آدام سندلر، سفیر غیررسمی Uggs، بلا حدید را برای پولش فرار می دهد

با توجه به خاستگاه موج‌سواری‌شان، شاید به همین دلیل است که Uggs با شلوارک بسیار جذاب به نظر می‌رسد، که ما را به یکی دیگر از کیمیاگران لباس مردانه و پوشنده‌های مشهور اوگ می‌رساند، سوپر مدل بلا حدید، که لباس‌های بزرگ سال گذشته‌اش مانند ژاکت موتوری، شورت میکرو سفید، مینی پلت فرم است. Uggs، تکه‌ای از پیتزا – ظاهراً باعث شد که جستجو برای Uggs مشابه در یک روز 152٪ افزایش یابد. Lyst.

این روزها، سبک شخصی، چه در اینترنت و چه در صنعت به طور کلی، می تواند مانند یک جامعه بزرگ از صنایع کلبه ای متفاوت باشد. در گوشه خاصی از صنعت مد (یا TikTok مد، پر از کلمات و عباراتی مانند “معجب” یا “y2kcore”) ممکن است بلا حدید و آدام سندلر را در همان تقاطع در نمودار ضرب المثل ون مد معاصر بیابید.منبع

بلا حدید در شهر نیویورک، سپتامبر 2022.

جرد سیسکین

این هفته، سندلر به همراه همسرش جکی، در یک گردش بارانی به برنت‌وود کانتری مارت در سانتا مونیکا رفت و لباسی را بر تن کرد که در این مرحله اینترنت به‌عنوان لباس کلاسیک Sandler Fit طبقه‌بندی می‌شود: یک زیپ‌آپ کلمبیایی سبز زیتونی روی یک لباس. پیراهن گلدار هاوایی، یک جفت شورت بسکتبال هلویی-بلینی-نارنجی و یک جفت چکمه مینی کلاسیک Ugg کلاسیک قهوه‌ای شکلاتی.

اینکه سندلر موفق می‌شود کیمیاگری لباس‌های جدید را اجرا کند و فرمول‌های جدیدی به دست آورد و در عین حال همان عناصر قدیمی را بازیافت کند، بخشی از سحر و جادو اوست. (این یا یک فقدان کاملاً خودآگاهی.) کفش‌های انتخابی او – کفش‌های ورزشی هوکا، Uggs sans جوراب تقریباً پخته شده – عملی تهاجمی، اولویت قاطع راحتی را نشان می‌دهد. اوگ‌ها، قبل از تولد دوباره شاهزاده خانم‌شان در اوایل دهه 2000، برای گرمای عمل‌گرایانه طراحی شده بودند. این برند در ابتدا آنها را به عنوان یک کفش موج سواری به بازار عرضه کرد، پس از آن که یک موج سوار در دهه 1970 مالیبو یک جفت چکمه پوست گوسفند استرالیایی را پس از یک روز سرد که با امواج برخورد کرد، پوشید. Ugg ها وقتی در این سنت پوشیده می شوند، باحال ترین به نظر می رسند: با هر چیز دیگری که دارید، روزنامه روزانه را از پیاده رو بگیرید یا از شن و ماسه به پیاده رو بروید. (بسته به معیار لوکس شما، از این منطق می توان برای توضیح جذابیت استفاده کرد کیف هرمس کلی خراشیده مری کیت اولسن.)

هر زمان که به نظر می رسد آدام سندلر بازیگر به حداکثر تناسب سندلر دست یافته است، که شامل ترکیبی سرگیجه آور راحت از لباس های ورزشی و لباس های تعطیلات فراغت است، او همیشه موفق می شود خودش را یکی کند. «شما بهترین رقیب خودتان هستید» یا به هر حال اصطلاح مناسب می گوید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: