استیو نش از اینکه فقط یک پدر است خوشحال است

به درستی نامگذاری شده است افسانه های کوچک، این مجموعه شامل تی شرت، مایو و شورت ورزشی برای کودکان و بزرگسالان است. نش به مدت یک دهه با Legends درگیر بوده است، اما او به GQ گفت که هرگز تصور نمی کرد که یک مرد مد باشد. نش با دانستن اینکه دوران بازیگری او چندین دوره را در برگرفته است – نه فقط در چوب سخت، بلکه در لباس نیز – پذیرفته است که برخی از ظاهر قدیمی او به خوبی پیر نشده اند. اما درست به شکل پدری، او بیشتر به این فکر می کند که مردم در زندگی اش راضی باشند تا باسن به نظر برسد.

می دانید، من همیشه یک پدر واقعی بوده ام. من واقعا از پدر و مادر بودن لذت می برم، بدیهی است که این سخت ترین کار دنیاست، اما همیشه از آن لذت برده ام. ما یک خانواده صمیمی داریم. واقعاً هیچ چیز از این نظر تغییر نکرده است. کمی بیشتر وقت دارم، اما هر روز هم سخت کار می کنم. ما در حال حرکت هستیم. اما این که در تمام تمرین‌های بچه‌هایم حضور داشته باشم، آنها را به اتوبوس مدرسه ببرم، آنها را بردارم، همه این چیزها، یک نعمت است. این یک پاداش نیز بوده است.

آیا در فرآیند طراحی Little Legends شرکت داشتید؟

آن صحنه مدرسه Cobble Hill رقابتی است!

آیا در مورد جوراب خاص هستید؟

[chuckles] بچه های من واقعاً از آن لذت برده اند. نیویورک برای مدارس سخت است، اما ما خوش شانس بودیم که وارد یک مدرسه خوب شدیم که استرس کم بود. چیزهای دیگر بسیار استرس زا هستند! اما وضعیت مدرسه خوب بوده است.

او در آن سن – پنج ساله – است که مثل این است: “خوب، آماده ای؟ ما الان شروع به تیراندازی می کنیم.» پنیری [laughing] او نمی تواند لبخند ایجاد کند، او فقط یک چهره عجیب و غریب تولید می کند. که آن را خنده دار کرد.

استیو نش از یکی از بهترین حرفه‌های تاریخ بسکتبال لذت برد، اما او می‌خواهد بدانید که او اکنون از آن کار گذشته است. نش پنج فرزند دارد، از سه تا 18 سال، که او را بسیار مشغول می کند. پس از پایان دوره مربیگری او در بروکلین نتس در نوامبر 2022، نش و خانواده اش در اطراف ماندند و آنها هنوز در کوبل هیل زندگی می کنند. هر چه او از زندگی خود در NBA دورتر می شود و بیشتر درگیر زندگی فرزندانش می شود، نش سرمایه گذاری های دیگری نیز پیدا کرده است. جدیدترین – همکاری با برند پوشاک Legends در خط تولید لباس که شامل لباس های هماهنگ پدر و پسر است – سال ها در حال ساخت بود.

پدرم تاثیر زیادی روی من گذاشت. من دو پدر و مادر بزرگ داشتم و خوش شانس بودم که در یک خانه و جامعه ایدیلی بزرگ شدم. پدر من واقعاً به ورزش علاقه داشت، بنابراین او قطعاً به پرورش این اشتیاق، به ویژه جنبه خلاقانه ورزش کمک کرد. طبیعت او این بود. او بازیکنی فوتبال بود که قطعاً از ظرافت ها قدردانی می کرد. او واقعا ما را فقط در رفتار مربی می کرد. آیا ما هم تیمی های خوبی بودیم؟ آیا ما به صحبت های مربی خود گوش دادیم؟ مسابقه دادیم؟ من فکر می کنم او ارزش های واقعا خوبی را به ما القا کرد.

آره، باحاله! شما همچنین می توانید، مانند، ترکیب و مطابقت. ما هر روز کاملاً دوقلو نمی‌شویم، اگرچه این هم سرگرم‌کننده است. من دوست دارم که قطعات بسیار قابل تعویض هستند. رنگ های بازیگوشی برای تابستان و همه چیز وجود دارد. خیلی خوب است که ما برخی از قطعات مشابه را در کمد لباس خود داریم. وقتی من آنها را می پوشم، او می تواند اینگونه بگوید: “شما شورت ما را می پوشید!” خیلی خوب است که پدرها بتوانند با بچه هایشان از این طریق ارتباط برقرار کنند.

من در Legends زمانی که فقط یک شرکت جوراب بود سرمایه گذاری کردم. آن‌ها به افزودن محصولات، لباس‌های ورزشی بیشتر ادامه داده‌اند، تماشای رشد آنها از همان مراحل اولیه سفری سرگرم‌کننده بوده است. آنها با طراحی و زیبایی شناسی کار بسیار خوبی انجام می دهند. من عاشق عملکرد آن هستم. این یک سرمایه گذاری عالی برای من بود.

نه زیاد. من فقط هیجان زده بودم که آنها قرار است خط پدر و پسری را در روز پدر طراحی کنند. اسکات از من پرسید که آیا می‌خواهم در برخی از آن‌ها شرکت کنم؟ [marketing] این یک کار سرگرم کننده برای من و پسرم بود. آنها خیلی زود در مورد آن با من صحبت کردند. وقتی به چیزها نگاهی انداختم، فکر کردم واقعاً جالب است، و می‌تواند برای پدران و پسران جالب باشد که با برخی از لباس‌های متقاطع سر در بیاورند. همانطور که گفتم، من عاشق برند هستم و دوست دارم از آن حمایت کنم. وقتی بچه های کوچک دارید، داشتن یک قسمت بازیگوش از کمد لباستان و چیزی که بتوانید با بچه هایتان به اشتراک بگذارید، همیشه سرگرم کننده است. فکر می کنم این فکر خوبیه. من برای آن هیجان زده هستم.

من جوراب دوست دارم من اصلا نمی گویم فوق العاده خاص، اما من جوراب را دوست دارم.

GQ Sports: این همکاری با Legends چگونه شکل گرفت؟

بخشی از آن مطالب بازاریابی، عکاسی Little Legends با پسر شما، لوکا بود. چطور بود؟

به عنوان یک پدر، آیا به داشتن چنین چیزی که می توانید با فرزندان خود به اشتراک بگذارید، افتخار می کنید؟

من فرض می کنم که پدر بودن اساساً شغل تمام وقت شما در این مرحله است؟ آیا کارهایی هست که برای اولین بار شروع کرده اید؟

آیا در سبک فرزندپروری خودتان به تکه‌های کوچکی از آنها توجه می‌کنید؟

امیدوارم. وقتی بچه‌هایم را در حال ورزش تماشا می‌کنم، مطمئناً کمتر از تلاش و زبان بدن آنها نگران نتیجه هستم. این قطعا به من مالیده شده است. صادقانه بگویم، فکر می‌کنم این ارزش‌ها واقعاً قطعات مهم من به عنوان یک بازیکن بودند. می خواستم کاری کنم که همه احساس راحتی کنند و یک محیط عالی ایجاد کنم.منبع

مامان منم همینطور بود او فوق العاده رقابتی است، اما بیشتر به رفتار ما علاقه مند بود. تربیت عالی بود فکر می کنم مقدار زیادی یاد گرفتم. من یک سیستم حمایتی عالی در والدینم داشتم، خواه فقط مشاهده رفتار آنها با مردم باشد، یا نحوه برخورد آنها با ما. قطعاً این فشار برای تحقیر نکردن نام خانوادگی وجود دارد.

نش: شاید ده سال پیش روی این برند سرمایه گذاری کردم. بنابراین، مدت زیادی گذشته است، اما من فقط از طرفداران برند و اسکات هستم [Hochstadt]، که آن را تأسیس کرد. آنها کار بسیار خوبی از این متقاطع بین عملکرد و مد انجام می دهند. لباس‌های خیابانی کاربردی، به‌عنوان کسی که واقعاً فعال است، درست در کوچه من است. [smirks] من با تمام شرایط موافق نیستم. لباس‌های خیابانی کاربردی درست از بالا آمدند.

بچه های شما در مورد حس مد شما چه فکر می کنند؟

بخشی از هدف این مجموعه این است که “درباره تربیت شما، چگونگی شکل گیری ورزش و درس های دوران کودکی و آنچه که به نسل بعدی منتقل می کنید.” آیا می توانید کمی در مورد آن روشن کنید؟ رابطه شما با پدرتان چگونه بود؟

اوه، من فکر می کنم آنها احتمالاً مانند “مه.” میدونی؟ آنها احتمالا فکر می کنند من هستم فقط آویزان در آنجا بعضی روزها بهتر از روزهای دیگر هستند و قطعاً روزهایی هستند که می گویند من می توانم بهتر عمل کنم. فکر می‌کنم به من نمره قبولی می‌دهند، اما مطمئناً نه. به هر حال فکر نمی کنم دخترانم جدیدترین لباس سن خود را بپوشند، بنابراین من در منطقه امن هستم. من دقیقاً به خاطر مدم معروف نیستم، اما خجالت نمی کشم!

نش قبل از جشن گرفتن روز پدر با جمع بچه‌هایش، وارد زوم شد تا درباره پدر، لباس‌ها و جشن سال 2006 که او آن را «افتخار بزرگ» می‌نامد صحبت کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: