آیا «فلش» در واقع «یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی ساخته شده تا کنون» است؟

فلش میلر در نقش بری آلن، که او را در چندین جدول زمانی به تصویر می کشد، بازی می کند. مایکل کیتون و بن افلک دوباره در نقش بتمن بازی می کنند. ساشا کاله در نقش سوپرگرل; و مایکل شانون به عنوان ژنرال زود بازگشت. در مصاحبه خود در CinemaCon، کارگردان اندی موشیتی فاش کرد که ویرایش اولیه او از فیلم تقریباً چهار ساعت طول کشید و احتمال انتشار کامل کات در آینده را به خطر انداخت.

ازرا میلر بارها به رفتار بد متهم شده است، اما احتمال کمی وجود داشت که DC فلش ممکن است قفسه بندی شود گروه برنجی برادران وارنر و جیمز گان، مدیر فیلم جدید دی سی، به شدت از این حماسه 200 میلیون دلاری ابرقهرمانی که پس از چندین بار دستگیری ستاره آن به تعویق افتاد، تمجید کردند. گان حتی آن را “یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی ساخته شده تا کنون” نامید و رئیس جمهور هالیوود تام کروز سوار واگن شد. گان همچنین گفته است که میلر «کاملاً به بهبودی آنها متعهد است» و فیلم با تریلرهای پرهیاهو به تاریخ اکران خود در 16 ژوئن نزدیک شده است. دیشب، Warner Bros. Pictures اولین نمایش جهانی غافلگیرکننده‌ای را برای این فیلم در CinemaCon به نمایش گذاشت و نقدها تا حد زیادی پرمخاطب بودند.

نمایشگاه Vanity Fair جوردن هافمن، نویسنده، رویکرد سنجیده تری در پیش گرفت، نوشتن که این فیلم “بسیار دیوانه‌کننده‌تر” از حد انتظار است، اما برخی از نقدها در رسانه‌های اجتماعی بیش از حد غافلگیر شده‌اند. غرفه کیتلین بلدینگ کول انتقاد کرد سرعت فیلم و تاکید بر سرویس طرفداران، و نوشت: «این یکی دیگر از فیلم های سطح متوسط ​​DC است که باید بهتر می شد.»

در آگوست 2022، میلر با رهبری برادران وارنر ملاقات کرد تا راهی برای حفظ آن بیابد فلش در زمانی که استودیو به وضوح به یک فیلم رویداد بزرگ DC در تقویم نیاز داشت. ویدئویی که در آوریل 2020 به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد، میلر را نشان داد خفه کردن یک زن در بار در بار ایسلند، آنها دارند گفته می شود کودکان خردسال را در یک ملک نگه داشته است با “اسلحه های بدون مراقبت”، و آنها بودند دستگیر شد برای حمله درجه دوم و رفتار بی نظم در دو حادثه جداگانه در هاوایی. در آگوست 2022، میلر اعلام کرد که آنها تحت درمان “مشکلات پیچیده سلامت روان” بودند.

فلش یکی از سه فیلم DC است که قرار است قبل از پایان سال 2023 اکران شود، زیرا استودیو تلاش می کند تا از واکنش های تجاری و انتقادی مختلط به آدم سیاه و امسال شازم! خشم خدایان، و مخاطبان را برای عصر جیمز گان که در راه است آماده کنید.

منبع

اسکات منزل منتقد سینما ستایش کرد بازی میلر به طور خاص، و همچنین مایکل کیتون و ساشا کال، نوشت: «فلش یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی تمام دوران است.» بحث درباره جو آراندا از فیلم ستایش کرد هم «بیش از برترین سکانس‌های اکشن» و هم مرکز احساسی آن. Cinemablend اریک آیزنبرگ تماس گرفت فیلم “یک انفجار مطلق از پایان تا پایان”. در یک واکنش به خصوص جذاب، ژرمن لوسیه از Gizmodo تماس گرفت فلش،بازگشت به آینده ملاقات می کند Spider-Man: No Way Home با تمام شوخ طبعی و قلب اولی و عمل و شگفتی دومی.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: