آخرین نسخه 990 Caps New Balance یک فصل بنر برای کفش‌های کتانی عمومی

این بدان معناست که بهترین بخش در مورد آنها جزئیات جیر سرسبز یا شجره نامه تاریخی آنها نیست: این است که شما مجبور نیستید برای یک قرعه کشی ثبت نام کنید یا برای اینکه پاهای خود را به یک جفت تبدیل کنید مجبور نیستید در بازار پس از فروش یک دلار بالا بپردازید. (نمونه موردی: آنها چند هفته پیش شروع به کار کردند و هنوز هم به طور گسترده در یک نسخه تقریباً کامل در دسترس هستند.) به سادگی آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید، بزرگ ترین ژله های خود را بردارید – یا خودتان بسازید! – و از همه مهمتر ، در حقیقت پوشیدن آنها برخلاف سهام «یونیک شاخ» که برادران مالی در TikTok مدام شما را تشویق می‌کنند که خرید کنید، اینها کفش‌های کتانی نیستند که در سال‌های آینده به شدت کاهش یا افزایش پیدا کنند، بنابراین هیچ معنایی برای نگه داشتن آن‌ها روی یخ وجود ندارد. عصر طلایی کفش کتانی عرضه عمومی اینجاست، و این با شکوه است.منبع

990v4 New Balance که در ماه گذشته عرضه شد، تنها از نظر زیبایی شناسی آن قابل توجه است: برای به روز رسانی سبک، NB رویه ابری OG را با رنگ های گرم و جو دوسر مانند از جیر بی رنگ، با جزئیات آبی سرمه ای و ظاهری کرمی و قدیمی استفاده کرد. زیره میانی در واقع، بازبینی‌های ممتاز آنقدر خوب هستند که تصاویری از کفش‌های کتانی را تداعی می‌کنند که در غیر این صورت انتظار دارید از طریق همکاری مداوم این برند با برندهایی مانند Aimé Leon Dore ببینید، هرچند هستند بخشی از عرضه گسترده این لیبل که در ایالات متحده ساخته شده است، بخشی که در حال حاضر توسط تدی سانتی سانتیس، رئیس ALD، تدی سانتیس اداره می شود.

اگر این اولین باری است که نام Grey Day، کفش ورزشی سالانه نیوبالنس را می شنوید، به ما اجازه دهید تا شما را راهنمایی کنیم. هر ماه مه، New Balance با به روز رسانی برجسته ترین شکل ظاهری خود، قدیمی و جدید. (آن را به عنوان یک جایگزین مناسب برای پدر در نظر بگیرید روز ایر مکس نایک، اگر Swoosh جشن ها را به خط دونده های رترو حباب دار خود محدود نمی کرد.)