ازرا میلر دزدی را به لیست بحث های خود اضافه می کند

تنها پروژه فیلم دیگری که در صفحه IMDB میلر فهرست شده است دالیلند، فیلم مری هارون درباره سالوادور دالی مسن تر (بن کینگزلی) و یکی از دستیاران گالری او. میلر نقش یک دالی جوان را بازی می کند.منبع

آخرین دستگیری میلر در یک دوره گفتگوهای آنلاین شدید در مورد آینده انجام می شود فلش، اولین بازی مستقل 200 میلیون دلاری شخصیتی که از سال 2016 بازی کرده اند. این گفتمان پس از آن مطرح شد که برادران وارنر به طور شگفت انگیزی پروژه بزرگ دیگری از دی سی را کنار گذاشت. دختر خفاشی، که در ابتدا برای انتشار HBO Max برنامه ریزی شده بود. در این پرتو، برخی از ناظران صنعت، از جمله کارگردان کوین اسمیت، علناً این سوال را مطرح کرده اند که چرا این استودیو همچنان به کار خود ادامه می دهد فلش، که در حال حاضر قرار است در 23 ژوئن 2023 منتشر شود. این امکان وجود دارد که Warner منتشر شود فلش، اما سعی می کند میلر را تا حد زیادی از مدار مطبوعات دور نگه دارد: . مانند تنوع نشان میدهد، اینگونه بود که استودیو تصمیم گرفت انتشار آن را مدیریت کند Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore, که میلر نیز در آن نقش آفرینی کرد.

طبق گزارش پلیس ایالت ورمونت اولین بار توسط تنوع، ازرا میلر، بازیگر جنگجو، بار دیگر دستگیر شد، این بار به دزدی در جنوب ورمونت متهم شد. بر اساس این گزارش، مجریان قانون علت احتمالی این را پیدا کردند که میلر وقتی صاحب خانه رفته بودند وارد خانه ای در استمفورد شد و چندین بطری الکل برداشت. آنها برای صبح روز 26 سپتامبر وقت دادگاه دارند.

لیست طولانی جنجال های میلر در سال 2022 شامل دستگیری ها در هاوایی است. یکی برای حمله درجه دوم، و آ رولینگ استون گزارش در مورد وضعیت زندگی آنها در ورمونت در یک مزرعه ماری جوانا بدون مجوز همراه با یک مادر و فرزندان خردسالش. (مادر این کودکان به مجله گفت که میلر به خانواده کمک کرد تا از سابق خشن خود فرار کنند و تعداد زیادی اسلحه موجود در ملک “برای اهداف دفاع از خود” است.) والدین یک نوجوان 18 ساله جداگانه گیبسون آیرون آیز، فعال لاکوتا، این بازیگر را متهم کرد که او را نظافت کرده است و به دنبال صدور حکم منع برای میلر بود. اما چشم آهنی گفت خودی که آن ادعاها نادرست و بخشی از “یک کمپین بدنام کردن نفرت انگیز و غیرمسئولانه” بود.