اجازه دهید کایل شاناهان مربی 49ers کلاه کامیون دار لبه تخت خود را بپوشد

او ادامه داد، ترفند این است که، “متاسفانه، هیچ لباسی وجود ندارد که من دوست داشته باشم بپوشم.” (مانند SFGate اشاره می‌کند که دقیقاً «آنها» چه کسانی هستند، نامشخص باقی مانده است.) «نمی‌خواهم زیاد سخت‌تر شوم و جریمه شوم یا چیز دیگری جز به من اعتماد کن، از این بابت ناراحت هستم.»

New Era مجموعه ای از کلاه ها را به طور خاص برای شاناهان تولید کرد. وسایل اضافی برای فروش در فروشگاه هدیه Niners، جایی که آنها به سرعت فروخته شدند. شاناهان از آن زمان، گاهی اوقات، چند کلاه مختلف بر سر گذاشته است از روی خرافات، اما مطمئناً لیگ پشت پرده دارای قوام مجوز است که باید در نظر داشت. در همین حال، 49ers، برنامه پیش فصل خود را امشب آغاز می کند. ما چشمانمان را در کنار تیم میزبان تمرین خواهیم کرد.منبع

کایل شاناهان، مربی تیم سان فرانسیسکو 49رز، در مورد کلاه ها صحبت خاصی دارد. مانند بیل بلیچیک با هودی‌هایش، شاناهان به خاطر پوشیدن کلاه‌های پهن و لبه‌های صاف که او را شبیه کسی می‌کند که در دنور و احتمالاً موج سواری و اسکیت‌برد سواری بزرگ شده است، شناخته شده است. نام پسرش را به نام لیل وین گذاشت. (شاناهان هر دوی این کارها را انجام داد.) اما به نظر می رسد یکی از این کلاه ها، یک کلاه کامیون دار قرمز خرمالویی با آرم 49ers به ​​اندازه تمبر پستی است که بسیار شبیه چیزی است که می توانید در کارخانه آبجوسازی محلی خود انتخاب کنید- و برای هواداران بیشتر به عنوان “شانهات” شناخته می شود – ممکن است امسال مجبور شود از میدان خارج شود.

به طور معمول، سوال در مورد لباس سر مربی چندان مهم نیست: به نظر می رسد تعداد کمی از مربیان NFL به لباس خود اهمیت زیادی می دهند. اما شاناهان – که در 42 سالگی یکی از مربیان جوان‌تر لیگ است – کلاه‌هایش را به‌صورت سفارشی با New Era طراحی کرد، که چند سال پیش به‌عنوان دارنده مجوز رسمی برای NFL قرارداد داشت. او جزئیات این روند را توضیح داد پادکست “Chris Simms Unbuttoned” پادکست در سال 2020، در آن زمان، چرخش کلاه مربی به چیزی شبیه به یک علاقه خانگی برای طرفداران Niners تبدیل شده بود.

“من با چنین گوشت گاو [the league] در حال حاضر،” شاناهان، در حال صحبت در ایستگاه Bay Area گفت KNBR 680 “Murph & Mac” نمایش در روز چهارشنبه “این یک مسئله سخت در حال انجام است. آنها به من اجازه نمی دهند خودم را انتخاب کنم. آنها به من اجازه نمی دهند لباسی را بپوشم که از a [previous] سال، بنابراین من نمی توانم، مثلاً یک لباس بزرگتر بپوشم. باید لباس‌های جدیدی را که امسال می‌دهند بپوشم.»

شاناهان گفت: «مشکل این بود که من هرگز در طول بازی‌ها کلاه نمی‌گذاشتم، زیرا از نحوه عملکرد کلاه‌ها خوشم نمی‌آمد. از برند موج سواری هرلی بود. اما وقتی به عصر جدید رفتم و آنها می‌پرسیدند چرا آنها را نپوشیده‌ایم، من یکی از این‌ها را پوشیده بودم، و آنها گفتند، “خب، شما می‌توانید یکی را طراحی کنید.” بنابراین آنها لپ تاپ را چرخاندند و به من اجازه دادند که یک جورهایی طراحی کنم. و من یک لوگو را انتخاب کردم و مدام آن را کوچک کردم. من آن را یک کلاه توری ساختم، و واضح است که یک اسکناس صاف و چیزهای دیگر دریافت کردم. من فقط آن را مانند کلاهی ساختم که دوست دارم بر سر بگذارم.»