«امیلی در پاریس» برای دوستان است

اگر این ماده آن را از برنامه‌های تلویزیونی که تا حد مرگ صحبت می‌کنند جدا کند، سبک هم جدا می‌شود. برای افرادی که به شدت در حال افزایش روشنایی هستند خانه اژدها، می تواند یک مهلت خوشایند فراهم کند. کایل چایکا، 33 ساله، نویسنده نیویورکر مقاله “امیلی در پاریس و ظهور تلویزیون محیطی” و امیلی در پاریس فن، به جلوه های بصری به عنوان بخشی از جذابیت اشاره کرد. او گفت: «نمایش از نظر زیبایی شناسی فوق العاده سرگرم کننده است. این فیلم بسیار رنگارنگ و پر انرژی است و فیلمبرداری آن بسیار خوب است، که آن را از نوع ژانر فانتزی ترسناک تاریک که به نظر می رسد در حال حاضر نیز بسیار خوب عمل می کند، متمایز می کند.

او افزود: “من شش ماه پیش نتفلیکس خود را لغو کردم و آن را برای فصل سوم برمی گردم.”منبع

بسیاری دیگر جذابیت سادگی روان را تکرار کردند. دیلن بالدی، 31 ساله، خواننده اصلی گروه Cloud Nothing به من گفت که «در برنامه‌های دیگر، واقعاً باید احساس کنید که به این چیزها اهمیت می‌دهید. و این نمایش آن را ندارد. انگار مهم نیست به نظر می‌رسد که برای مدت طولانی در حال تماشای ویدیوی خنده‌دار اینستاگرام یا چیز دیگری هستید.” در واقع، امیلی در پاریس کمتر یک کمدی کمدی با توطئه‌های سنتی است که آن را به جلو می‌برد تا یک مودبورد دائماً در حال حرکت. “با جوان تریکی از دوستان زن به من گفت، می‌توانی به صفحه تلویزیون نگاه کنی و شباهتی از یک نقشه را ببینی، اما با امیلی در پاریس، مثل این است که آنها به نوعی تسلیم شدند و تصمیم گرفتند او را در موقعیت های مختلف قرار دهند.”

تیمی انگو، 27 ساله، که در زمینه سرگرمی کار می کند و هر دو فصل را در یک جلسه تماشا می کند، استعاره ای از تغذیه را نیز انتخاب کرده است: «این مانند غذای ناسالم است. تماشای آن بسیار آسان است.»

و گاهی اوقات، زندگی واقعاً هنر را تقلید می کند – یا حداقل، پیتون منینگ SNL طرح. همانطور که دنی آستین، 38 ساله، خبرنگار هاکی را شکست داد، به من گفت: “دوست من برت، او یک اسنوبردکار حرفه ای سابق است. ما فقط شب های کامل را صرف پیامک در مورد آن خواهیم کرد امیلی در پاریس هشت ماه پس از شروع نمایش.»

همچنین نمایشی است که می توانید با شریک عاشقانه خود تماشا کنید. “زمانی که در واقع راه اندازی شد، من در پاریس بودم و با دختری که با او قرار ملاقات داشتم می ماندم. بنابراین، ما آن را با هم تماشا کردیم و خیلی سریع گرفتار شدیم. او اکنون آن را با دوست دختر فعلی خود تماشا می کند.

برای دیگران هنوز هم می تواند راهی برای ارتباط با دنیای زنانه فراهم کند. استفان کولف، 29 ساله، مدیر پروژه را در نظر بگیرید. او گفت: “راستش را بخواهید، من دوست دارم برنامه هایی را تماشا کنم که بیشتر مردم احساس می کنند به سمت تماشاگران زن هدایت می شوند، فقط به این دلیل که احساس می کنم به عنوان یک مرد مستقیم، چیزهای زیادی برای یادگیری از این نوع نمایش ها وجود دارد.” “به همین دلیل است که من یک برنامه شبیه به جنسیت و شهر. من ناظر بودم دختر شایعه پراکنی. شما به ناچار کمی بیشتر در مورد زنانی که شاید در حالت عادی نمی‌شناختید، یاد می‌گیرید.»

بخشی از دلیل شکست غیرمنتظره سریال با تعداد زیادی از مردان مربوط به کاهش کامل هر فصل در طول زمستان بود، که دو فصل گذشته با افزایش کووید همزمان شده است. گزارشگر متیو زیتلین 32 ساله به این شکل کشیده شد. “زمستان بسیار افسرده کننده است، و من دچار برخی اختلالات عاطفی فصلی خفیف می شوم و معمولا در زمستان غمگین می شوم. این یک نقطه مقابل از هر نظر است.» او به من گفت. اینکه بدون چالش بود خیلی بهتر بود. من رابطه بسیار ساده ای با نمایش دارم. 30 دقیقه طول می کشد، بنابراین شما داخل و خارج هستید. هیچ توطئه پیچیده ای وجود ندارد که شما مجبور به پیگیری آن باشید. Zeitlin اضافه کرد که معمولاً بسیار ابتدایی است. من قویاً معتقدم که شما به عنوان بخشی از رژیم تلویزیونی خود به آن نیاز دارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: