استفون دیگز دست های خوبی دارد (چون او مرتب مانیکور می کند)

آرایشگر دیگز او را با آن لمس می کند ماشین اصلاح King C. Gillette. و وقتی نوبت به بقیه قسمت‌های صورتش می‌رسد، او یک روال مراقبت از پوست نسبتاً ساده را حداقل در صبح انجام می‌دهد. من با پدهای صورت Aveeno شروع می کنم تا وقتی زیر دوش هستم تمام پوست های مرده را از بین ببرم، سپس از پاک کننده خود استفاده خواهم کرد. از آنجایی که او بیشتر کارهای مربوط به مراقبت از پوست خود را در عصر انجام می دهد، پس از اتمام شستشو – معمولاً با شستشوی بدن کبوتر– او بیرون می‌آید و یک کرم مرطوب‌کننده صورت می‌زند، که معمولاً به طور متناوب بین Aveeno و Givechy است. لو سوان نوآر .

آوینو و a را نگه می دارد غبار ضدعفونی کننده دست تاچلند روی او

نخ دندان کشیدن اواسط بازی در سال 2021.)

استفون دیگز یک مرد مگس است. کاریزماتیک، با جذابیت آسانی که به او اجازه می‌دهد بین سردترین و برفی‌ترین بازی‌های NFL و نمایش‌های مد پرهیاهو پاریس شناور باشد، Wideout به‌طور پیوسته با تناسب بی‌عیب و نقص، نامی برایش ایجاد می‌کند که تا حد مورد علاقه‌اش جلا داده شده است. کیف لوازم بهداشتی گویار.

جای تعجب نیست که دیگز بوی خوبی دارد واقعا خوب رایحه همیشه نقش مهمی در روال آرایش دیگز از سنین جوانی داشته است. وقتی بزرگ می‌شد، مادرش به او می‌گفت صبح هنگام آماده شدن یکی از «مواد بویایی» او را بگیرد. “کدام را میخواهی؟ تعداد آنها 19 نفر است؟ بنابراین، من می خواهم، خوب، واضح است که این چیزی است برای زمانی که من بزرگتر شوم. به سرعت به جلو می رود و این جوان 29 ساله از بیرون رفتن امتناع می ورزد اگر او رایحه مشخص خود را نپوشاند. من در نقاط اصلی – بالای گردن، شانه هایم، زیر بازوها اسپری می کنم.

دستگاه اصلاح ریش ژیلت کینگ سی

چوب دئودرانت Givenchy “Gentleman Society”.

شستشوی بدن با رطوبت عمیق Dove

انجمن آقایان عطر – او یک سفیر پولی است، یک “چهره” در صنعت عامیانه. با نت هایی از خس خس، وانیل و توت درخت عرعر، مشخصات رایحه حسی و در عین حال تازه است. نوع پیچیده ای که می خواهید برای ایجاد یک تاثیر خوب روی آن بپوشید. او می‌گوید: «الان، من فقط معانی عمیق‌تری پیدا می‌کنم و خودم را همسو می‌کنم». نه تنها به خاطر رعایت بهداشت من در زندگی روزمره – اینکه چگونه به نظر می‌رسم و چه بویی می‌دهم – بلکه به این دلیل است که چگونه به مردی تبدیل می‌شود که می‌خواهم باشم.»

کرم سفت کننده Givenchy “Le Soin Noir”.

منبع

کرم مرطوب کننده صورت روزانه Aveeno

لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno