اشتون کوچر قبل از اولین ماراتن خود “کمی استرس” دارد

شگفت انگيز. و سپس: این آخرین سوالی است که من از همه در مصاحبه می‌پرسم، برای کسی که این را می‌خواند، در سفر سلامتی خود است یا فقط باید شروع کند یا حتی می‌خواهد یک ماراتن بدود. چه توصیه ای به آنها می کنید؟

بنابراین حدود 15 سال پیش، من این Dateline ویژه را در مورد این بچه ها دیدم که در کامبوج پنج، شش، هفت ساله بودند، که مردان بالغ برای حمله به این بچه ها به کامبوج پرواز می کردند و کسی از آن سود می برد. و من فکر کردم این بود دیوانه. من نمی توانم باور کنم که این در دنیا وجود داشته باشد. من شروع به جستجو در اطراف کردم و سعی کردم سازمان‌هایی را بیابم که به طور فعال دنبال آن موضوع می‌رفتند، و برخی سازمان‌های کوچک بودند که کارهایی انجام می‌دادند اما هیچ کاری در هیچ مقیاسی انجام نمی‌دادند. من همین‌طور که به استارت‌آپ‌ها نگاه می‌کنم، شروع کردم به این رویکرد، زیرا در آن زمان روی استارت‌آپ‌های زیادی سرمایه‌گذاری می‌کردم. فکر کردم اولین کاری که باید انجام دهم این است که بفهمم کل بازار آدرس پذیر اینجا چقدر است، این مشکل چقدر بزرگ است؟ و من حدود پنج سال را صرف تحقیق در مورد این مشکل کردم تا سعی کنم اندازه آن را اندازه بگیرم، و در یک نقطه شخصی به من گفت، این یک مشکل فقط برای کامبوج نیست – این یک مشکل در اینجاست. [in the United States]. این در اینجا اتفاق می افتد.

در مورد کاری که با Thorn انجام می‌دهید کمی پیشتر به آن اشاره کردید. به نظر من جالب است که شما به نوعی به این موضوع به عنوان یک مشکل فنی نگاه می کنید، و می دانم که از طرف آنها برای خیریه شرکت می کنید. بنابراین، اگر می‌خواهید کمی عمیق‌تر به آن اشتیاق بپردازید تا جلسه را به پایان برسانید و بدانید که چگونه شروع شد، عالی خواهد بود.

در تحقیقات، متوجه شدم که بسیار گسترده است و من اعداد را نقل نمی کنم زیرا اعداد نسبتاً فرضی هستند، اما در میلیون ها کودکی است که مورد آزار جنسی قرار می گیرند. بنابراین متوجه شدیم که بیش از 70 درصد از تراکنش‌های این ماده به صورت آنلاین انجام می‌شود. من فکر کردم اگر بتوانیم شرکت هایی بسازیم که کسب و کارهای آنلاین خوبی هستند، شاید بتوانیم ایجاد کنیم [sexual explotation] با شناسایی این محتوا یک تجارت بد است. بنابراین، همان تاکتیک‌هایی را که شرکت‌ها برای شناسایی هرزنامه و بدافزار و حذف آن به کار می‌گیرند، برای شناسایی و حذف مطالب سوءاستفاده جنسی از کودکان از اینترنت به کار می‌گیرند.

ما می توانیم به آنها کمک کنیم تا محتوا را شناسایی کرده و آن را گزارش کنند و آن را حذف کنند. امروز ما 25000 کودک را شناسایی کرده ایم و هر سال این تعداد بیشتر می شود. ما یک مشکل واقعی در دستان خود داریم و اکنون، به لطف کار افراد در Thorn، راه‌حل‌های واقعی داریم، و فقط این است که مردم را وادار کنیم تا آن راه‌حل‌ها را اجرا کنند و سپس یک قدم جلوتر بمانیم. افرادی که این محتوا را مصرف می کنند و منتشر می کنند واقعاً از نظر فناوری پیشرفته هستند، بنابراین یک قدم جلوتر از آنها ماندن و پیدا کردن این بچه ها است. این کاری است که ما انجام می دهیم.

و دیدی می گوید: “نه، نه، این بد است.”

به خانه برمی گردیم و او می گوید: “این خوب نبود. ما ممکن است شب قبل بیرون رفته باشیم، بنابراین ممکن است یکی از آن عرق کردن های الکلی باشد، درست است؟ جایی که پوست شما شروع به بی حس شدن می کند زیرا الکل در حال خارج شدن است – یکی از این موارد. حالش خوب نبود. و بله: همان سالی است که او در ماراتن دوید.

این فقط یک قدم در یک زمان است. دویدن فقط یک سقوط کنترل شده است. خودشه.منبع

بنابراین در حال حاضر ما سه نرم افزار اصلی داریم که همگی کودکانی را که مورد آزار جنسی قرار می گیرند شناسایی می کند. ما دو محصول برای مجریان قانون داریم تا به آنها کمک کنیم تا حجم پرونده خود را اولویت بندی کنند و این بچه ها را پیدا کنند و در پرونده ها همکاری کنند، و در سراسر جهان توسط مجریان قانون و در تمام 50 ایالت استفاده شده است. و سپس ما یک محصول جدید داریم که به تازگی ساخت آن را چند سال پیش به پایان رساندیم، که توسط شرکت‌های سازمانی مانند هر شرکتی که دکمه آپلود در سایت خود دارد استفاده می‌شود که در آن می‌توانید عکس، تصویر یا ویدیو را آپلود کنید.

من می گویم، “خب، آره، اما تو این همه عکاس را اینجا آورده ای، تو نمی تواند متوقف شود! باید تمامش کنی.» و او واقعاً خیلی سخت نفس نفس می زد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: