استیو نش فکر می‌کند که کلاس‌های تناسب اندام گروهی چیزهای مهمی را اشتباه می‌گیرند

GQ: آیا معمولاً در فصل خارج از فصل می توانید ذهن خود را از بسکتبال دور کنید؟

GQ با نش صحبت کرد تا در مورد جدیدش صحبت کند برنامه آموزشی Block، روال تناسب اندام که به او کمک می کند تا فصل 82 بازی را مدیریت کند و لذت اینکه بتواند آزادانه پس از مبارزه با کمردرد حرکت کند.

یادم می‌آید که اسپردهای پس از بازی NBA قبلاً از بال مرغ و پیتزا تشکیل می‌شد – اکنون سرآشپزها در حال آماده کردن شام‌های بعد از بازی هستند. آیا گاهی اوقات آرزو می کنید که در طول روزهای بازی خود چنین چیزی داشته باشید؟منبع

مسائل مربوط به پشت شما در اواخر دوران کاریتان به خوبی شرح داده شده بود. زمانی که بازنشسته شدید، چه زمانی به جایی رسیدید که دوباره احساس خوبی داشته باشید؟

استیو نش: نمی گویم امسال اینطور بود. بدیهی است که ما آسیب های زیادی و وقفه های زیادی داشتیم. تابستان امسال، فقط با آماده سازی و برنامه ریزی دست به کار شدیم، و من از انجام این کار خوشحال بودم. اما آن جیب‌های کوچک در روزم که در آن عرق می‌کنم یا ورزش می‌کنم، به من اجازه می‌دهد به سرعت به عقب برگردم و برای انجام دوباره کار انرژی داشته باشم. تعادل بین کار و زندگی برای همه ما برای کیفیت زندگی و سلامت روان ما بسیار مهم است. برای من، رفتن و عرق کردن و حرکت کردن و احساس عالی نسبت به کاری که انجام می دهم، واقعاً به من به عنوان یک مربی کمک می کند. این به من کمک می کند که رهبری کنم، مردم را مدیریت کنم، سازماندهی کنم و همه آن اجزای اساسی را انجام دهم.

در پایان کارم، سال خوبی بود تا اینکه احساس خوبی داشتم. من می رفتم فوتبال بازی کنم و این یک مبارزه بود. من زیاد بازی نکردم و زمانی که بازی کردم سخت بود. اما همه سیستم‌های عصبی من به نوعی از چیزهای عقبی منقرض شده‌اند. همه تمرین‌ها و همه روش‌هایی که در برنامه جدید Block قرار دادیم، من را به جایی که اکنون احساس خوبی دارم برگرداند. من نمی توانم در همان سطحی که بازی کردم بازی کنم، اما احساس می کنم که عالی حرکت می کنم، احساس خوبی دارم و اگر بخواهم می توانم هر روز بازی کنم. این فقط هدیه ای برای من است، اما با این برنامه، فقط می خواهم روش شناسی را به اشتراک بگذارم و امیدوارم فقط عادات مردم را تغییر دهم. این فقط یک تغییر عادات است. ما الگو را ارائه می دهیم، و شما می توانید کاری را که انجام می دهید با چنین نرخ لذت بخش تری انجام دهید.

من از سطح پایه می گویم، تقریباً یکسان است. احتمالا هفته ای یکی دو لیوان شراب بیشتر می خورم. من سعی می کنم غذاهای کاملاً طبیعی بخورم و غذاهای فرآوری شده نمی خورم. رژیم غذایی من به نوعی از آنجایی که بیشتر یا کمتر کربوهیدرات، پروتئین یا چربی باشد، تغییر می کند. در واقع، من فقط سعی می‌کنم در مورد وعده‌هایم عاقل باشم و با فرض خوردن غذاهای کاملاً طبیعی تا حد امکان در حد وسط باشم.

رژیم غذایی شما در حال حاضر چقدر با روزهای بازیتان متفاوت است؟

استیو نش، سرمربی بروکلین نتز در طول 18 سال فعالیت خود در تالار مشاهیر، در مورد هر راهی که بتواند در مقابل رقبا برتری پیدا کند، تحقیق و وسواس داشت. نوار تماشا کرد. او از پیتزای بعد از بازی گذشت. و او اکنون همان رویکرد جزئیات محور را به مربیگری آورده است و امیدوار است کوین دورانت، کایری اروینگ، بن سیمونز و بقیه نت ها را به پلی آف بازگرداند. کار و استرس زیاد است، اما نش دریافته است که خوب غذا خوردن، تمرینات مداوم، و بازی فوتبال و تنیس به او کمک می‌کند تا به سختی کار کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: