الیجا وود به «Jellowjackets» می‌پیوندد که فصل دوم شروع به شکل‌گیری می‌کند

اکنون، پس از تمدید، تعداد زیادی نامزدی امی، و مجموعه ای از نظریه های Reddit، فصل دوم به آرامی شروع به شکل گیری می کند. بخشی از جذابیت سریال این است که چگونه بازیگران خود را با بازیگرانی با اجراهای برجسته دهه 1990 مانند ملانی لینسکی، کریستینا ریچی و ژولیت لوئیس ترکیب کرد. در چیزی که از قبل به نظر یک انتخاب عالی است، تنوع گزارش داد که الیجا وود برای بازی در نقش والتر، یک «کارآگاه شهروندی» که در داستان میستی (ریچی) نقش آفرینی می کند، به این سریال می پیوندد. وود در کمدی سیاه 2017 شیمی فوق‌العاده‌ای را با لینسکی به‌عنوان یک مراقب محله‌ای بیش از حد مشتاق نشان داد. من دیگر در این دنیا احساس خانه نمی کنم، و او می تواند خط بین کمیک و ترسناک را با دقت ری آلن در قوس سه نقطه ای طی کند.

وود و آمبروز به همکار تازه کار سیمون کسل می پیوندند (اوبی وان کنوبیبا توجه به اینکه به نظر می رسد او رهبر فرقه آدم خواری است که در روزهای بیابانی تیم شکل گرفت و در حال حاضر به طرز شرورانه ای در حال کشیدن ریسمان است.

ژاکت زرد، مهیج بقای Showtime در مورد مصیبت یک تیم فوتبال دخترانه دبیرستانی نیوجرسی که در بیابان کانادا گیر افتاده است، پیامدهای روانی که تا بزرگسالی آنها باقی می ماند، و رمز و راز وحشتناک آنچه در طول تبعید طولانی آنها رخ داده است (اشاره: آدمخواری)، تبدیل شد. ضربه شکست.

در یک هفته نامه سرگرمی مصاحبه، از لایل پرسیده شد که آیا خط داستانی فرقه در این فصل به طور عمیق مورد بررسی قرار می گیرد یا خیر، و در حالی که پاسخ او به طور قابل پیش بینی فاقد جزئیات دقیق بود، به نظر می رسید که او به “بله” اشاره می کند. ما بسیار علاقه مندیم که مضمون و مفهوم باور و مفهوم آن برای ما از نظر جهان بینی ما را بررسی کنیم – نحوه تعامل ما با دنیای اطرافمان، نحوه تعامل ما با افراد دیگر، و ایجاد آن روابط. . این کاملاً چیزی است که ما با استفاده از این باور رو به رشدی که در بین دختران بیابان شروع به ظهور کرده است و معنای آن در عصر حاضر چیست، بررسی خواهیم کرد.منبع طرفداران رویای نقش‌های دیگری را انتخاب می‌کردند – لینسکی حتی سرگرم شد و به اشتراک گذاشت که دوست دارد ناتاشا لیون را به‌عنوان یک وان بزرگ ببیند – اما تا کنون، اشلی لایل و بارت نیکرسون، گردانندگان برنامه، تسلیم خواسته‌ها نشده‌اند. : نقش وان همین الان رفت لورن امبروز، از شش فوت زیر شهرت. (در یک ژانویه 2022 سنگ لوح مصاحبهلایل گفت که تیم از شور و شوق هواداران آنلاین آگاه بود. “ما به شوخی ادامه می دهیم، شاید اگر افراد کافی به کسی رای بدهند، ممکن است پیش نویسی پیش بیاید که در آن چاره ای نداشته باشید.”)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: