آموزش تعمیرات ایسیو در شیراز و فارس فارس آموزش | آموزشگاه آپادانا تبریز

دوره ی تعمیرات ایسیو خودرو یکی از تخصصی ترین دوره های تعمیرات الکترونیکی در مجتمع تخصصی فنون خودرو می باشد. بدون شک هر چه مشکل ایجاد شده بزرگ تر باشد و کار تعمیر آن تخصصی تر و میزان دستمزد تعمیرات بالاتر خواهد رفت. چرا که معمولا قطعه تعمیر شده یا تعویضی در ایسیو مبلغی نداشته و این موضوع این حرفه را به شغلی پرسود تبدیل کرده است. بنابراین اگر آموزش تعمیرات ecu را به صورت تخصصی و از طریق شرکت در دوره تعمیر ایسیو دیده باشید می توانید در مدت زمانی کوتاه به درآمد بالایی برسید. مدرس دوره تعمیرات کامپیوتر خودرو مهندس غفاری زاده با سابقه شش سال تدریس و تجربه تخصصی در تعمیرات ایسیو می باشند. بطور کلی، مباحث از عیب یابی برد و ارتباط آن با سنسورهای خودرو و برق شروع می شود.

  • در صورت عدم یادگیری در یک دوره یا عدم توانایی شرکت به دلایل زمانی ، دوره بصورت رایگان برای شما برگزار خواهد شد.
  • بهره مندی از آموزش تخصصی توسط اساتید حرفه ای به نحوی که آمادگی ورود به بازار کار را در افراد ایجاد کند، مهم ترین فاکتور در انتخاب آموزشگاه می باشد.
  • در واقع سازندگان این دست یونیت ها ترجیح میدهند تا از ای سی هایی استفاده کنند که اطلاعات ساخت و استفاده از آنها منحصر به خود آنها باشد .
  • اما آموزش تعمیرات ایسیو جز با تمرین و کار عملی بدست نمی آید پس توصیه می کنیم وقت و هزینه خود را برای یادگیری در این راه هدر ندهید.

ایسیو خودرو یکی از مهم ترین قطعات در خودرو است که از آن به عنوان کامپیوتر یا مغز خودرو یاد می کنند. این قطعه اطلاعات گوناگونی از سنسورهای و بخش‌‎های گوناگون خودرو دریافت کرده و روی آنها تجزیه و تحلیل کرده و بهترین پاسخ را به آن می‌دهد. به طور مثال تنظیم دمای آب در رادیاتور، بررسی وضعیت سوخت خودرو و بسیاری از موارد دیگر توسط این کامپیوتر بررسی می شود. بنابراین می‌توان گفت که ایسیو قطعه مهمی است که بروز مشکل در آن باعث اختلال در عملکرد دیگر بخش‌های خودرو می شود.

آموزش تعمیرات ایسیو در شیراز و فارس فارس آموزش | آموزشگاه آپادانا تبریز

شاید بتوان گفت عمر ایسیو خودرو حدود پانزده سال هست و در مقابل عمر 120 ساله خودرو عمر بسیار کوتاهی است . بازار کار اشباع نشده و کمبود نیروی متخصص و حرفه ای  نشان از عمر کوتاه ایسیو می دهد. این دقیقا وظیفه مغز انسان است که مشابه همان چیزی است که در خودرو با نام ایسیو ایجاد گشته و می تواند روز به روز کامل تر گردد. بنابراین فرصت‌های شغلی تعمیر ایسیو هیچ‌گاه پایان پذیر نیستند و فرد علاقمند به یادگیری تعمیرات ایسیو با کسب تجربه به فرد ماهرتری تبدیل می شود. امتحان عملی برای ارزیابی توانایی ها و مهارت های شما می باشد که برای قبولی در آن باید حداقل 70 درصد نمره را کسب کنید.

مقالات مرتبط تعمیرات یک

آموزش تعمیرات سخت افزاری انواع یونیت کنترل های موجود در خودرو یا همان ایسیو خودرو. یکی از فاکتور تعیین کننده میزان درآمد در هر شغلی ، مشتریان آن هستند که در بالا به آن اشاره شد. هر چه رفت و آمد خودرو ها در محل تعمیرگاه شما بیشتر باشد، افراد بیشتری جذب آن تعمیرگاه می شوند. راضی نگه داشتن مشتری باعث می شود که مشتری شما را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کند و طبیعتا درآمد شما بالاتر برود. هزینه تعمیرات ایسیو نیز نرخ معینی نداشته و عوامل گوناگونی بر آن تاثیر گذار است. به عنوان مثال دستمزد تعمیرات ایسیو پراید با دستمزد تعمیر ایسیو تویوتا متفاوت است.

دوره تعمیرات ایسیو

با یادگیری مباحث ecu می توانید به راحتی بر انواع مدارهای ایسیو و کیلومترها در اتومبیل های داخلی و خارجی و حتی وسایل نقلیه سنگین تسلط پیدا کنید. امروزه علم الکترونیک بسیار گسترش پیدا کرده و دامنه آن تقریبا تمام دستگاه های پیرامون ما را گرفته ، خودروهای سبک و سنگین و ماشین آلات راهسازی و … نیز بی نصیب نمانده و به کمک یونیت های الکترونیکی بسیار پیشرفته شده و کارایی آن ها نیز افزایش یافته. هر خودرویی با ایسیوهای مخصوص خود کار می کند، از ایسیو قرار گرفته بر روی خودرو های داخلی بگیرید تا مدرن ترین خودروها که با ایسیوهای پیچیده خود کنترل می شوند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: