انواع یقه پیراهن مردانه را بشناسید

شاید شما فقط یک نوع یقه میشناسید یا اصلاً اهمیتی به یقه پیراهن خود نمیدهید. از این رو نمیتوانید وارد هر مغازهای که شدید، دست دراز کنید و اولین پیراهنی که اصلاً به یقه آن دقت نداشتید انتخاب کنید. این یقه کاملاً کلاسیک و برای کسانی که دوست دارند روندی متفاوت در انتخاب یقه داشته باشند مناسب است. این یقه کاملاً کلاسیک بوده و میتواند به جای یقه پهن یا یقه نوک تیز پوشیده شود و چندان تفاوتی در آن مشاهده نشود. دکمههای این یقه به جای اینکه در لبه و نوک یقه دیده شود، پشت یقه و روی پیراهن دوخته میشود و یقه توسط قلابی به دکمه روی پیراهن بسته میشود تا حالت خودش را حفظ کند. معمولی و روزمره بودن این کراوات بیشتر از یقه نوک تیز و یقه پهن به چشم میآید. در حالی که میتوانید این یقهها را با کراوات و پاپیون ست کنید اما باید بدانید که حتی با کراوات و پاپیون هم از غیر رسمی بودن این مدل پیراهن کم نمیشود. برای کسب اطلاعات و نحوه ترکیب کردن یقهها با لباسهای مردانه مطالب مرتبط ما را بخوانید. یقه پیراهن مردانه فقط برای نگه داشتن کراوات یا پاپیون نیست. ویژگی بارز این یقه دارا بودن دو دکمه در انتهای لبه یقه است که آنها را روی پیراهن نگه میدارد.

تیشرت های مردانه با قیمت ها و انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند، یکی از جذابیت های این پوشاک محبوب رنگ های شاد و زیبای است که تاثیر زیادی بر روی جوان تر نشان دادن چهره ی آقایان دارد. البته باید به جز یقه دیگر لباسهایتان هم رنگ و بویی کلاسیک و رسمی داشته باشند. تیشرت های مارک نسبت به دیگر تیشرت های موجود در بازار تنوع بیشتری در مدل و رنگ بندی دارند و شاید این یکی از دلایل جذب جوانان و نوجوان ها به خرید برند های خاص باشد. تیشرت اسپرت مردانه در بین انواع دیگر تیشرت از محبوبیت بیشتری برخودار است. این مدل یقه به دلیل فاصله مناسب بین دو انتهای یقه برای استفاده همراه کراوات با گرههای بزرگ و کوچک و پاپیون مناسب است. قابلیتی که این یقه دارد میتواند گرههای بزرگ و خاص کراوات را هم در خود جای دهند. برای اینکه شما در دام این افراد نیوفتید بهتر است از مراکز معتبر آنلاین و حضوری خرید خود مجله خبری tshirtbaz را انجام دهید. سبد خرید شما خالی است.

نام این یقه از شکل سنتی یقه به یادگار مانده است. پیراهنهایی که با این مدل یقه دوخته شده بودند در روزهای نخست به عنوان پیراهن ورزشی و اسپرت پوشیده میشدند اما با گذشت زمان یقه لبه دکمهای وارد لباسهای رسمی و عمومی مردم هم شد. هر چند امروزه کسی به ندرت از آن همراه کراوات استفاده میکند و بهتر است این مدل پیراهن را بدون کراوات و با کت اسپرت ست کنید. پیراهن بدون یقه همانند خانه بدون سقف است. همچنین خرید تی شرت ارزان عمده برند نایک از طریق مراکز عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه به صورت انلاین و حضوری انجام می شود. یکی از برند های محبوب تیشرت بین آقایان برند نایک است. آسان ترین روش برای خرید انواع تیشرت برند نایک خرید آنلاین است چرا که در این روش به مدل های بیشتر و جدید تری دسترسی خواهید داشت و در هزینه و وقت خود نیز صرفه جویی کرده اید. یقه کلاب شباهت زیادی به یقه صاف و یقه پهن دارد با این تفاوت که لبههای انتهایی یقه بریده شده و جای لبه تیز را یک لبه منحنی گرفته است. یقه تأثیر زیادی روی زیبایی ظاهری شما دارد.

علاوه بر این یقه در لباسهای مختلف همانند پلیور، بلوز، بافت و همچنین پیراهن روی گرد، کشیده، لاغر یا چاق بودن صورت هم تأثیر میگذارد. یقه بندی نوعی از یقه مردانه است که دارای هیچ گوشهای نیست و فقط یک بند ایستاده روی یقه پیراهن وجود دارد. امیدواریم که توانسته باشیم شما را با انواع یقه پیراهن مردانه آشنا کنیم. پیراهن مردانه یقه پهن را با انواع لباسهای میتوانید ست کنید و بپوشید از جمله پلیور، ژاکت با کراوات و بدون کراوات. به طور کلی میتوان گفت که در چند سال اخیر یکی از شیکترین مدلهای یقه برای پیراهن مردانه بوده است. این یقه دارای لبههایی به مراتب نزدیکتر از یقه پهن است و میتوان گفت که فاصله دو لبه یقه از هم ۴ تا ۸ سانتیمتر است. خرید تی شرت پولو از طریق مرکز پخش تیشرت های مارک به صورت آنلاین از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر و خاص ارائه دهنده محصولات پلو انجام می شود. برای محصولات بیشتر کلیک کنید. انگلیسیها این بند را برای جلوه دادن بیشتر گره کراوات به وجود آوردند.