انتشار آلبوم The Strange Case of Drake و 21 Savage’s Anti-Rollout

دریک در این مرحله از حرفه‌اش دقیقاً آن‌گونه نیست که می‌تواند در هنگام تبلیغ موسیقی جدید، در رسانه‌های برق آسا فعالیت کند، بنابراین دیدن او و 21 Savage در این هفته کمی شوکه کننده بود. میز کوچک NPR، ووگ، و نمایش هوارد استرن. اگر همه این ظاهر مطبوعاتی غیرقابل توصیف به نظر می رسند، به این دلیل است که جعلی هستند.

بعد دیگری آمد ووگ fakeout، با شرکت 21 نفر در یک قسمت ساختگی از نشریه “In The Bag”، که در آن او موارد ضروری مانند یک منبع بی پایان چای و یک کپی از آن را فاش می کند. گربه داخل کلاه (این به راحتی خنده دارترین ترول دسته است). و در نهایت (تا اینجا) عجیب ترین و مسخره ترین شیرین کاری تاکنون: الف مصاحبه جعلی هاوارد استرن که همه چیز را مسخره می کند، از بی میلی دریک به استقرار تا ملیت بریتانیایی Savage به… ترجیحات پورنو دریک. مطابق با تابلو تبلیغاتی، کلیپ‌های استرن که سؤالات دو نفره را مطرح می‌کرد «بخشی از یک هدفیک عمیق بود».

به نظر یک ترول تصادفی عجیب و غریب از هنرمندی بود که اکثر مجلات مطرح با اشتیاق به او اجازه می‌دادند روی جلد واقعی آن‌ها را زیبا کند، اما دیشب زمانی که این زوج دوباره اینترنت را با یک تیزر ادعایی فریب دادند، به یک انتشار کامل ضد انتشار تبدیل شد. برای کنسرت NPR Tiny Desk. توییتی از NPR Music به سرعت تایید شد که در واقع هیچ قسمت واقعی دریک-سوج برنامه ریزی نشده بود (حداقل الان نه); دریک به تازگی فضای عملکرد دفتر NPR را با دقت بازسازی کرده بود.

از دست دادن او ابتدا قرار بود در 28 اکتبر منتشر شود، اما پس از تشخیص کووید-19، تهیه کننده نوح «40» شبیب، این آلبوم متعاقباً به 4 نوامبر موکول شد. این اولین رکورد 21 از زمان آلبوم مشترک Metro Boomin در سال 2020 است حالت وحشی II، اما این نشان دهنده ورود دیگری از بسیاری در دوره شلوغی برای دریک است: از دست دادن او سومین آلبوم او از سپتامبر 2021 و دومین آلبوم او در سال جاری است. از دست دادن او به نظر می رسد بر روی موفقیت دریک و آهنگ های قبلی 21، از جمله آهنگ برتر جدول “Jimmy Cooks” از صادقانه بگویم، هرگز و 10 بازدید برتر “Mr. همین الان» و «صحبت با چاقو». انتشار قریب الوقوع آن وعده می دهد که تأثیر لرزه ای بر موسیقی پاپ داشته باشد، به اندازه کافی بزرگ ستاره های دیگر تاریخ انتشار را تغییر می دهند از سر راه خود حرکت کند با چنین انتشار شیطانی پیش از رکورد، فقط می توان امیدوار بود که برخی از ویدیوهای سرگرم کننده به همان اندازه قرار است دنبال شوند.

منبع

از زمان اعلام انتشار آلبوم مشترکشان، از دست دادن او، در 22 اکتبر، دریک و 21 صنعت رسانه را در تصویر خود شکل دادند – یا بهتر است بگوییم، پیش بینی پذیری همه آن را مسخره کردند. این کار با یک پست اینستاگرامی یکشنبه آغاز شد که در آن اذعان می کرد که این دو در شماره بعدی خواهند بود ووگ، همراه با یک تصویر روی جلد و شرحی که از آنا وینتور برای دیدن چشم انداز آنها تشکر می کند. با این حال، طرفداران متوجه شدند که داستان‌های دیگری که روی جلد تبلیغ می‌شود، همان داستان‌هایی است که روی جلد منتشر شده است ووگقبلاً شماره اکتبر منتشر شده است که جنیفر لارنس در آن حضور دارد. مطمئناً روز بعد خبری نبود ووگ داستان آنلاین یا روی دکه های روزنامه فروشی – فقط یک مجله جعلی که در شهرهایی مانند تورنتو و نیویورک پخش می شود توسط اعضای تیم خیابانی (بازگشت تبلیغاتی واقعی!)، که این جفت را به تبلیغات تقلید آمیز برای کارتیه فتوشاپ کرد و خالکوبی های صورت امضای 21 را به جنیفر لارنس و هایلی بیبر اضافه کرد. (دریک تات صورت تازه اکتسابی همچنین در چیزی که به نظر می رسد یک عکس بیرونی از انتشار مجدد آلبوم تیلور سوئیفت است ظاهر می شود. قرمز.)

به استثنای یک مصاحبه گسترده با پادکست رادار رپ از کریسمس 2019، یک ظاهر در برنامه مصاحبه یکی از دوستان اینجا، و یک رادیو آزاد آنجادریک در چند سال گذشته تا حد زیادی از رسانه های سنتی و تبلیغاتی اجتناب کرده است. از یک طرف، از دست دادن او انتشار این ایده که این موسسات به او بیش از برعکس نیاز دارند، به خنده می‌آورد. اما از سوی دیگر، جعل کردن یک داستان جلد، مصاحبه رادیویی و اجرا به نظر می رسد که آنها به همان اندازه یا بیشتر تلاش می کنند که به سادگی … انجام آنها به صورت واقعی؟ در هر صورت، به نظر می رسد که ترولینگ فعلاً متوقف شده است: تنها چند ساعت پس از ارسال ویدیوی استرن در روز چهارشنبه، دریک از آن رونمایی کرد. را [actual] جلد آلبوم


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: