الهام الهی دی جی خالد | GQ

اعتبارات تولید:
عکس ها توسط سیگی اوهو اوسیمینی
یک ظاهر طراحی شده توسط ترل جونز
نظافت توسط جانلوکا ماندلیمنبع

به عمارت کنار آب او می رسیم و خالد سنگ زده، خسته و گرسنه از راه ورودی ناپدید می شود. از دروازه جلو بیرون می روم و بدون اینکه متوجه شوم، بدون زحمت با راننده لیفتم تماس چشمی برقرار می کنم. خدا هم باید این کار را کرده باشد.


او ارتباط عمیقی با جامائیکا احساس می کند. او به یاد می آورد: «دوستان دوران کودکی من همگی جامائیکایی، هائیتی، پورتوریکویی یا عرب بودند. «من با تعداد زیادی راستا و حیاط بان زیاد بزرگ شدم، یاهمین؟ من به عنوان یک دی جی و به عنوان تهیه کننده از 15، 16 سالگی به جامائیکا رفته ام. Buju Banton، Bounty Killer، Sizzla و Capleton، همه این بزرگان در اوایل کارم با من همکاری کردند. من برای آنها دوبله می کردم و با هم برادر شدیم. من در محله های یهودی نشین در سراسر جامائیکا، در سراسر کینگستون دی جی می کردم. من قبلا ساوندکلش میکردم من قبلا همه را انجام می دادم. من همچنان انجام میدهم. فقط خیلی مهم است. کار با آن برادران واقعاً به قلب من نزدیک است.»

در حالی که از روی پلی که میامی را به ساحل میامی متصل می کند از آب آبی عبور می کنیم، او چیزی را به یاد می آورد و گوشی خود را بیرون می آورد تا FaceTime را باز کند. چند لحظه بعد، فت جو بلند می شود و خالد او را با جملات تاکیدی تولد پر می کند. او در میانه یک مصاحبه (که خود در میانه یک برنامه دیوانه کننده انتشار آلبوم است)، زمانی را برای ابراز عشق به یکی از نزدیک ترین دوستانش اختصاص می دهد. فت جو از خالد می پرسد که آیا بدش نمی آید یک پیام ویدیویی برای او بسازد تا در اینستاگرامش پست کند، و او حتی یک ثانیه را تلف نمی کند و به محض قطع تماس، پیام را ضبط می کند. این چیزی است که باعث می شود خالد خالد…خالد. این آقای ایژیمان هیپ هاپ در شلوغ ترین زمان خود برای افرادی که دوستشان دارد وقت می گذارد. به همین دلیل است که جی زی در شش آلبوم حضور داشته است. به همین دلیل است که فیوچر و دریک و وین مدام برمی گردند. به همین دلیل است که نمادهای جامائیکا ظاهر می شوند. چون خالد سعی نمی کند به آنها قهوه بفروشد.

خالد می گوید: «خدا همیشه به من گفته است که ادامه بدهم. “وقتی زمان سخت می شود، من سخت تر می روم. وقتی زمان عالی می شود، سخت تر می شوم. من احساسات و انرژی خود را برای حرکت به عقب هدر نمی دهم. من از انرژی خود برای یافتن راه حلی برای ادامه راه استفاده می کنم. اگر چیزی آن‌طور که باید پیش نمی‌رود، آزمایش‌ها و مصیبت‌ها – به جای اینکه روی آن تمرکز کنم، می‌خواهم راهی پیدا کنم تا دوباره بلند شوم و به راه خود ادامه دهم و راه‌حل را بیابم.»

Skillibeng فوق الذکر، یک جوان 25 ساله اهل سنت توماس، جامائیکا، به چهار اسطوره رقص هال – Buju Banton، Capleton، Bounty Killer و Sizzla می پیوندد.این خیابان ها نام من را می داننداتحادیه ای از هنرمندان A-list که حتی از گروه های رپ که خالد گرد هم می آورد، تاثیرگذارتر است. ایجاد جا برای نمادهای دنس هال و رگی یک سنت دیرینه در آلبوم های خالد است و همچنین لازم به ذکر است که قبل از شروع نوازندگی من خدا کردخالد موسیقی متن فیلم را با آهنگ «ستایش یه جا» از سیزلا و «شهر جادویی» از بوجو انجام داد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: