اسطوره بو جکسون

بنابراین اگر در جایی می خوانید که در سال 19، بو جکسون خانه ای خریده و آنها مشاور املاک را لیست می کنند، آن مشاور املاک را پیدا می کنید. بو جکسون در زندگی نامه خود درباره کتک زدن گراز با چوب نوشته است؟ خب، مصمم بودم کشاورز محله را پیدا کنم. او مرده است، اما من با پسرش صحبت کردم. فقط همیشه تماس اضافی، همیشه تماس اضافی، همیشه تماس اضافی برقرار کنید.

اگر می‌دانید بو جکسون کیست، «بو می‌داند» و لحظه‌ای با فرهنگ پاپ پیرامون کمپین تبلیغاتی نایک دهه ۸۰ او را می‌شناسید. اگر بو را نمی شناسید، احتمالاً هنوز بدانید که او شاید بزرگترین ورزشکار حرفه ای قرن بیستم بود – کسی که در دهه 80 به عنوان یک پدیده چند ورزشی تاریخ را ثبت کرد، زمانی که او در مرکز کانزاس سیتی رویالز بازی کرد و برای تبدیل شدن به هیجان انگیزترین و مسلط ترین دویدن در بازگشت به خانه رفت. NFL در هر صورت: چه کار می کنی واقعا در مورد بو می دانید؟

و نکته دیگر این است که اگر می خواهید بیوگرافی بنویسید، باید صادق باشید و باید راستگو باشید. و باید روایت کاملی از زندگی این شخص باشد. بنابراین اگر معشوقه والتر پیتون در ردیف سوم و همسر والتر پیتون در ردیف اول در مراسم معارفه تالار مشاهیر او قرار داشت، و می‌دانید که حقیقت دارد، نمی‌توانید والتر پایتون را به عنوان این مرد خانواده ترسیم کنید. شما نمی توانید، حتی اگر این کار باعث ناراحتی مردم می شود و حتی ممکن است به فروش کتاب شما آسیب برساند. شما نمی توانید آن را انجام دهید. بنابراین من همیشه در مورد اینکه چگونه بیوگرافی بسیار ناقص است و از بسیاری جهات بد است صحبت می کنم. اگر به نظر من درست انجام دهید، احساسات مردم را جریحه دار خواهید کرد.منبع

داستان‌ها لژیونی بودند – چوب‌های بیسبال را روی سرش می‌شکستند، از دیوارها می‌پریدند، از روی آنها می‌پریدند، چیزی به نام The Boz را خراب می‌کردند – و همه می‌خواستند بازی او را تماشا کنند، کفش‌های ورزشی‌اش را بپوشند و باور کنند که او می‌تواند هر کاری انجام دهد. در طول مسیر به سوپراستار شدن، تسلط کامل بر چشم انداز ورزش و سرگرمی، و پیشگام در نوع جدیدی از افراد مشهور ورزشی که از تیم یا ورزشی که در حال انجام آن بود مشهورتر بودند، کاری را انجام داد که همیشه انجام می داد: او جهان را تسخیر کرد. خیال پردازی. و سپس او به نوعی ناپدید شد.

جف پرلمن: بسیار خوب، پس اول از همه، من نویسنده ضد هنر هستم. در واقع، از چیزی که مردم از روزنامه نگاری به عنوان یک حرفه یاد می کنند متنفرم. من به خودم به عنوان یک صنعتگر نگاه نمی کنم، من به این به عنوان یک هنر در روش نقاشی یا هر چیز دیگری نگاه نمی کنم. من فقط به همه زنگ می زنم، همه. گری اسمیت، زمانی که من در Sports Illustrated، فکر کنم یه جایی خوندم، گفت همیشه تماس اضافی رو میزنی. و من آن را به معنای واقعی کلمه می‌بینم. شما همیشه تماس اضافی برقرار می کنید، همیشه.

یافتن بو به دست نویسنده جف پرلمن افتاد، که کارهایش را می‌شناسید، حتی اگر «جف را نشناسید». پس از کار در Sports Illustrated، او کتابی را نوشت که به سریال موفق HBO تبدیل شد زمان برنده شدنو همچنین چهار مورد دیگر از پرفروش ترین کتاب های ورزشی تمام دوران. و پرلمن از طریق کووید، مرد، اسطوره و افسانه جکسون را برای آنچه که آخرین اثرش شد تعقیب کرد، آخرین قهرمان مردمی.

جی کیو: من بر اساس یک فرض اولیه کار می‌کنم که یک عنصر موضوعی در کار شما وجود دارد – چیزی که مردم در پشت صحنه یا «داستان واقعی واقعی» می‌گویند. من می دانم که این یک فرآیند تحقیقاتی است، بدیهی است، اما آیا می توانید کمی در مورد اینکه چگونه کار می کند و برای رسیدن به چنین واقعیتی چه کاری انجام می دهید، با من صحبت کنید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: