آخرین وعده غذایی در پمپ رستوران Lisa Vanderpump

کوکتل من به طرز تکان دهنده ای به سرعت می رسد، میگو و مردانا بلافاصله بعد از آن. کوکتل دودی و ترش است، نه خارج از این دنیا، بلکه دقیقاً همان چیزی است که از یک نوشیدنی مزکال انتظار دارید. مردانا، اگر نگوییم غمگین‌ترین مردانتای است که تا به حال دیده‌ام، قطعاً در حال اجرا. گوجه فرنگی خام، با مقدار کمی پنیر و مقداری نان خشک خواربار فروشی. تمپورا میگو است، مانند قوانین پمپ واندرپمپ خود، کمی بی ارزش و به نوعی با تنبلی اجرا شده اما غیرقابل انکار خوشمزه است. ما حریصانه آن را هول می کنیم و به همدیگر در آن بیان متقابل نگاه می کنیم، اگر آخرین تکه را بخورم اشکالی ندارد؟?

در قسمت اول از قوانین پمپ واندرپمپ (“Welcome To Sur”، 2013)، لیزا وندرپامپ توضیح می دهد که او “به دنبال انرژی بسیار متفاوتی در افرادی است که در اینجا کار می کنند، و این چیزی است که آنها را به یک سرور عالی در SUR تبدیل می کند. این لزوماً مهارت آنها در میز انتظار نیست.” سرور کریستن دوت سپس اضافه می کند (شاید می گوید آنچه Vanderpump از نظر قانونی مجاز به انجام آن نیست)، “مردم همیشه در مورد کارکنان منتظر نظر می دهند، و این درست است، همه ما واقعاً ظاهر خوبی داریم. متاسف.”

سالاد کلم پیچ بسیار خوب ما همراه با نان غمگین‌تری می‌رسد، که به هر حال در طول انتظار بی‌وقفه برای پیش غذا می‌خوریم. با این حال، زمان خاموشی این فرصت را برای ما فراهم می کند که افراد زیادی تماشا کنند.منبع

من در نهایت یک «کاوبوی تند» 18 دلاری (مخلوطی از آبجو مزکال و زنجبیل) و یک کوکای 4 دلاری برای شریک ناهار خوری خود سفارش می دهم. ما برای شروع چند مورد، از جمله Rock Shrimp Tempura (20 دلار)، Heirloom Tomatoes with Creamy Burrata (17 دلار) و کلم پیچ در خرما (17 دلار) قرار دادیم. برای خوراکی‌ها، ما برگر پینکی پامپ، استیک دامن کبابی با سالاد سیب‌زمینی لیزا، و مقداری راویولی قارچ دست‌ساز را سفارش می‌دهیم (23، 38 و 20 دلار).

هنگامی که سرور ما در پمپ وارد می شود، همانطور که مت توضیح می دهد، “تقریباً از نظر بیونیکی خوش تیپ است”، یک پسر کم هیکل، با موهای تیره، لبخند مگاواتی و لهجه کم رنگ لاتین که پیراهنی دوخته شده با کراوات گشاد پوشیده است. یکنواخت پمپ). او شبیه یک رهبر گروه ادای احترام یا ستاره یک منطقه به نظر می رسد صخره دوران تولید او به سرعت ثابت می‌کند که در واقع یک سرور بسیار خوب است – مراقب، با شخصیت و آگاه در مورد منو.

این منویی است که دارای پیشنهاداتی مانند Pump-Tini، Big Pinky (Vanderpump برای رانندگی با رولز رویس صورتی، در میان سایر خودروهای لوکس صورتی شناخته شده است)، Pumpopolitan، SUR Strawberrini، و Pumpagranite Margarita. مانند همه نویسندگان، من نمی توانم در برابر یک پورمانتو خوب مقاومت کنم، هر چه صدای ناهنجارتر باشد، بهتر است. اینها به وضوح هدفشان این است که مضحک به نظر برسند و از نظر آنها، بازی جوانمردانه، به نتیجه برسد.

جدا از چیزهای کسل کننده و خسته کننده که هر تله توریستی از نظر قانونی باید سرو کند (مثلاً سزار گران قیمت با پروتئین های گران قیمت اختیاری)، منو چیزهای زیادی دارد که من معمولاً سفارش می دهم. سالاد چغندر، کارپاچیو گوشت گاو، مردانا. دقیقاً چرخ را دوباره اختراع نکردیم، اما اینطور نیست انفجار آلفردو میگو تکیلا-آهک Cajun! یا به نظر می رسد که مطابق با Vanderpump MO ضروری است – یک یادآوری که شما هم خیلی ابتدایی هستید


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: