آیا لیل دورک … اسکیت بورد می پوشد؟

ژاکت جی دبلیو اندرسون، روی باند فرودگاه میلان…

ویکتور ویرجایل/گتی ایماژ

لیل دورک خواننده رپ شیکاگو مثبت وارد شد مناسب برای تماشای بازی لیکرز در محوطه باکس، با پوشیدن کلاهی مبهم، یک مشت زنجیر الماس یخی، شلوار چرمی، مکس دیوانهچکمه های موتور کراس شینیون گارد و یک ژاکت موهر خاکستری که به نظر می رسید یک اسکیت برد کامل در هم تنیده شده در سینه.

در هر صورت، و برای خوشحالی ما، ژاکت به دورک ختم شد تا بتواند آن را در حالی که دیشب بازی باکس-لیکرز را تماشا می‌کرد، بپوشد، در نقطه‌ای که در طی آن کلاهک را درآورد. به طور طبیعی. چون این کار خیلی سخت بود.منبع

به هر حال دورک بود در پاریس برای هفته مد مردان در ژوئن گذشته، زمانی که اندرسون این مجموعه را به نمایش گذاشت (که شامل لباس‌هایی بود که با دسته‌های BMX، سی‌دی‌ها و درب قوطی‌های غذا بسته شده بودند)، اگرچه به نظر می‌رسد هیچ سابقه‌ای مبنی بر حضور او در نمایشگاه JW وجود ندارد. یعنی وجود ندارد جارد لتو لحظه عشق در نگاه اول دورک که ژاکت sk8r را می بیند که در باند فرودگاه راه می رود و فکر می کند: “من به آن نیاز دارم.”

… و در لیل دورک در Crypto.com Arena.

آدام پانتوزی/گتی ایماژ

ماه مد ممکن است شب گذشته به طور رسمی در ایالت نیویورک سیتی آغاز شده باشد، اما به نظر می رسد که یک رویداد ماهواره ای نیز در Crypto.com Arena در لس آنجلس برگزار شده است.

وای!…مثل…چگونه? پاسخ، همانطور که اغلب در دنیای مد این روزها انجام می‌شود، در نام جاناتان اندرسون نهفته است که در گذشته ژاکت چسبیده به اسکیت برد شکسته (به علاوه آن شلوارهای چرمی) را در مجموعه Resort 2023 برای برند همنام خود JW Anderson ارائه کرد. تابستان بسته به اینکه چقدر روندهای باند فرودگاه را دنبال می کنید، ممکن است پادشاه مد را از عجیب و غریب بشناسید طراحی های اخیر او با محوریت بادکنک برای برچسب لوکس اسپانیایی Loewe، جایی که او همچنین به عنوان مدیر خلاق فعالیت می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: