون حضور ستاره فیلم، دنیل کریگ، اما بقیه افراد مشهور حاضر همچنان خود را نشان دادند: کومیل نانجیانی کت و شلواری دو رنگ براق پوشیده بود که شبیه یک توهم نوری بود. لزلی اودوم جونیور یک کیت روان دولچه و گابانا به تن داشت که از نظر رنگ مایل به آبی کم رنگ شبیه به رنگ بری آبی گو-گورت بود. رجی ژان پیج در یک ژاکت دو لنگه و شلوار گشاد با دوخت متضاد، کفش‌های راحت و پیراهن یقه‌ای قرمز تیره به یکباره چند ترند را نشان داد. بازیگر مطرح اولی شولوتان آن را برای شورت شبانه در یک مجموعه بسیار سرگرم کننده KidSuper نگه داشت.

اولی شولوتاناکسل/بائر گریفین

رژ-ژان پیجاکسل/بائر گریفین

لزلی اودوم جونیوراکسل/بائر گریفین


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: