انتظار برای فصل دوم «Jellowjackets» بالاخره تقریباً به پایان رسید

جزئیات داستان در طول اجرای نمایش به شدت کنترل شده است، حتی ریچی هم گفته است GQ در ژانویه 2022 که وقتی وارد سریال در حال توسعه شد کاملا مطمئن نبود برای چه چیزی ثبت نام کرده است. من واقعاً نمی دانستم که قرار است یک فیلم ترسناک عامیانه باشد. شما باید درک کنید، ما در ابتدا اطلاعات بسیار کمی داشتیم. مردم همه چیز را خیلی نزدیک به سینه بازی کردند، آنچه برای بقیه فصل در جریان بود. بنابراین در ابتدا، تنها جنبه‌ای از آن را که فهمیدم این بود که در نهایت نوعی چیز مذهبی وجود خواهد داشت که در جنگل اتفاق می‌افتد. ما هنوز دقیقاً نمی دانیم چیست. هنوز به ما گفته نشده است. اتفاقاً من کسی هستم که واقعاً مجذوب فرقه‌ها هستم، بنابراین مجذوب همه آن‌ها، و همچنین با ایده میستی در آن موقعیت، و همه دستکاری‌های بالقوه‌ای که ممکن است رخ دهد، مجذوب شدم.

ژاکت زردها فصل دوم در تاریخ 26 مارس پخش خواهد شد و فصل سوم نیز پخش خواهد شد قبلا سفارش داده شده است.منبع

دیگر بازیگران قابل توجه جدید برای فصل دوم عبارتند از: لورن امبروز در نقش ون بزرگسال و سیمون کسل در نقش لاتی بزرگسال، شخصیت هایی که پیش از این فقط در قالب نوجوانی در طول فلش بک نمایش داده می شدند.

آدم ربایی، فرقه ها، مرگ. دوستی‌های شما کمی پیچیده‌تر از بقیه هستند،» شخصیت وود به میستی در یک صحنه کوتاه و شلوغ می‌گوید.

درام تاریک Showtime ژاکت زرد مدت کوتاهی پس از اولین نمایش زمستانی 2021، به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد و طرفداران را با کیمیاگری داستانی منحصربه‌فرد خود – بخشی از داستان بقای بی‌نظیر، بخشی رازآمیز قتل، و شاید کمی ترسناک فراطبیعی؟ – و بازی‌های بی‌نظیر هنرپیشه‌های محبوب دهه 90، ژولیت لوئیس، جذب کرد. و کریستینا ریچی (همراه با ملانی لینسکی همیشه خوش‌آمدگو). مفهوم هیجان انگیز: یک تیم فوتبال دخترانه دبیرستانی در بیابان سرگردان می شود و بیش از 25 سال بعد، خود بزرگسالان آنها با اتفاقی که در طول سال به علاوه آنها در ناشناخته های یخ زده اتفاق افتاده دست و پنجه نرم می کنند – که جزئیات آن فقط مشخص شده است. verrrry به آرامی اشاره کرد. فصل اول ژانویه گذشته با یک صخره وسوسه انگیز در مورد شرایط مرموز (و احتمالاً آدمخوارانه) به پایان رسید و اکنون، پس از یک وقفه بسیار طولانی، ما بالاخره اولین نگاه خود را به فصل جدید داریم که اولین بار در بهار امسال پخش خواهد شد.

این کلیپ همچنین اولین نگاه ما به شخصیت الیجا وود را به ما نشان می دهد، یک “کارآگاه شهروند” که با میستی، جامعه شناس مورد علاقه ریچی، در حالی که ظاهرا سعی می کند رازهای دیرینه آنها را فاش کند، با او برخورد می کند. در پست خودارباب حلقه ها زندگی، وود در پروژه‌های وهم‌آور و آزاردهنده سرآمد بوده است، خواه او کاتالیزور ناراحتی باشد. شهر گناه، یا کسی که فقط سعی می کند از آن جان سالم به در ببرد، مانند موارد عالی، کمتر دیده شده بیا بغل بابا.

این تیزر از نات لوئیس باز می شود که از او خواسته می شود وقایع بیابان کانادا را به عنوان بخشی از نوعی جلسه هیپنوتیزم درمانی به خاطر بیاورد و پاسخ می دهد: «تاریکی. ما آن را با خودمان آوردیم.» ما چندین شخصیت اصلی را می بینیم که با گذشته خود دست و پنجه نرم می کنند و اینکه چگونه وحشی گری خشونت آمیزی که در جنگل تسلیم شدند، زندگی هایی را که از زمان فرار ساخته اند را تهدید می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: