آیا این یونیفرم جدید Ye’s است؟

بله، خواهرزاده کانیه وست، مدتهاست که مجذوب ایده استتار شده است – گاهی اوقات به صورت طنز، اما اغلب به صورت مفهومی. چه او یک ماسک تمام صورت داشته باشد، چه به وایومینگ روستایی رفته و سپس از آن دور شود، یا نامش را به یک اسم تک هجا حذف کرده باشد، او در مورد میزانی که می تواند هویت یا ظاهر خود را پنهان کند، سرگرم است. این پیگیری در طول زمان کمتر شبیه یک حرکت سبک و بیشتر شبیه یک اجرای هنری مفهومی شده است. این شما را به این فکر می‌اندازد که آیا کسی به اندازه او می‌تواند با موفقیت خود را پنهان کند یا خیر.

بنابراین وقتی صحبت از لباس پوشیدن یکنواخت Ye می شود، حتی انحرافات کوچک قابل توجه به نظر می رسد. هفته گذشته، او در لس آنجلس با لباسی بیرون آمد که می‌توان آن را «کانیه کژوال» نامید: هودی بدون آستین آرم Balenciaga روی یک آستین بلند استتار سبز، با یک شلوار نجاری جین خاکستری گشاد، کلاه بیسبال فرسوده بسیار شبیه به آنهایی که دمنا می پوشد، و چکمه های کار مشکی زیره. هیچ چیز در اینجا دقیقاً برای تولید لباس کانیه جدید نیست – او همیشه عاشق لباس کار، تجهیزات اضافی ارتش و چاپ کامو بود، حتی وقتی او را به دردسر انداخته است– اما مدتی است که او را ندیده‌ایم که چنین لباس‌هایی را کنار هم بگذارد. (این، و رنگ سبز ارتشی بیشتر از آن چیزی است که در ماه‌ها دیده بودیم.) چه او دنده خود را به طور کامل عوض کند یا نه. دوندا یونیفرم، هنوز هم می توان با اطمینان گفت که هر چیزی که در استایل شخصی Ye در حال وقوع است، یک سیگنال ثابت برای آنچه در قلمرو لباس مردانه خواهد آمد است. آن، یا شاید لباس پوشیدن کمی متفاوت است شما شکل واقعی استتار است.منبع

همه چیزهایی که می‌توان گفت: انواع لباس‌های حجیم، چکمه‌دار و سنگین بالنسیاگا که Ye در سال گذشته با آن‌ها (و طراحی و فروش) گذرانده است، تا حدی عادی شده‌اند که بخشی از او شده‌اند. مانند همسر سابقش، کیم کارداشیان، یی به سادگی با شکل ظاهری خود قابل تشخیص است – به طوری که در ابتدا بسیاری تصور کردند که او به جای یک دمنای نقابدار، یک کارداشیان با غلاف اسپندکس را همراهی می کند. پاییز گذشته و حتی اگر او خوشبختانه طرفدارانی را برای پوشیدن ماسک‌های کت و شلوار مورف در حین بیرون و اطراف در انظار عمومی جذب نکرده باشد، او لباس پوشیدن مانند یک خرچنگ را به شیوه‌ای با قیمت طراحان تبدیل کرده است. دارد بسیاری از طرفداران را برانگیخت تا شروع به جمع کردن شلوار جین خود در چند بوت بزرگ هونکین کنند.

Rachpoot/Bauer-Griffin/Getty Images