اولین بازی بسیار بزرگ هالیوود دیگو کالوا، کسی که برای ستاره شدن در سینما انتخاب شد


پس از تولید پیچیده شده است بر بابل، دیگو کالوا بازیگر حماسه ای در دوران طلایی هالیوود در دهه 1920 توصیه هایی را از کارگردان فیلم، دیمین شزل دریافت کرد. برو به دنیا سفر کن. بدون مشکل در شهر خود قدم بزنید. زندگی شما واقعاً در حال تغییر است. من می دانم که شما عاشق فیلم هستید، اما گاهی اوقات من احساس گناه می کنم زیرا به معنای واقعی کلمه آن را می سازم تا نتوانید در خیابان راه بروید. و من اینطور گفتم، بیا، دیمین. چی میگی؟’ اما شاید این حقیقت داشته باشد.»

چنین مقیاسی است بابلو نقش کالوا در آن. او در نقش مانی تورس، فیلمی وسواسی اهل مکزیک که نزدیک به یک قرن پیش تلاش کرد آن را در هالیوود بسازد، بازی می‌کند، درست همانطور که فیلم‌های صامت جای خود را به فیلم‌های ناطق دادند. در طول راه، مانی در جمع دو نگهدارنده دوران سکوت – که براد پیت و مارگوت رابی نقش آنها را بازی می کنند – شیطنت و رفاقت پیدا می کند. این اولین نقش بزرگ این بازیگر 30 ساله به زبان انگلیسی است، در فیلمی که درست قبل از توقف شیوع بیماری همه گیر در شبکه نمایش در دست ساخت بود. نادیده گرفتن این شباهت‌ها سخت است، همانطور که خود کالوا اشاره می‌کند: مانی «به فرصتی عالی دست می‌یابد که زندگی او را تغییر می‌دهد و با بزرگ‌ترین سوپراستار روی کره زمین آشنا می‌شود. داشتم با برد پیت ملاقات می کردم.

اولین بازی مانند این برای هر بازیگری چیزهای هولناکی خواهد بود، اما به ویژه برای کالوا که خودش یک عاشق سینما در مکزیکوسیتی بزرگ شده بود، بسیار جالب بود. وقتی یاد گرفتم چگونه VHS را بازی کنم و به عقب برگردانم، فقط تماشا می کردم پیتر و گرگ بارها و بارها، کالوا به یاد می آورد، زمانی که در اولین دیدار او از شهر نیویورک در اوایل پاییز امسال ملاقات کردیم. من به ترسی که با شنیدن آن احساس کردم معتاد بودم [horn] موتیف گرگ آن حس، آن احساس.» یک بار، زمانی که والدینش او را در نوجوانی زمینگیر کردند، او در مورد امتیازات بازدید در Blockbuster محلی مذاکره کرد. در این مرحله، او فکر می کند که دیده است دوستان خوب حدود 40 بار

جلیقه، 1450 دلار، توسط Moschino. تانک، 590 دلار، توسط تام فورد. شلوار، 1250 دلار، توسط Ferragamo. کمربند، 790 دلار، توسط گوچی. چکمه، 695 دلار، توسط الساندرو واسینی. عینک آفتابی، 475 دلار، توسط تیری لاسری. ساعت 8750 دلاری توسط کارتیه. گردنبندهای زنجیری 250 و 185 دلاری و انگشتر (در سمت چپ)، 3950 دلار، اثر دیوید یورمن. گردنبند آویز ۲۹۰۰ دلاری The One I Love NYC. انگشتر (در سمت راست)، 5000 دلار، توسط Retrouvaí.

کالوا که تنها فرزند یک ناشر کتاب و یک فیلسوف بود، در مورد ورود به صحنه فیلم زادگاهش هر طور که می‌توانست بی‌تفاوت شد. او کارگردانی و فیلمنامه نویسی را در مدرسه فیلم خواند و در عین حال به عنوان تهیه کننده غذا، چیدمان دکور، اپراتور بوم میکروفن، دستیار تولید – هر چیزی که می تواند روی یک مجموعه قرار بگیرد، مشغول به کار شد. او به طور اتفاقی با اسکیت برد، که به او کمک کرد اولین نقش اصلی خود را در سال 2015 در یک فیلم مستقل به نام من به شما قول آنارشی می دهم در مورد یک زوج ستاره دار و شیفته اسکیت. دوره ای به عنوان رهبر کارتل در نتفلیکس نارکوس: مکزیک او را در مقابل تماشاچیان جهانی قرار داد، اگرچه این تجربه باعث شد تا به تعادل بین نقش‌های بزرگ و به ثمر رساندن نقش‌های مناسب فکر کند.

“لحظه ای در حرفه شما به عنوان یک بازیگر وجود دارد که واقعا نمی توانید نقش های خود را انتخاب کنید. شما فقط از اینکه شغل دارید سپاسگزار هستید و نارکوس نمایش بزرگی است،” او می گوید. “اما در مورد من، کمی سخت است، زیرا آنطور که آنها داستان کشور من را بیان می کنند، من اصلا موافق نیستم. حقیقت زیادی وجود دارد و این شگفت انگیز است، اما دروغ های زیادی نیز وجود دارد. فکر می‌کنم کشور من به فرهنگ مواد مخدر و قهرمان کردن این افراد نیازی ندارد.» او با جدیت بیشتری در مورد انواع نقش‌هایی که می‌خواست و آنچه ممکن است به همراه داشته باشد فکر کرد. وقتی برنامه پخش شد، به یاد می‌آورد که با خودش فکر می‌کند: «این خیلی خام است. نمی دانم واقعاً می خواهم به تیراندازی به مردم ادامه دهم یا نه.»

فیلمنامه برای بابل فرصتی برای یک شخصیت جدید ارائه کرد. سفر او با چیزی شبیه به یک کلیشه نمایشی شروع شد: دیمین شزل به من می‌گوید: «من به‌طور تصادفی یک عکس از سر دیدم، و من درست مثل این بودم که «اوه، این چهره یک رویاپرداز است. آن چشم ها شعر واقعی در خود دارند. این پسر کیست؟ آیا او قبلاً عمل کرده است؟»

پیراهن 1150 دلاری توسط تام فورد. تانک، 46 دلار برای بسته سه تایی، توسط Calvin Klein. شلوار، 1330 دلار، توسط Etro. چکمه، 1250 دلار، توسط جوزپه زانوتی. ساسپندر، مال استایلیست. ساعت 30100 دلاری توسط کارتیه. حلقه (در سمت چپ)، 3950 دلار، توسط دیوید یورمن. انگشتر (در سمت راست)، 5000 دلار، توسط Retrouvaí.

Chazelle در لس آنجلس و Calva در مکزیکوسیتی از طریق Zoom After Zoom با یکدیگر آشنا شدند، زیرا کارگردان سعی می کرد تصور کند که این تازه کار چگونه ممکن است در یک نقش طولانی مدت در لیگ برتر ظاهر شود. “او در این آپارتمان است، او یک هم اتاقی دارد که پشت سرش با لباس حمام راه می رود، و این دقیقاً مثل این است که “یک چیز واقعاً خاص در مورد تو وجود دارد.” اگرچه شزل مطمئن نبود که بتواند کالوا را به عنوان شخصیت بخرد. کارشناس صنعت که در نهایت “در دهه 20 به یک مدیر استودیو تبدیل می شود.” همسر شزل، اولیویا همیلتون، همچنین تهیه کننده فیلم، از همان ابتدا برای کالوا تیراندازی می کرد و تصمیم گرفت وارد صحنه شود. وقتی کارگردان برای مطالعه شیمی در حیاط خلوت، کالوا را به لس آنجلس فراخواند، او مطمئن شد که او را در لیست اصلی قرار می دهد. یک مرد کت و شلوار می‌کند و موهایش را کمی به عقب باز می‌کند – به عبارت دیگر، مانند یک ستاره به نظر می‌رسد.منبع