استارتاپ بایگانی وبلاگ اخبار رسمی

در روزهای گذشته، مشخص شد که هفته‌هاست وجود حفره‌ای امنیتی در بخش تماس… به سنت همه ساله تقریبا اغلب مدیران ارشد اپل در این برنامه که در سالن همایش‌های شهر سن‌خوزه کالیفرنیا برگزار شد، روی سن آمدند و مسیر محصولی آینده این شرکت را به برنامه‌نویسان و… سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در بیانیه‌ای با اعلام حمایت از اسنپ، از مردم، رسانه‌ها و دست‌اندرکاران دعوت کرد از هرگونه تصمیمات و اظهارنظرهای شتابزده خودداری کنند. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در بیانیه‌ای با اعلام حمایت از اسنپ، از مردم، رسانه‌ها و دست‌اندرکاران دعوت کرد از هرگونه تصمیمات و اظهارنظرهای…

  • دقیقا در روزهایی که آینده تکنولوژی و کسب‌وکارهای نوآورانه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
  • ما آمده‌ایم تا در مسیر راه‌اندازی استارتاپ‌ها به بنیان‌گذاران، متخصصان، سرمایه‌گذاران و سایر فعالان حوزه کارآفرینی کمک کنیم.
  • نسل زد که حدودا از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۰ متولد شده‌اند، هم از جنبش‌های اقتصادی کلان و مسائل…
  • حضور کسب‌و‌کارها می‌تواند به صورت اجاره فضا، اجاره غرفه، غرفه اشتراکی و کانترهای استارتاپی باشد.
  • رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
  • این برنامه تبادل به نقش زنان در دنیای تجارت و سرمایه‌گذاری می‌پردازد و نشان می‌دهد که آنان چگونه نسل تازه‌ای از مدیران آینده را می‌سازند.

ایده های استارتاپی از کجا می آیند؟ در این مقاله با روش های ساخت و گسترش ایده ها آشنا می شوید و می توانید با تمرین های جالب و متنوع به ایده های استارتاپی دست پیدا کنید. این مقاله قصد دارد اهمیت تیم ‌سازی در استارتاپ را برایتان روشن کند و در ادامه، اصول و قواعد آن را به شما آموزش دهد. پس اگر به دنبال نکات کاربردی و مفیدی هستید که برای تشکیل یک گروه قوی و منسجم استارتاپی به شما کمک کند، با این مقاله همراه ما باشید.

کارفرمایانی که از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی نیروی کار جدید جذب کنند، دو سال از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما معاف خواهند شد. ­رییس کل بانک مرکزی گفت مهلت استفاده از شرایط ویژه امهال بدهی واحدهای تولیدی به بانک‌ها تا پایان شهریور سال ۱۴۰۰ تمدید Understand economic definitions, concepts and theories very easy شد. تعدادی از شرکت ها و مجموعه های داخلی که از طریق فضای مجازی به فعالیت می پردازند نسبت به طرح ساماندهی فضای مجازی که در دستور کار مجلس قرار دارد ،‌ابراز نگرانی کردند. این برنامه تبادل به نقش زنان در دنیای تجارت و سرمایه‌گذاری می‌پردازد و نشان می‌دهد که آنان چگونه نسل تازه‌ای از مدیران آینده را می‌سازند. سهام شرکت فایور در اولین روز معاملات تجاری نود درصد افزایش داشت.

پکن برای نخستین بار به بزرگ ترین میزبان میلیاردرهای جهان تبدیل شد. تسلا ۱۲۶ میلیارد دلار ارزش خود را به دلیل نگرانی‌های مالی ماسک در معامله توییتر از دست داد. ورزشکاران حرفه‌ای علاوه بر تمرین سخت، نظارت دقیقی بر تغذیه خود دارند و از وجود تیم و افراد حرفه‌ای برای رسیدن به بهترین وضعیت بدن و ذهن کمک می‌گیرند و می‌دانند این روش مناسبی… یک تاکسی اینترنتی، که همه می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند و به عنوان شغل دوم از آن به کسب درآمد بپردازند. لیست خودروهایی که به سرعت ارزش خود را از دست می‌دهند در این گزارش منتشر شده است. پویش ملی استارت اپی «بهره‌وری و مدیریت مصرف انرژی» با هدف بهینه‌سازی انرژی و محیط‌زیست با ایده‌های نوآورانه برگزار می شود.

بخش خصوصی، حامی رویدادهای جانبی اینوتکس

معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان اعلام کرد ۳۵ استارت آپ دانشجویی برای توسعه بازار نانو تلاش می‌کنند. سرمایه‌گذاری استارتاپها و تامین مالی آنها عمدتا به صورت سرمایه گذاری جسورانه است. معمولا استارتاپها چرخه اولیه رشد را در شتابدهنده‌ها می‌گذارنند. این در حالی است که با مقایسه حضور زنان در استیج سخنرانی، پاویون منتورها، اجرا و داوری در سال ۱۴۰۱، مشارکت آنان نسبت به سال گذشته کاهش یافته بود و احتمالا در نمایشگاه پیش رو این کاهش چشمگیرتر هم باشد. به‌ویژه آنکه قرار است زنان را نه در فضایی برابر، بلکه به صورت تفکیک‌شده به مشارکت بگذارند. با برگزاری این بخش قطعا سهم بانوان از شرکت در دیگر استیج‌ها و فضاهای دیگر کاهش خواهد یافت.

همکاری شبکه شاد با استارتاپها

استارتاپ بایگانی وبلاگ اخبار رسمی

نمونه این اتفاق در آخرین نمایشگاه برگزارشده مشهود بود که دبیرخانه بدون علتی خاص حاضر به همکاری با تعدادی از شرکت‌های بخش خصوصی نشد. معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، جزئیات ۱۰۵ پروژه‌ای که سه هدف راهبردی چون «ایجاد شفافیت»، «رونق» و «منصفانه بودن» محیط کسب‌وکار دارد را تشریح کرد. گزارش مالی تپسی دی ماه 1401 در سایت کدال حاکی از کاهش بسیار اندک درآمدهای این شرکت بوده که البته بیشتر آن هم شامل درآمد کمیسیون سفیران بوده است. برای نخستین بار در ماه‌های اخیر و تعطیلی استارتاپ‌های مختلف در نتیجه فیلترینگ، علت تعطیلی سرویس خدمات فروش آنلاین جیبرس ناامیدی اعلام شده است. به گزارش تجارت‌نیوز ، در حالی که پروسه خرید توییتر توسط ایلان ماسک به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار به مشکل …

اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ با رویکرد کشاورزی در استان برگزار خواهد شد

در داخل کشور نیز پیشرفت‌های بسیار زیادی در زمینه شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان انجام شده است؛ شرکت‌هایی که بدون شک در آینده نه چندان دور تبدیل به بزرگترین کسب‌و‌کارهای ایران می‌شوند. 🖋ورود #استارتاپ ‌ها به #بورس جزو اخبار مهم این روزهای اکوسیستم استارتاپی ایران است و به نظر میرسد که تا پایان تابستان حداقل یکی دو مورد از این شرکت ‌ها توسط تابلوهای فرابورس وارد #بازار_سرمایه شوند. 🖋با این وجود به نظر میرسد که #سرمایه _گذاری روی استارتاپ ‌ها جنس متفاوتی از سایر شرکت ‌های حاضر در بورس مانند شرکت‌ های #پتروشیمی، #نفتی و غیره دارد. با این همه عده زیادی اعتقاد دارند که تا چند سال آینده، استارتاپ ‌ها به صدر جدول‌ های بورس خواهند رسید.

چشم انداز ما سرمایه گذاری توزیع شده سالانه بر 100 استارتاپ مرحله بذری پیش بذری است، چشم اندازی برای تشکیل خانواده ای بزرگ از جوانان مستعد و دنبال رشد. این پایگاه خبری کاملا مستقل و بدون وابستگی به هر سازمان یا نهاد دولتی یا دریافت کننده بودجه عمومی است. رسالت ما خبر رسانی سریع و دقیق و بی طرفانه همراه با تحلیل ها و نقدهای روشنگرانه، منصفانه و عالمانه اخبار اقتصادی ایران و جهان است. اندیشکده حکمرانی دانشگاه شریف درباره نشست تاکسی­‌های اینترنتی و دلایل حضور نداشتن استارت‌آپ‌های این حوزه در آن جلسه، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد براساس… قطعی اینترنت در ایران به یک هفته نزدیک می‌شود و دراین‌میان کسب‌وکارهای نوپا، با چالش‌های جدی رو‌به‌رو شده‌اند.

🖋ورود #استارتاپ ‌ها به #بورس جزو اخبار مهم این روزهای اکوسیستم استارتاپی ایران است و به نظر میرسد که تا پایان تابستان حداقل یکی دو مورد از این شرکت ‌ها توسط تابلوهای فرابورس وا… ما آمده‌ایم تا در مسیر راه‌اندازی استارتاپ‌ها به بنیان‌گذاران، متخصصان، سرمایه‌گذاران و سایر فعالان حوزه کارآفرینی کمک کنیم. ارائه مقالات دقیق و مبتنی بر منابع علمی و انتشار اخبار روزانه دنیای استارتاپ‌ها، اولین قدم ما برای همراهی با بنیان‌گذاران و کارآفرینان مشتاق است. استارتاپها همچین رقیب کسب و کارهای سنتی و نوعی کاتالیزور در فضای بازاراند. در روزهایی که استارتاپها با محدودسازی اینترنت مواجه شدند و روزهای سختی را سپری میکنند، دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس، طی نشست خبری خود از برگزاری اینوتکس ۲۰۲۳ خبر داد. هر استارتاپی باید یکسری معیار برای شاخص‌‌های مالی خود در نظر بگیرد تا بتواند موفقیت خود را بسنجد و برای آینده آگاهانه برنامه‌ریزی کند.