آینده و دی جی خالد آهنگی ساختند تا به ساعت های خود افتخار کنند

اولین کلمات رپ های آینده در تک آهنگ جدید دی جی خالد “Big Time”؟ او می‌گوید: «Rainbow Audemar» و به Audemars Piguet Royal Oak «Rainbow» اشاره می‌کند، ساعتی طلایی با شخصیتی بسیار به شکل 32 سنگ قیمتی رنگین‌کمان. برای علاقه مندان به ساعت، افت نام نیز زمان بسیار مهمی است: جمع آوری ساعت، که زمانی یکی از دغدغه های مهم بود، اکنون به یک سرگرمی بسیار محبوب تبدیل شده است که می تواند تک آهنگ دی جی خالد را به عنوان نمادی قدرتمند و شناخته شده جهانی برای زندگی بزرگ معرفی کند.

محتوا

هر سه نفر از Future، دی جی خالد و لیل بیبی در ویدیوی «Big Time» تغییراتی از رویال اوک می پوشند. اما علی‌رغم این واقعیت که Future کسی است که اسمش را می‌زند، او کسی نیست که لباس رنگین کمان را می‌پوشد. این افتخار نصیب دی‌جی خالد می‌شود، که به شیوه‌ای غیرظرفانه‌ی خود بیشتر وقت خود را روی صفحه نمایش می‌گذراند و آستین‌هایش را بالا زده و به ساعتش اشاره می‌کند. من معتقدم این رویای هر کسی است که تا به حال در آن پست گذاشته است انجمن های رولکس: برای انتشار ویدیویی که میلیون‌ها نفر آن را تماشا می‌کنند و می‌توانند بدون شرمندگی آخرین خرید ساعت خود را به نمایش بگذارند. در همین حال، Future و Lil Baby هر دو از نسخه‌های بی‌نفس کلاسیک AP استفاده می‌کنند. اما Future بار اول آن را درست کرد. اگر می‌خواهید به مردم بفهمانید که زمان خوبی دارید، واقعاً هیچ اکسسوری بهتری از بلوط سلطنتی “رنگین کمان” وجود ندارد.

(من همچنین از ویژگی این قطره خاص قدردانی می کنم: این فقط یک Audemars نیست و نه به سادگی یک بلوط رویال، بلکه یکی از ارجاعات دقیق این برند، “Rainbow” است. رپرها تا کجا می توانند عمیق شوند؟ من منتظر هستم اعداد مرجع بی‌نظیر آیه و ویژگی‌های تعریف‌کننده عجیب: 6358، تاج بزرگ، 007، زمان بزرگی است.)

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

کرونوگراف IWC Portugieser Sterling K. Brown

براون و این کرنوگراف Portugieser شرکای طبیعی هستند: هر دو کم بیان، نه خیلی زرق و برق دار، آماده انجام کار هستند. ساعت‌های کرنوگراف (کرنومتر) می‌توانند به سرعت حجیم شوند، اما Portugieser تمام ظرافت خود را با حرکت دادن شماره‌های فرعی اضافی و فشاردهنده‌ها به کنار قاب حفظ می‌کند. برای مدت طولانی، IWC این ساعت را فقط بر روی یک بند چرمی فروخت و وضعیت آن را بین ساعت های ورزشی و لباسی بیشتر کرد. مدل براون که تنها دو سال پیش عرضه شد، اولین مدلی است که بر روی دستبند استیل ضد زنگ ظاهر می شود.منبع

خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: