آیا لوگان سرجنت می تواند اولین ستاره آمریکایی فرمول 1 پس از نتفلیکس باشد؟

آره امیدوارم همینطور باشه!

من ستاره ها و راه راه ها را برای همیشه روی کلاه خود داشته ام، بنابراین تصمیم دارم فقط خودم باشم، از آن لذت ببرم و آن را یک قدم بردارم.

من در جوانی بزرگ‌ترین طرفدار آن نبودم، اما با بزرگ‌تر شدن، روی من رشد می‌کند.

من می‌توانم بگویم، در حال حاضر، هدف این است که از نظر روحی و جسمی به بهترین شکل ممکن آماده شوم و در طول فصل خارج از فصل کار را انجام دهم. این روند است و ما هر روز تا اولین مسابقه فصل روی آن کار خواهیم کرد.

احتمالاً تعداد زیادی از آمریکایی‌ها در آن مسابقات به شما کمک خواهند کرد، و حتی بیشتر با شما در طول فصل آشنا می‌شوند. پیام شما برای طرفداران جدیدتان چیست؟

ویلیامز تیمی با سابقه است، اما آنها در سال های اخیر با مشکل مواجه شده اند. انتظارات واقع بینانه شما برای فصل آینده چیست؟

فقط برای اینکه سنگ تمام بگذارم سال آینده بهترین ها را از من خواهید گرفت.منبع

شما اولین آمریکایی هستید که از سال 2015 در فرمول 1 شرکت می کند، و اکنون این ورزش در نهایت طرفداران زیادی در ایالات متحده دارد. آیا شما به عنوان تنها آمریکایی در شبکه فشار بیشتری احساس می کنید؟

من در مورد خارج از شهر نمی دانم، اما در لندن، غذا است واقعا خوب آب و هوا؟ بله، این یک مبارزه است، به خصوص در ماه‌های زمستان – ماه‌هایی که متأسفانه اکنون به آن‌ها می‌رویم – زیرا همیشه بهترین نیست. شما فقط باید آن را کنار بگذارید و با آن کنار بیایید.

آمریکایی‌های قبلی که برای رسیدن به فرمول 1 تلاش کرده‌اند، احساسات متفاوتی در مورد نقل مکان به اروپا، به‌ویژه زندگی در لندن داشتند. چگونه از زمان خود در آنجا لذت برده اید؟

بله، آن پیست میامی درست نزدیک خانه ای است که من در آن بزرگ شدم، بنابراین خیلی باحال است. و وگاس نیز کاملاً دیوانه خواهد بود.

حتی ممکن است وارد شوید برای زنده ماندن رانندگی کنید سال آینده به عنوان یکی از ستاره های نمایش.

آیا دوستانتان فکر می کردند عجیب است که شما آنقدر طرفدار فرمول 1 هستید، به طوری که حاضرید زندگی خود را به خاطر آن ریشه کن کنید؟

بله، من فکر نمی کنم آنها هیچ ایده ای نداشتند، صادقانه بگویم. اما امروزه، از زمان *Drive to Survive نتفلیکس -* که به نظر می‌رسد مخاطبان آمریکایی بسیار زیادی دارد- من سوالات زیادی از دوستانم در مورد این ورزش دریافت می‌کنم. من متوجه تغییر بزرگی شده ام و این به طور کلی برای فرمول 1 بسیار مثبت بوده است.

بدیهی است که من می خواهم نماینده آمریکا باشم و باعث افتخار آمریکا باشم. اما در همان زمان، همه اینها در آماده سازی انجام می شود. اگر خوب آماده شوید، پس هر کاری که می توانید انجام داده اید تا بهترین عملکرد را داشته باشید. من توقعات زیادی دارم و آنقدر به خودم فشار می‌آورم که واقعاً فشار خارجی را زیاد احساس نمی‌کنم.

ما سال آینده سه مسابقه در ایالات متحده در میامی، آستین و لاس وگاس داریم. آیا قبلاً آنها را در تقویم خود حلقه زده اید؟

من به طور کامل به آن فکر نکرده ام، زیرا این هنوز بسیار تازه است، اما انتظار دارم رقابتی باشد. و در پایان روز، بهترین کسی که می‌توانید خودتان را با او مقایسه کنید، هم تیمی‌تان است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: