آیچ در حال تسخیر جهان است، اما او فقط می خواهد در خانه بماند

آیا او اهمیت می دهد که شما یک موسیقیدان مشهور هستید؟

این جوان 22 ساله که هریسون آرمسترانگ متولد شد، می‌گوید: «زمانی که در آن روز در خانه دوستم می‌ماندم، همیشه دوست داشتم روز بعد به خانه برگردم. اما از آنجایی که در سرتاسر دنیا خیلی مشغول هستم و بعد به خانه می‌آیم، و می‌دانم که فقط دو روز فرصت دارید تا به جای دیگری برگردید، ۱۰ میلیون بار بیشتر از خانه قدردانی می‌کنم.»

او بهتر نمی داند او از مدرسه به خانه می‌رسد و می‌گوید: «پیتر از تو امضا می‌خواهد، اما من آن را به او نمی‌دهم». مردم همیشه می گویند “می توانم امضای برادرت را بگیرم؟” و او احتمالاً فقط به آنها می‌گوید که اگر راستش را بخواهم لعنت کنند.

منبع

آیچ از اتاق خواب قدیمی اش با او صحبت کرد GQ در مورد رپ آسیب پذیر، مقایسه با جک هارلو، و آیه منتشر نشده Lil Baby که طرفداران آن را سر و صدا کرده اند.

این یک رابطه واقعی است که می توانید آن را در جاهای دیگر پیدا کنید، اما پیدا کردن آن سخت تر است. این یک موضوع خانوادگی است. هیچ یک از اعضای خانواده اصلی من، می دانید؟ اما با او، فقط متفاوت است. او فقط خاص است. او یک شخصیت است. او یک فرشته است، اما شیطان نیز هست. او همیشه فحش می دهد. این اطراف، او از من مشهورتر است. مردم برای دیدن او به خانه مامانم می آیند. آنها به من فحش نمی دهند.

چه چیزی از رابطه تان با گریسی که مبتلا به سندرم داون است، به دست می آورید که در هیچ جای دیگری از زندگی خود نمی توانید به آن دست پیدا کنید؟

جای تعجب نیست که او اولین آلبوم خود را عنوان کرد نزدیک خانه. همه چیز در مورد حرفه رو به رشد او تا این مرحله از شعاع کوتاهی از این خانه دوران کودکی در نیو ماستون، منچستر سرچشمه گرفت. اولین باری که او برای هر کسی رپ کرد، دوستش فری استایل را ضبط کرد و بدون اینکه آیچ بداند آن را در یوتیوب آپلود کرد، و باعث شد تا چهار سال همکاری با افرادی مانند اشانتی، اد شیران، استورمزی، و غیره در جدول بالا برود. قبل از اینکه آیچ بفهمد چه اتفاقی دارد می‌افتد، غریبه‌هایی در خانه پدر و مادرش حاضر شده بودند و یک تکه از آن جوان ۱۹ ساله را می‌خواستند. او شهر خود را روی نقشه قرار داد و حالا با اولین آلبومش، آن را روی پشت خود می گذارد.

شما در ریمیکس “Take Me Back to London” اد شیران حضور داشتید، و اکنون او این لطف را برمی‌گرداند و آهنگ جدید شما را می‌خواند. “جی من.” چرا اد صدای مناسبی برای ارتقای چنین آهنگ شخصی در مورد خواهر شما، گریسی بود؟

آیچ نمی تواند همه جاهایی را که اخیراً بوده است دنبال کند: استرالیا، کانادا، یونان، ایبیزا… اما در حال حاضر، او به مکان مورد علاقه خود بازگشته است. مهم نیست که چند خانه خریده است بعد از اینکه با آهنگ «Straight Rhymez» در سال 2018 به ستاره های رپ تبدیل شده است، او از بازگشت به خانه در منچستر، به خانه ای که در آن بزرگ شده، لذت می برد.

من یک ویدیو از خواهرم در حال خواندن یکی از آهنگ های او برای او فرستادم. این «خودت را دوست بدار» جاستین بیبر بود، اما اد آن را نوشت. او اکنون 12 سال دارد، اما در زمان پخش ویدیو، احتمالاً هشت، نه سال داشت. او اد را دوست دارد. و سپس فریزر تی اسمیت، که آهنگ را با او ساختم، دوست خوب اد است. هنگامی که ما [were] سعی می کنم تصمیم بگیری چه کسی را بپوشم، به نوعی درست است. از اد پرسیدیم بلافاصله گفت بله.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: