آیا فین ولفهارد وارد دوران لباس مردانه خود می شود؟

خوشبختانه فین ولفهارد، بازیگر 19 ساله ای که نقش مایک ویلر را در سریال نتفلیکس بازی می کند. چیزهای غریب، به نظر می رسد همه آن چیزها در حال صعود هستند. در حالی که مشغول موسیقی و نقش های دیگر در مدار فراطبیعی بود (او در ریبوت نوبتی داشت آی تی حق امتیاز، Ghostbusters: Afterlife، و اخیر خانواده آدامز بازسازی CGI)، او همچنین تبدیل به چهره ای برای سنت لورن اثر آنتونی واکارلو شد و ابتدا باب دیلن تازه کار را برای این خانه به نمایش گذاشت. کمپین پاییز 2019 قبل از بازگشت به برخی از مشخصات قاب سیم انتخابی برای a پاییز 2022 اجرا کن.

رابین ال مارشال/گتی ایماژ

این روزها، نگاه کردن مانند یک مرد برجسته می تواند سرمایه بزرگی را برای تبدیل شدن به یکی فراهم کند – مفهومی که وارن آلفی بیکر، استایلیست ولفهارد، باید با آن آشنا باشد، زیرا اندرو گارفیلد را در چند سال اخیر هولناک خود در کت و شلوارهای شیک، خوش دوخت و جلب توجه پوشیده است. علاوه بر لیست مشتریان او از ستاره های در حال ظهور دیگری مانند دیلان اوبرایان، کی جی آپا و نوآ جوپ. با اینستاگرام، ورود پسران جوان به مد هرگز آسان‌تر نبوده است، اما مزیت دیگری نیز برای آن وجود دارد. آنها در مورد لباس پوشیدن برای شغل مورد نظر شما چه می گویند؟منبع

پس منطقی است که او در این مدت کمی از YSL استفاده کند. اما او واقعاً در حال تاب خوردن بیرون آمد چیزهای غریب فصل 4 در ماه مه پخش شد، زمانی که او با یک پیراهن یقه ابریشمی مشکی و شلوار پشمی کمر بلند روی فرش قرمز رفت… و سپس آن را با یک ظاهر سر تا پا سنت لوران چرخاند – یک لباس سرهمی ابریشمی مشکی، در که – چند روز بعد در کن. طی چند هفته گذشته، هنگام تبلیغ فیلم آینده گیلرمو دل تورو پینوکیو اقتباس، ولفهارد با کت و شلوار شطرنجی از برچسب بریتانیایی دانیل دبلیو. فلچر، با شلوار پاچه‌دار و جلیقه‌ای به سبک کرست، و پیراهن بافتنی شاد و سرخ‌رنگی از برند لندنی دیگر، King & Tuckfield. این همه کمی لوچ و یکپارچهسازی با سیستمعامل است، که یونیفرمی است که ارزش رشد کردن را دارد.

برای یک بازیگر جوان، پایان یک فرنچایز بلاک باستر به معنای شروع یک سوال خاص است: “بعدش چیست؟” (فقط از دانیل رادکلیف بپرسید.) اما در حالی که چشم انداز حرکت های بعدی و نقش های جدید خود را حل می کنند، “بعدش چیست؟” واقعی است. حرکت قدرت این است که تازه وارد شدن به مد را شروع کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: