اتان هاوک در جشنواره کن با پدر کاملاً آرام می رود

آخر این هفته، افراد مشهور برای جشنواره فیلم کن امسال به فرانسه آمدند و با براق ترین ظاهر خود به تماشای اولین نگاه ها به مورد انتظارترین فیلم های سینما پرداختند. در میان این رویداد پر ستاره، اتان هاوک به طرز مشخصی متمایز بود. او مانند هر ستاره مگاواتی، فرش قرمز و تماس های عکس را با کت و شلوارهای فوق العاده دوخت، یک بار در عدد صاف و تمام سیاه و دیگری در الف کت و شلوار خط بژ و پیراهن راه راه متضاد. بدون شک، موارد محترمانه به خودی خود مناسب است، اما بیشتر یک مانور یک بار در ماه آبی برای اکثر افراد عادی است که رویدادهای پاپاراتزی زیادی برای شرکت ندارند.

کلاه کامیون ران Continental Club

کفش آدیداس Busenitz Pro

از سوی دیگر، کت و شلوار هاوک بین اولین فیلم‌های سینمایی، روزبه‌روزتر بود. او برای اولین نمایش آخرین فیلمش در کن حاضر شد، راه عجیب زندگی، پوشیدن یک کتانی دو تکه آبی روشن و ژولیده متشکل از یک کت شلوغ و شلواری به سبک خستگی – یادآوری بسیار سردی است که کت و شلوار نباید یک لباس رسمی باشد. کل مجموعه با یک کلاه کامیون دار از فروشگاه تجاری The Continental Club، عینک آفتابی کلاسیک Ray-Ban Wayfarer، کفش های اسکیت آدیداس، و یک سه راهی گرافیکی، پدر نسل بعدی را که در The Clash و Willie Nelson بزرگ شده است، هدیه می دهند.

ست کتانی منطبق یک هک سبک سریع است که دو تکه را در یک حرکت بدون نیاز به نیروی مغزی زیادی از بین می برد. می‌توانید از تخت بیرون بیایید و بدون اینکه کسی فکر دیگری کند، آن را پرت کنید. چه کسی می داند – شاید این همان کاری است که هاوک انجام داد. با کلاهی برای پوشاندن نشانه‌های سر تخت و عینک آفتابی برای محو کردن چشم‌های افتاده، عاقل‌تر نیستیم. فقط هاک حقیقت را خواهد فهمید. با این حال، چیزی که ما با اطمینان می دانیم این است که لباس او یکی از لباس هایی است که در تابستان امسال می دزدیم.

شلوار کتان الکس کرین چم

از مانتوهای معمولی و یکدست فاصله بگیرید و به جای آن یک مدل طرح دار را انتخاب کنید.

منبع